Kaip būti lojaliu partneriu, jei praeityje buvote neištikimas?

adult-affair-beautiful-289224.jpg
 
Visko pasitaiko ir žmonės daro klaidas. Jei esate santykiuose, kuriuose susitarėte dėl monogamijos ir buvote peržengėte monogamijos ribą, pasisakykite. Tačiau, jei praeityje buvote neištikimas, tačiau norite išmokti būti lojaliu, galite vengti tam tikro elgesio ir įsigyti tam tikrus įpročius, kurie padės. Labai daug santykiams reiškia atvirumas. Neištikimybė prasideda nuo paslapčių. Tai dalykai, kuriuos galite pasakyti partneriui, tačiau nusprendžiate, kad tai „nieko tokio“.

Gali padėti, jei atkreipsite dėmesį į tai, kada norite kažką pasakyti partneriui, pavyzdžiui, kad sutikote savo eks, kuris jus vis dar traukia, ar parašėte internetiniam draugui, kuris jums atrodo mielas. Viso ko atskleidimas ir nuoširdumas gali efektyviai sukurti pasitikėjimą ir neleisti nutikti neištikimybei.

Apačioje rasite tai, kas padės, jei norite būti lojaliu partneriu ir tai, ko reikėtų vengti.

Pasakykite partneriui, kas jus verčia žengti už santykių ribų

Tai nebus lengva ir gali sukelti stresą tiek jums, tiek partneriui, ypač, jei stengiatės kovoti su elgesiu, kuris kartojosi praeityje. Pasakydami partneriui, kas jus verčia žengti už santykių ribų, padarysite labai svarbų darbą.

Turite paaiškinti savo emocijas partneriui, tai itin svarbu, jei praeityje buvote neištikimas. Jei jus kažkas vilioja išsukti iš ištikimybės kelio, reiškia, tam tikros jūsų gyvenimo sritys sukelia problemą. Pasisakę apie tai gal būt net sugebėsite surasti elgesio problemą ir ją išspręsti.

Būkite atviras partneriu, kai kažkas mėgina patraukti jūsų dėmesį

Nesvarbu kaip stipriai stengiatės išvengti pagundos, ji yra ir niekur nedings. O ji jus dar labiau jaudina todėl, kad slepiate tai nuo partnerio. Todėl informuokite partnerį iš karto, kai pajusite potraukį kitam žmogui. Tai yra būdas patikinti partnerį, kad nieko neslepiate, esate atviras ir stengiatės nekartoti klaidos.

Nesusirašinėkite su nepažįstamais žmonėmis internete

Labai daug santykių ar flirto prasideda socialiniuose tinkluose. Tai faktas. Be to, daug lengviau susisiekti su žmonėmis, kurie jums patinka, internete, o ne gyvai. Laikykite savo profilį privatų, kad išvengtumėte flirto. O jei kažkas mėgins su jumis susisiekti, susirašinėkite, bet laikykitės ribų. Juk pažįstate save gerai ir tikrai pastebėsite, jei kažkas mėgins flirtuoti. Be to, atsitiktinės draugystės socialiniuose tinkluose yra tik uždanga.

Venkite to, kas jus gali pastūmėti į neištikimybę

Dabar laikas darbui su savimi: pažvelkite atgal ir pabandykite suprasti, kas privertė jus būti neištikimu. Ar buvote neblaivus? O gal jūsų emocijų lygis buvo labai aukštas? Pasiilgote jaudulio? Surašykite viską ant popieriaus. Gal būt tai buvo atsitiktinumas, tačiau neištikimybė skaudina, nepaisant jos priežasčių.

Kad įsitikintumėte, jog tai netaps įpročiu, žinokite, kas jus skatina, ypač, kai esate situacijose, kuriose tam tikri žmonės gali priversti jus elgtis kitaip. Jei pakliūsite į tą pačią situaciją, darykite viską, kad ją pakeistumėte. Atsisakykite alaus, sumažinkite pyktį ir prisiminkite, kokį jaudulį jautėte, kai pirmą kartą pamatėte partnerį.
 
Pasistenkite neatsisakyti profesionalios pagalbos

Vienas iš naudingiausių dalykų, kai mėginate atsisakyti elgesio, kuris jums nenaudingas, yra profesionali pagalba. O kai diskusija su psichologu taps atviresnė, galėsite pasiknisti po tai, dėl ko nepasitikite savimi ir giliai įsišaknijusį skausmą, kuris sukėlė jūsų neištikimybę. Savo minčių ir jausmų pasakymas yra naudingas pratimas, kuris leis tobulėti kaip žmogui ir kaip partneriui. Todėl neatšaukite suplanuoto vizito pas psichologą.

Pagundas sunku ignoruoti, o elgesio modelių nėra lengva atsisakyti. Tačiau, jei trokštate partnerystės, pagrįstos pasitikėjimu ir monogamija, yra būdas to pasiekti.

Suagusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras