Kaip elgiasi įsimylėjęs vyras?

signs-a-man-is-falling-in-love-with-you.jpg
 
4 komentarai
Kaip elgiasi įsimylėjęs vyras? Kaip žinoti, ar vaikinas yra tik draugiškas, ar nori rimtesnių santykių? Visa tai gali atskleisti jo žodžiai ir kūno kalba. Savo ruožtu moteris, pastebėjusi šiuos ženklus gali atsakyti tuo pačiu arba mandagiai parodyti, kad nieko nebus.

Akių kontaktas

Jei vyras domisi moterimi, jis stengsis užmegzti akių kontaktą ir sulaikyti žvilgsnį. Moterys turi gerą nuojautą, tad jos gali pajausti, kai vyras nenuleidžia nuo jos akių, ir pagauti jo žvilgsnį, kai jis visiškai to nesitiki. Nesvarbu ar tai pirmas susitikimas, ar vyras ir moteris yra draugai ir jis tikisi kažko daugiau, vyrai mėgsta žiūrėti į moteris, kurios jiems patinka.

Mimikos

Vyro veidas – kaip atversta knyga, pasakojanti apie jo siekius. Kalbėdamas su moterimi, kuri jam patinka, vyras tikriausiai pakels antakius, nesąmoningai išplės šnerves. Jis taip pat gali vis bandyti suglostyti plaukus, tarsi mėgindamas pasigražinti. Tokiu neverbalinės komunikacijos būdu jis parodo moteriai, kad tikrai ja domisi.

Laikysena

Bandantis parodyti moteriai savo jausmus vyras dažniausiai bandys stovėti išsitiesęs visu ūgiu. Jis atsistos tokia poza, kuria jo raumenys būtų įtempti, o pečiai – ištiesti. Gali būti, kad jis laikys savo rankas ant liemens. Kalbėdamas su moterimi dėmesį jai rodantis vyras dažniausiai pasilenks arčiau jos, ypač, jei yra triukšmingoje aplinkoje ar tarp daugybės žmonių.

Veiksmai

Moterimi besidomintis vyras, siekdamas geriau ją pažinti, klaus apie jos darbą, šeimą ir hobį. Kitu šiltų jausmų išraiškos pavyzdžiu gali būti mandagus jo elgesys – nuo durų palaikymo iki ko nors gabenimo jo automobiliu. Jis taip pat gali būti nepastovus ir kartais atrodyti šiltas ir draugiškas, o kartais – šaltas ir nutolęs. Toks elgesys gali rastis dėl baimės būti atstumtam ir noro patikrinti moters reakciją į jo dėmesį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
straipsnio pavadinimas ir informacija pateikta jame visiškai neatitinka viens kito :)
Aš tave myliiu!
pavydžiu, kas tą jausma patyria...
įsimylėjusioms moterims panašūs "simptomai" :)
Naujas komentaras