Kaip emocinė neištikimybė gali sustiprinti santykius?

pora-5dfb61247db69.jpg
 
Yra daugiau nei keli būdai būti neištikimam. Fizinė neištikimybė dažnai yra laikoma pačiu skaudžiausiu būdu, tačiau, kai partneris būna neištikimas emociškai, tai gali lygiai taip pat skaudinti. Tačiau tai neprivalo būti skaudžia patirtimi – emocinė neištikimybė gali atnešti santykiams nemažai naudos.

Emocinė neištikimybė gali nepažeisti primityvios santykių dalies. Santykiai niekada nebūna tobuli, o laikui bėgant galite suprasti, kad partneris nepatenkina jūsų poreikių.

Emocinė neištikimybė – neištikimybė, kilusi iš širdies. Į šį apibūdinimą neįeina fizinė neištikimybė, tačiau tai yra kitoks intymumo tipas, į kurį įeina pokalbiai, flirtas ir fantazijos apie kitą žmogų. Kai kuriems tai gali būti blogiau nei fizinė apgaulė, nes emocinė neištikimybė nėra tokia paprasta. Tačiau kitiems, kurie nėra susirūpinę intymumu santykiuose, tai gali nieko nereikšti.

Būtų puiku, jei partneris patenkintų visus norus.  Taip kaip skirtingi draugai ir draugystės patenkina skirtingus poreikius, nėra nuostabu, kad tas pats galioja ir santykiams. Meilė automatiškai visko neužpildo.

Jei esate emociškai neištikimas, ar sužinojote, jog tai daro partneris, nepulkite į paniką. Tai nebūtinai yra blogai. Tiesą sakant, emocinė neištikimybė, kai kuriems santykiams, yra puikus dalykas.

1. Tai gali padėti suprasti, ar norite santykius tęsti

Kai žmonės emociškai apgaudinėja, jie negauna fizinio kontakto su kitu žmogumi, tačiau vis tiek ieško kažko už santykių ribų.

Emocinė neištikimybė gali būti būdas santykiams išmėginti neperžengiant ribos. Jei mąstote apie skyrybas ir esate emociškai neištikimas, galite suprasti, kas būtų po skyrybų su partneriu.

Tokiu būdu galite suvokti, jog esate pasirengęs skirtis, arba tai, kad santykiai jus tenkina.

2. Galite geriau pasijusti

Net jei palaikote laimingus santykius, kito žmogaus dėmesys visada jaudina ir kartais yra reikalingas.

Kartais žmonės turi pasijausti geidžiamais ir patraukliais, tačiau tam nėra būtina skirtis su partneriu. Toks patvirtinimas labai geras tiek žmogui, tiek patiems santykiams.

Jei žmogus puikiai jaučiasi ir pasitiki savimi ir kasdien su tokia energija grįžta namo, tai gali teigiamai veikti santykius.

3. Tai gali padėti sumažinti skausmą, jaučiamą dėl partnerio fizinės neištikimybės

Niekas nėra tobulas, o kai kurie būna neištikimi. Tai faktas. Bėda ta, ką neištikimybė daro santykiams ir tai ar santykiai išgyvens išdavystę.

Jei partneris buvo neištikimas, atsigauti gali būti sunku. Jei palaikote emocinį ryšį su kitu žmogumi, atsigauti po patirtos neištikimybės gali būti lengviau.

Emocinė neištikimybė neturėtų būti kerštas partneriui, tačiau ji gali padėti iš naujo suartėti ir pasitikėti. 

4. Emocinė neištikimybė gali patenkinti poreikius, kurių nepatenkina santykiai

Nors visi norime santykių, kurie patenkintų visus poreikius, kartais tai nebūna įmanoma. Žmonės kalba skirtingomis meilės kalbomis, myli skirtingai ir netgi turi kitokį supratimą apie intymumą.

Jei santykiuose trūksta emocinio ryšio, tačiau visa kita einasi gerai, emocinis ryšys su kitu žmogumi gali padėti likti su partneriu, nes jūsų poreikiai bus patenkinti.

Kai kuriais atvejais, emocinė neištikimybė nebūna laikoma paslaptyje. Kai kurie partneriai priima tai, o santykiai būna tęsiami.

5. Tai gali padėti puoselėti kitus santykius

Nors dažnai manome, kad emocinė neištikimybė yra romantinės prigimties, taip būna ne visais atvejais. Tai gali būti daroma su kažkuo, kas nekelia jokios grėsmės dabartiniams santykiams.

Emociškai neištikimas galite būti su draugu, šeimos nariu ar net tėvu. Toks neištikimybės tipas ne visiems atpažįstamas kaip grėsmingas. Tačiau, jei dalijatės jausmais, kurie išduoda partnerį, tai tikrai yra neištikimybė.

Vienas dalykas būti atviru, tačiau kitas - partnerio pasitikėjimo išdavystė. Partnerio poreikiai turi būti neperžengiama linija.

6. Tai gali suteikti emocinį palengvėjimą

Kalbėjimas su žmogumi, kuris nėra jūsų partneris, gali suteikti emocinį palengvėjimą.

Tai ir pagalbos šauksmas, ir galimybė ištirti santykius. Be emocinio romano, santykių problemos gali tęstis.

7. Galiausiai, emocinė neištikimybė gali išsaugoti santykius

Jei jūsų santykiams gresia skyrybos, emocinė neištikimybė yra dažnas problemų su partneriu simptomas.

Kartais naudinga palaikyti santykius su kitu žmogumi, nes jie suteikia kitokią perspektyvą – tai gali padėti pamatyti santykius iš kitos pusės.

Emocinė neištikimybė gali būti problema, kuri padės susitelkti į santykių problemas ir jas išspręsti.

Nuolatinė neištikimybė tikrai nenuves niekur, tačiau tai neprivalo būti blogas dalykas. Jei jūs ar partneris ieškote emocinės paramos iš kitų žmonių tam, kad išlaikytumėte sveikus santykius, darykite tai. Nėra vieno būdo santykiams palaikyti, todėl nėra ir blogo būdo. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras