Kaip flirtuoti SMS žinutėmis su mergina

flirty-texts-how-to-flirt-over-text1(1).jpg
 
1 komentaras
Trumposios žinutės gali paįvairinti ir atnešti įdomių dalykų į kiekvienos poros santykius. Tačiau susirašinėjant svarbu ne tik mokėti merginai nusiųsti bučinuką, bet ir mokėti flirtuoti.

Taigi, jeigu norite nuginkluoti merginą flirtavimo meno subtilybėmis, vertėtų pasinaudoti šiais paprastais, tačiau vertingais patarimais.

Pokalbis turėtų būti įdomus

Nesvarbu ar tiesiog šnekučiuojatės, ar susirašinėjate trumposiomis žinutėmis. Svarbiausia, kad pokalbis būtų įdomus. Nepradėkite frazės nuobodžiai „ Labas, kaip tu?“. Pabandykite nustebinti ją netikėtu klausimu ir nepabijokite keistų žodžių. 

Moterys myli ausimis

Taip, merginos tikrai myli ausimis. Kreipkitės į savo merginą vardu ar būkite drąsūs sugalvojant jai pravardę. Žinoma, tokie kreipiniai kaip „katė“, „zuikis“, „saulelė“ įspūdžio gali nepalikti, tačiau asmenybę ar tam tikrus jos veiksmus atitinkantys žodžiai gali tapti puikiomis flirto priemonėmis. 

Taip pat žinotina, kad moterys tiesiog dievina komplimentus, bet jų tikrai nereikia sakyti kas valandą. Svarbiausia, kad komplimentas būtų nuoširdus. Švaistydamiesi jais, meilikaudami ir veidmainiaudami nieko nelaimėsite. 

Būkite paslaptingi

Žmogus iš prigimties yra labai smalsus ir kiekvienas atkreipia dėmesį į tai, kas yra slepiama. Gal todėl tyrėjų, detektyvų profesija yra laikoma viena seksualiausių. Negalima visada atsakyti tiesiogiai į merginos klausimus ir niekada jai neatskleiskite visų savo planų. 

Imkitės iniciatyvos patys ir laukite atsako

Jau taip priimta, kad vyrai santykiuose imasi iniciatyvos pirmi. Jie pirmi pabučiuoja, pirmi žengia žingsnį vedybų link, pirmi pakviečia į pasimatymą. Būkite pirmi ir rašant žinutes. Pavyzdžiui, užuot ko nors paklausę savo draugės, tiesiog parašykite jai tokią žinutę „ Aš ką tik iš dušo“ ir laukite jos atsako. Kada visi koziriai bus jos rankose galite tikėtis labai įdomių ir netikėtų gestų iš savo draugės, merginos ar žmonos. Juk flirto esmė – paslaptingumas,  intymumas ir netikėtumas. 

Perskaitykite žinutę prieš siųsdami

Prieš siųsdmi žinutę patikrinkite ar joje neprivėlėte klaidų. Gramatikos  klaidos dar niekad neužkariavo nei vienos moters širdies.  Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į skyrybos ženklus. Neteisingai padėti taškai ir kableliai gali pakeisti siunčiamos žinutės prasmę. Išreikštos žinutėje emocijos taip pat turi reikšmę. Nepamirškite, kad yra daugiau veidukų nei tik mirksiukas, šypsenėlė ar bučinukas. 

Dabar Jūs galite tinkamai kvailioti ir laimėti jus sužavėjusios damos širdį. Svarbiausia, nebijokite užplūdus kūrybiškumui jo parodyti ir atminkite, kad flirtas gyvenimą padaro įdomesnį ir spalvingesnį!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Tikrai geras rusiškas komentaras nuskambėjo! Taip ir toliau :) cha cha cha.Laikau pilva (nors ir nedidelį rankomis)
Naujas komentaras