Kaip gerai pažįsti savo antrąją pusę? Klausimai poroms

draugyste-meile-jausmai-pora-santykiai-79381451.jpg
 
2 komentarai
Kaip gerai iš tikrųjų pažįsti savo antrąją pusę? Tikriausiai žinai tokius pagrindinius dalykus kaip mėgstamiausia spalvą, mėgstamą veiklą ir pan., tačiau ar iš tikrųjų jį (-ą) pažįsti? Jei poros praleistų daugiau laiko klausdami vienas kito iš tiesų svarbių klausimų, jos turėtų žymiai daugiau šansų išlikti drauge arba anksčiau išsiaiškintų, kad jiems nieko neišeis.

Tiesiame jums pagalbos ranką – perskaitėme vieną populiariausių knygų, pavadinimu „1000 klausimų poroms“ (ang. „1000 questions for couples“) ir išrinkome svarbiausius klausimus, kurie padės geriau pažinti antrąją pusę, išsiaiškinti, ar ji tinka tau į poras, ir pasižiūrėti, ar šie santykiai – tinkamas pasirinkimas.

Ši knyga puikiai tinka susitikinėjantiems, draugaujantiems, susižadėjusiems ar net susituokusiems. Tai viena išsamiausių klausimų kolekcijų, kurioje gali atrasti visas tave dominančias temas. Tai ir pinigai, vaikai, karjera, praeities ir dabartiniai santykiai, religija, moralė, įsitikinimai, asmenybė ir net seksas.

Nesupraskite neteisingai, šalia rimtų temų, kuriomis turėtumėte kalbėtis su savo partneriu (-e), yra ir daug lengvesnių, tačiau ne mažiau svarbių temų, tokių kaip automobilio vairavimas, atostogos, maistas ir gerovė, augintiniai ar mėgstami dalykai.

Būtent todėl ši knyga mums ir patiko. Ji apima visas įmanomas temas nuo itin rimtų iki paprastesnių ar linksmų, todėl poros gali pradėti nuo lengvų klausimų ir palaipsniui žingsniuoti prie svarbesnių.

Tai padeda lengviau paklausti net ir tų klausimų, kuriems reikia sukurti tinkamą aplinką.

Be to, didelis pliusas yra galimybė paklausti 3-5 klausimų elektroniniu paštu kiekvieną dieną, taip tai taps įprasta. Tiesiog papasakokite apie savo dieną ir leisite jūsų mylimajam (-ai) paklausti kitų klausimų, per daug apie tai net negalvojant.

Taigi, pateikiame sąrašą klausimų, kurie padės sužinoti, ar tikrai gerai pažįstate savo antrąją pusę:

>> Ar tau reikia iš antrosios pusės reguliariai girdėti tokias frazes kaip „Aš tave myliu“?

>> Kaip mano šeima tave erzina?

>> Jei planuotum mums atostogas, kur jos būtų?

>> Kokie ritualai galėtų būti mūsų santykiuose kasdien, kas savaitę, kas mėnesį ir kasmet, kad padėtų mums išlikti artimais?

>> Ar kas nors turi teisę išreikšti savo pyktį fiziniu būdu? Jei taip, kada ir kaip?

>> Ar tuomet, kai sergi ar blogai jautiesi, tu mėgsti būti vienumoje, ar tau labiau patiktų, jei kas nors nuolat būtų šalia ir tavimi ir rūpintųsi?

>> Kuris santuokos modelis tau būtų priimtiniausias: rami, meilės apgaubta ir pastovi santuoka ar pilna jaudulio, svyravimų ir sunkumų?

>> Kas tau sukuria saugumo jausmą?

>> Kas priimant sprendimus yra svarbiau: logika ar emocijos? Kodėl?

>> Dėl kurių dalykų tu esi savanaudiškiausias (-a)?

>> Dėl kokių penkių dalykų savo gyvenime didžiuojiesi labiausiai?

>> Jei tavi partneris (-ė) turėtų romaną, kaip reaguotum? Ar galėtum jai ar jam atleisti?

>> Kas tau labiausiai patinka manyje?

>> Ką galvoji apie santuoką?

>> Kaip manai, per pastaruosius penkerius metus pasikeitei į gerąją ar į blogąją pusę?

>> Jei galėtum vienerius savo gyvenimo metus nugyventi dar kartą, tačiau nieko negalėtum keisti, kuriuos metus pasirinktum? Kodėl?

>> Ar tau patinka brangios dovanos, ar pigesnės, tačiau nuoširdžios?

>> Kokios mano savybės iš pradžių tave patraukė? Ar tai kaip nors pasikeitė?

>> Dėl ko labiausiai jautiesi nesaugus (-i)?

>> Jei staiga apaktum, kaip pasikeistų tavo idealios antrosios pusės įvaizdis?

>> Ar esi patenkintas (-a) savo kūnu? Jei ne, kokių pokyčių norėtum?

Tai tik keli klausimai, kurie gali padėti iš tikrųjų pažinti savo antrąją pusę. Stenkis sužinoti apie jį/ją kiek įmanoma daugiau, nes tai tikrai pagerina santykių kokybę, o ypač gali pasitarnauti tiems, kurie rengiasi santuokai ar rimtiems įsipareigojimams. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Rašyti išmok, operatoriau!
filmojo porno
Naujas komentaras