Kaip į santykius įnešti naujovių?

laiminga-pora-55cb070bbb6a0(2).jpg
 
Nesvarbu, jei savo santykius galite pavadinti tobulais ir manote, jog jiems nieko netrūksta. Yra keletas dalykų, padėsiančių į santykius įnešti naujovių, praskaidrinti ir sustiprint juos dar labiau. Net paprasčiausios kasdienės smulkmenos, tokios kaip mėgstamo deserto valgymas drauge gali iš naujo suartinti atšalusias širdis.

Pateikiame keletą vertingų patarimų, kuriais pasinaudoję paįvairinsite asmeninius santykius bei atgaivinsite išblėsusią aistrą vienas kitam.

Valgykite drauge. Šiomis dienomis poros labai dažnai valgo atskirai. Dėl itin spartaus gyvenimo tempo mylimieji pasimato tik vėlai vakare, kai užkandžiauti jau tikrai nesinori. Tačiau pasistenkite drauge išgerti nors puodelį arbatos, juk sėdėjimas prie bendro stalo nuo senų laikų simbolizuoja bendrumo jausmą.

Pažiūrėkite jo/jos mėgstamą laidą drauge. Net jei manote, jog ši laida niekam tikusi, o tik gaišinanti laiką ir neteikianti nė kruopelytės naudos, tačiau parodykite dėmesį savo mylimam žmogui ir užuot skaitę knygą ar žaidę kompiuterinius žaidimus – šį laiką skirkite antrajai pusei.

Bilietai į mėgstamas sporto rungtynes. Malonios staigmenos visada bus džiugios ir jų niekada nebus per daug. Todėl jei norite nustebinti mylimąjį ir priversti šokinėti iš laimės, padovanokite keletą bilietų jam ir jo draugams į krepšinio ar futbolo varžybas. Pamatysite, mylimasis bus maloniai nustebintas ir dėkingas.

Jo mėgstama apranga. Esant namuose nebūtina dėvėti puošnių drabužių, mylimajam patiksite net ir dėvėdama paprastas sportines kelnes ir bliuskutę. Gundančiai atrodysite, jei įsisupsite į mylimojo marškinius.

Gaminkite kartu. Kaip dažnai pora kartu gamina valgį? Teisingai, beveik niekada, po ilgos darbo dienos abu jaučiatės išsekę, todėl maisto gamybai neskiriate daug dėmesio. Kartais pasisukioti virtuvėje labai smagu, ypač savaitgalį, kai nereikia niekur skubėti. Tokiu atveju vienas kitam galite skirti daugiau dėmesio ir kartu pasisukioti virtuvėje. Maisto gamyba, be abejo, suartins Jus abu.

Pasimatymas. Nesvarbu, jei kartu gyvenate jau ne vienerius metus, kvieskite vienas kitą į pasimatymą! Parašykite mylimajam žinutę su kvietimu į kiną ar romantiškai pavakarieniauti dviese. Veiklos abstu, tereikia išsirinkti.

Priminkite kaip ją/jį stipriai branginate. Taip, mylimas žmogus žino, kad jį mylite bei branginate, tačiau priminti apie stipriausius ir šilčiausius jausmus niekada ne vėlu.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras