Kaip įkalbėti partnerį grupiniam seksui?

22(1).jpg
 
4 komentarai
Dažnai poros, išgirdusios kažką apie grupinį seksą, vengia to bei galvoja, jog tai tiesus kelias link skyrybų. Ir iš tiesų, grupinis seksas reikalauja didelio pasiruošimo ir, jei jis nėra vykdomas, taip gali atsitikti. Tačiau kai viskas daroma teisingai, grupinis seksas neretai gali išgelbėti santykius, sugrąžinti aistrą ar jos atnešti į santykius daug daugiau nei buvo prieš tai.

Seniai norėjote tai išbandyti, tačiau nežinote, kaip įkalbėti antrąją pusę? Vadovaukitės šiais patarimais ir pamatysite - visi norai bus įgyvendinti!

Pasikalbėkite

Pirmiausia, ką reiktų padaryti, tiesiog pasikalbėti su partneriu ir išsakyti, kodėl norite grupinio sekso. Tiesa, tam turėsite rasti tinkamą laiką, kadangi pokalbis, kai jūsų antroji pusė yra be nuotaikos ar pavargusi, nėra geriausias sprendimas. Radę progą, būkite atviras (-a), nemeluokite bei įsitikinkite, kad nebandote partnerio kritikuoti ar nesiunčiate jam blogos žinutės. Visa tai gali ne tik momentaliai supykdyti jums brangų žmogų, bet ir ilgam laikui jį/ją įskaudinti. Kaip pagrindinę grupinio sekso priežastį įvardinkite tai, jog norite išbandyti kažką naujo, sugrąžinti aistrą tarp jūsų bei panaikinti visą rutiną jūsų miegamojo sienose. Taip pat svarbu paminėti visus jūsų partnerio privalumus lovoje, kadangi daugelis, išgirdęs pasiūlymą grupiniam seksui, dažnai pagalvoja, jog tam yra per prastas, neturi tinkamų įgūdžių. Įtikinkite antrąją pusę, jog seksualiniame gyvenime jam/jai lygių nėra ir grupinio norite ne dėl to, jog jis/ji yra jums netinkamas (-a), tiesiog norite paįvairinti seksą. 

Išsiaiškinkite partnerio norus

Jei jūsų partneris, išgirdęs grupinio sekso idėją, nesijaučia gerai, pabandykite susidėlioti tokį „žaidimo scenarijų“, kuris tenkintų ir jo norus. Ieškokite kompromisų. Galbūt jūsų partneris jaustųsi žymiai geriau, žinodamas, kad grupinio sekso metu, kai bus įtrauktas kitas, svetimas žmogus, visas jūsų dėmesys atiteks jam/jai. Žinojimas, jog jis ar ji yra vienintelis jus jaudinantis žmogus, nuramins jūsų antrąją pusę ir leis lengviau priimti šią idėją. O galbūt jūsų partneris nenori dalyvauti pačiame akte, tačiau neprieštarautų stebėti jus su kitu žmogumi, užsiimančius seksu. Kaip bebūtų, išsiaiškinę vienas kito norus, nepamirškite pasikalbėti ir su trečiuoju asmeniu, dalyvausiančiu grupiniame sekse. 

Nespauskite

Bet kurioje gyvenimo situacijoje kito žmogaus spaudimas ar prievarta neatneša gerų rezultatų, o ypač tada, jie tas žmogus – jūsų antroji pusė. Turite rasti sprendimą, kuris tenkintų jus abu. Priešingu atveju seksas neatneš jokio malonumo, nė vienas nesijaus laimingas, o galbūt tai bus net kelias į nesėkmingus santykius. Viską darykite atsargiai ir švelniai, duokite partneriui laiko, kad galėtų viską apmąstyti bei susidėlioti savo mintyse. Antrosios pusės sprendimo gali tekti palaukti ir ilgesnį laiko tarpą, tačiau jei viską padarysite tinkamai, jis greičiausiai bus teigiamas. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Gal kas pasidalins savo patirtim,kaip prikalbint zmona?
Sunkiausia ira surasti ta trecia... :) kas jieskojo tas manau pritars.
Jūs nesviki žmonės esate jei savo antra pusę ikalbinejat tokiem dalykam. Jūs esate gamtos klaidą
Nu jo įdomu butu
Naujas komentaras