Kaip ir kodėl apgaudinėti savo vyrą (su juo pačiu)

 
Pasak santykių ekspertės ir seksologės Andrea Syrtash, neištikimybė santuokoje gali būti ne taip ir blogai. Pristatinėdama savo knygą "Kaip apgaudinėti savo vyrą (su juo pačiu)", ji pasakoja, kaip neištikimybės elementai gali pasitarnauti santuokai ir ilgai išsaugoti susidomėjimą savo partneriu. Tačiau viena sąlyga - neištikimybės objektas turi būti tavo partneris. Anot jos, naudodamiesi patarimais žmonės išvengs neištikimybės ir su kuo nors kitu.

Knygos autorė (originalus pavadinimas (How to cheat on your husband (with your husband)) teigia, kad  yra trys priežastys, kodėl reikėtų apgaudinėti savo vyrą su juo pačiu:

1. Tai tiesiog smagu! Nors santykiai didžiulis abipusis darbas, tas darbas turi teikti laimės ir gerų emocijų, antraip kibirkštėlės teikiančios džiaugsmą tiesiog išnyksta.

2. Neištikimybės žaidimai su savo partneriu greičiausiai užkirs kelią tikrai neištikimybei už santuokos ribų. Jei mums pavyksta santuokoje išlaikyti aistrą ir tarpusavio ryšį - nėra tikslo to ieškoti kitur. Be to, atrodo, kad dabar neištikimybė yra lyg kokia užkrečiama liga, 1 iš 5 susituokusių žmonių ieško "šansų" internetinėje erdvėje, todėl išlaikydami paslaptį, partnerio susižavėjimą, nenuobodumą, užkirsite kelią mintims apie neištikimybę.

3. Nuobodumas ir rutina. Kol dar susitiknėjame, kol neaprimę meilės ir aistros hormonai, mums viskas patinka partneryje, viskas klostosi labai sklandžiai, tačiau po kiek laiko, visi jų poelgiai pradeda erzinti ir galų gale lieka rutina ir nuobodulys. O žmogus nesukurtas gyventi nuobodžiai, todėl moterys turi išsilaisvinti iš skaistybės ir padorumo rėmų ir kartu su savo vyru pasijausti jog jį apgaudinėjate, pasinerti į emocinius ir seksualinius žaidimus.

Kokie galimi apgavystės elementai? Seksualūs SMS, elektroniniai laiškai, po pagalve pakišti itin erotiški apatiniai, lūpdažis ant vyro marškinių ir visa kita, ką tik galima sugalvoti ir ką darytų pavydi meilužė siekianti savo grobio (jo žmona apie tai sužinojusi tikrai užpyktų).

Kodėl reikia įnešti naujų vėjų į santykius? Smegenys reaguodami į naujas patirtis siunčia signalus, kurių dėka mes suartėjame su asmeniu, su kuriuo išbandome naujus dalykus. Todėl nauji seksualiniai potyriai sustiprina mūsų seksualinį ir emocinį ryšį.

Autorė teigia, kad nebūtinai reikia persirengti išdykusia tarnaite ir pasiimti į rankas sekso žaislus (nors mano, kad tai galingas ginklas), užtektų pasipuošti, pasidažyti,  pagaminti jam vakarienę ir flirtuoti kaip per pirmuosius pasimatymus. Jei turite galimybę, palikite kur nors vaikus ir užsiimkite malonia veikla, kurios teko atsisakyti sukūrus šeimą.

Tačiau Andrea savo knygoje kalba ir apie kitą aspektą. Kartais būna, kad susituokę, mes vis vien pametame galvą dėl kolegos, kaimyno ar kitų lyg iš po lapų išdygusių princų. Tai nėra blogai, tačiau reikia nukreipti visą susižavėjimo energiją atgal į savo santuoką, t.y. išsiaiškinti, kas jus labiausiai jaudina, ko norėtumėte iš romano ir pasiimti tai - gražiuoju ar piktuoju - iš vyro, kuriam prisiekėte visada mylėti ir neišduoti.

Marta

 
Komentarai
Naujas komentaras