Kaip išlaikyti ryšį su partneriu?

481835-593870-756x425.jpg
 
Jei kartu esate ilgą laiką, jums tikrai pasisekė. Nelabai daug porų galėtų tuo pasigirti. Tačiau, išlaikyti ryšį su partneriu, su kuriuo kartu esate seniai, gali būti sudėtinga. Tačiau yra keli dalykai, kuriuos galėtumėte dėl to padaryti.

Partneriai dažnai pripranta prie to, kad mylimasis visada šalia, todėl ima nebesistengti. Jei jaučiate, kad jūsų santykiams ima trūkti ugnelės, galite jaustis atitolę, be to, vargina rutina. Imate jausti nuobodulį. Taip pat galite pradėti manyti, kad partneris yra tik jūsų kambariokas ar draugas.

Ryšio išlaikymas su mylimuoju yra labai svarbus, tačiau su laiku jį palaikyti gali būti sunkiau. Nėra jokio slapto recepto tam, tačiau pritaikę kelis mažus pokyčius santykiams, vėl imsite jausti jaudulį ir ryšį.

Taigi, štai ką reikėtų daryti:

1. Valgykite kartu taip dažnai kaip įmanoma

Jei su partneriu santykius palaikote seniai, greičiausiai, jau esate tą darę ar vis dar darote. Valgymas drauge su partneriu kiekvieną dieną tikrai gali padėti išlaikyti stiprų ryšį. Štai kodėl šeimos sukviečiamos drauge pietauti.

2. Miegoti eikite kartu

Televizoriaus žiūrėjimas ar naršymas telefone gali atrodyti kaip puikūs dienos baigimo būdai. Tačiau pasak ekspertų, vakaras yra puikiausias laikas kurti ryšį su partneriu. Paskutiniai dienos momentai turi būti skirti pokalbiui su partneriu. Paskutiniai momentai prieš einant miegoti skirti pokalbiui padės kurti ryšį.

3. Priminkite partneriui visus puikius dalykus, kuriuos jis yra padaręs

Kai kalba eina apie konfliktus – praeitį visada turėtumėte palikti praeičiai. Tačiau, kai kalbame apie komplimentus – puiku priminti partneriui apie jo praeities pasiekimus tam, kad primintumėte jam, koks jis nuostabus. O tai ypač efektyvu, jei partneris jaučiasi prastai. Kai palaikote santykius ilgą laiką, geri dalykai, nutikę praeityje, dažnai būna pamirštami. Partnerio sėkmės patvirtinimas, jūsų ryšį darys labiau intymų ir stipresnį. 

4. Reguliariai atnaujinkite santykių ritualus

Ryšio stiprinimo ritualai yra besikartojantys veiksmai per dieną, savaitę ir metus, dėl jų palaikote partnerių ryšį. Į tokius ritualus įtraukiami bučiniai prieš darbą, kassavaitiniai pasimatymai, ar metinių šventimas drauge. Šie ritualai padeda sukurti ritmas ir pastovumą santykiuose. Tačiau, jei norite, jog tai padėtų išlaikyti ryšį, svarbu juos nuolat atnaujinti. Neleiskite ritualams tapti rutinos dalimi. Jūsų santykiai auga ir keičiasi, todėl turi keistis ir ritualai. Išsiaiškinkite, ko reikia abiem ir kaip galėtumėte atnaujinti savo ritualus.

5. Nenustokite vienas kito liesti

Jei norite išlaikyti ryšį ir trauką, būkite meilūs. Lieskite vienas kitą. Prisilietimai neprivalo būti seksualaus pobūdžio. Apsikabinimai atneša daug naudos, įskaitant ir oksitocino išsiskyrimą. Oksitocinas – žinomas meilės hormonas, jis labai svarbus poros ryšiui.

6. Likite atviri naujų dalykų, susijusių su partneriu, atradimui

Net jei kartu esate daugybę metų, vis dar galite apie vienas kitą atrasti kažką naujo. Niekada nežinosite visko apie partnerį, nes partneris keičiasi ir auga kaip asmenybė nuolat. Todėl nenustokite klausinėti. Likite smalsūs, domėkitės ką partneris mėgsta ir ko ne, apie ką svajoja ir ko bijo. Yra didelė tikimybė, kad partnerio tikslai pasikeitė nuo tada, kai susipažinote. Jei norite išlaikyti ryšį, išreikškite susidomėjimą partnerio vidiniu pasauliu užduodami klausimus.

7. Juokitės drauge ir dalinkitės „vidiniais“ pokštais

2017 metais atlikto tyrimo metu išsiaiškinta, jog panašus humoro jausmas susijęs su santykių sėkme. Jei jūs su partneriu turite iš ko kartu pasijuokti, tai labai naudinga santykiams. Ryšys su partneriu kuriamas per komunikaciją, dėkingumą ir tai, ką suprantate tik judu.  Todėl vidiniai pokštai puoselėja judviejų ryšį.

Kai su partneriu esate drauge ilgą laiką, įprasti dalykai gali pradėti kelti nuobodulį. Tačiau neleiskite rutinai jūsų atitolinti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras