Kaip išlaikyti tobulus santykius gimus vaikui?

kids.jpg
 
Metams bėgant išlaikyti didžiulę aistrą ir tarpusavio trauką gana sudėtinga, o kai po namus bėgioja ir čiauška mažasis išdykėlis, užduotis pasunkėja dvigubai. Pareigybės, namų ruošos darbai ir ratu nuolat besisukanti rutina labai išvargina, kartais taip nuvargstame, jog fiziškai nepajėgiame skirti dėmesio vienam svarbiausių žmonių mūsų gyvenime- antrajai pusei. Tačiau norint išlaikyti puikius santykius, neleisti stipriems jausmams išgaruoti, abiems teks paplušėti iš peties. Keletas patarimų, kurie padės puoselėti gerus tarpusavio santykius, net ir tada, kai Jūsų šeimoje atsiranda trečias žmogutis.

Šilti jausmai vos tik įžengus pro duris. Įsivaizduokite tipinę, jaunos šeimos situaciją. Po ilgos darbo dienos vyras grįžta namo, o tarpduryje jį pasitinka nesenai pradėjęs vaikščioti vaikelis. Mylimoji tvarkosi virtuvėje arba akylai stebi mažylį ir tik paskubomis su jumis pasisveikina. Norėdamas gauti kiek daugiau žmonos dėmesio, vyras turės laukti iki vėlaus vakaro, kol mažylis užmigs ir moteris galės bent truputį atsipūsti. Santykių ekspertai pataria, jog tą pačią situaciją galima pakreipti šiek tiek kita linkme. Suprantama, kad vaikelio auginimo rūpesčiai niekur nedings, tačiau meiliai pasisveikinti su vyru tikrai galima. Galite kūdikį laikyti rankose ir tuo pačiu metu švelniai ar aistringai pabučiuoti namo grįžusį vyrą. Abu būsite patenkinti, o ir atžalai rodysite gerą pavyzdį.

Tapkite pora iš naujo. Vaikų auklėjimas dažnai taip nuvargina, kad dienos pabaigoje vos pastovite ant kojų? O ką jau kalbėti apie seksą, glamones, kai jėgų užtenka tik apkabinimui ir šiltam bučiniui. Tačiau jokiu būdu neatsisakykite artumo, imkitės iniciatyvos, glamonėkite, bučiuokite mylimąjį, koketuokite. Atminkite, jog santuoka nėra tik pareigos ir biudžeto tvarkymas. Juk pirmiausia ji buvo sukurta dėl besąlygiškos meilės, atsidavimo ir aistros, todėl niekada to nepamirškite.

Pasimatymai. Nesvarbu, kad namuose matotės kiekvieną dieną, tačiau pripažinkite, santykiai nuo draugsytės pradžios tikrai pasikeitė. Dabar jus sieja bendra buitis, džiaugsmai ir rūpesčiai, nuo kurių kartais tikrai norisi pasprukti. Todėl nors kartą per keletą savaičių išeiti pavakarieniauti į kavinę, apsilankykite mėgstamoje parodoje, spektaklyje ar kino filme. Svarbu, kad galėtumėte pabūti dviese, pasikalbėti, prisiminti senus laikus, kai matydavotės kada tik panorėję, o ir atsakomybė buvo dvigubai mažesnė. Juk dabar Jūsų šeima jau didesnė, todėl iš abu iš visų jėgų turėsite stengtis ir išauginti dorą žmogų.

Nenustokite gyventi. Niekada nepamirškite, kokių nuostabių draugų turite. Jie tikriausiai laukia nesulaukia žinių ir kvietimo pasimatyti. Pasiūlykite vyrui surengti senai matytų draugų susitikimą, pagaminkite vakarienę ir pasikvieskite juos užsukti. Jei norite pakeisti aplinką, susitarkite pasimatyti mieste ar jų namuose. Ilgi ir nuoširdūs pokalbiai suteiks optimizmo ir prikels naujam gyvenimui jus abu.

 

Taigi kokia ta laimingų santykių paslaptis? Manau puikiausias atsakymas būtų šis- tereikia labai norėti, pasistengti ir tikėti!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras