Kaip išreikšti savo jausmus simpatijai?

Reasons-To-Confess-Your-Feelings-To-Your-Girl.jpg
 
Jausti simpatiją, kai tai verčia širdį stipriau plakti, yra nuostabu. Tačiau kaip išreikšti savo jausmus? Ką daryti? Tai gali nebūti labai lengva.

Jausmų išreiškimas gali bauginti. Kartais nebūnate iki galo pasiruošęs būti nuoširdus. Tačiau visada savo dėmesį galite išreikšti netiesiogiai.

Visi norime jaustis branginami, ypatingu ir mylimi. Tam, kad pasijaustumėme laimingesni, daugelis mūsų turi jaustis vertinami. Todėl išreikšti savo jausmus simpatijai bijoti nederėtų.

Yra daugybė būtų parodyti simpatijai savo jausmus, nepasakant to tiesiogiai. Štai keli iš jų:

1. Parašykite meilės laiškelį

Veiksmai kalba garsiau už žodžius, todėl būkite dėmesingas ir rūpestingas. Lengvas būdas tą parodyti – meilės laiškas.

Galite parašyti „Tu man patinki“ lūpų dažais vonios kambario veidrodyje, ar palikite mažą laiškelį užkišę už automobilio valytuvo, arba parašykite tikrą meilės laišką ranka ir apipurkšite jį kvepalais – jūsų simpatijai patiks gauti tokį mielą prisipažinimą.

2. Prisiminkite detales

Simpatija tikrai atkreips dėmesį, kai pamatys kaip gerai prisimenate dalykus, kuriuos sakė jums. Pavyzdžiui, simpatija papasakojo istoriją apie vaikystę, o jūs natūraliu būdu paminite detalę iš tos istorijos – tai parodys kaip jums rūpi. Nesvarbu kokio dydžio detalės, jūsų pastangos jas prisiminti sukels simpatijai malonius jausmus.

3. Leiskite laiką kartu

Geriausias būdas prisipažinti apie savo jausmus yra laikas leidžiamas kartu. Jei norite suartėti su žmogumi, turite būti netoliese.

4. Kūno kalba

Leiskite savo kūnui kalbėti. Yra daugybę būdų išreikšti savo jausmus per kūno kalbą.

Niekas geriau neparodo romantinio intereso, nei fizinis prisilietimas. Švelniai prisilieskite prie simpatijos kalbėdami – tai puikūs būdas parodyti susidomėjimą.

Taip pat rekomenduojame prisiartinti arčiau fiziškai. Taip pat artumą galite parodyti per objektus, pavyzdžiui, padėkite arčiau simpatijos savo telefoną ar gėrimą. Fizinis artumas yra aiškus ženklas, jog norėtumėte būti daugiau nei draugai.

Taip pat labai svarbus akių kontaktas. Parodykite savo jausmus žiūrėdami simpatijai tiesiai į akis.

5. Aktyviai klausykite

Žinoma, jūs klausote to, ką sako simpatija, tačiau ar tai darote aktyviai? Aktyviai klausydamiesi palaikote akių kontaktą, linkčiojate galva, ir rodote gestus, kurie sako, jog klausotės ir esate susidomėjęs.

Ignoruokite viską ir susitelkite į simpatiją. Venkite tikrinti telefoną ir likite pokalbyje. Jei klausysite aktyviai, simpatija lengviau supras, ką jaučiate.

6. Komplimentai

Puikus būdas jausmams išreikšti yra komplimentai. O tai gali būti bet kas, pradedant akių pagyrimu, baigiant juoku iš simpatijos pokšto. Po kelių komplimentų, simpatija gali imti svarstyti, ar šie komplimentai draugiški, ar jie reiškia kažką daugiau.

7. Pasipasakokite simpatijos draugui

Pasinaudojęs trečia šalimi, galite netiesiogiai išreikšti savo jausmus. Tokiu atveju maža užuomina simpatijos draugui yra puikus būdas. Žinoma, jūs žinote, kad simpatijos draugas tikrai pasakys apie jus, o tada jūsų paslaptis bus išaiškinta. Po kelių savaičių, turėtumėte suprasti, ar jūsų simpatija jaučiasi taip pat – gausite iš to žmogaus užuominų, arba rečiau jį matysite. Bent jau žinosite tiesą!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras