Kaip įveikti pavydą?

68(1).jpg
 
2 komentarai
Tikriausiai niekam ne paslaptis, kad vienu ar kitu metu santykiuose neįmanoma apsieiti be pavydo. Pavydas čia yra labai dažnas. Tačiau jei jis tampa nevaldomu, gali sukelti daug problemų.

Laimė, yra keletas dalykų, kurie gali padėti atsikratyti pavydo. Čia keli patarimai, kurie padės jį įveikti:

1. Turėkite omenyje, kad žmogus, su kuriuo esate, yra su jumis. Dabar tai gali skambėti kaip keistas patarimas, tačiau jis tikrai padeda įveikti pavydą.  Tol, kol žinosite, kad jūsų antroji pusė yra kartu ir sąjunga yra stipri, jūs neturėtumėte nerimauti jei kažkas ima su juo / ja flirtuoti ar bando suvilioti, nes žinote, kad jam / jai neįdomu, kad ir kas tas žmogus bebūtų.  Žinoma, jūsų partneris (-ė) tokiose situacijose turėtų būti vertas pasitikėjimo.

2. Jei jūsų partneris (-ė) žiūri į kažką kitą arba kažkam kitam skiria daugiau dėmesio negu jums, jums reikia pasitikėti savo santykiais. Daugeliu atveju tai tik paprastas pokalbis ar netyčinis žvilgtelėjimas kitur. Turėtumėte žinoti, kad jūsų antroji pusė atkreips galiausiai dėmesį į svarbiausią objektą – jus.

3. Jei smarkiai pavydite, geras būdas tai įveikti yra įsigilinti, kodėl atsiranda pavydo jausmas. Turite išsiaiškinti to priežastis. Kai tik aptiksite siūlo galą, galėsite žengti tolesnius žingsnius, kurie padės tai įveikti. Daugeliu atvejų pagrindine pavydo priežastimi yra nesaugumo jausmas. Dar kartą, jūs turite sukurti pasitikėjimą savo santykiais, o taip pat ir savimi. Jei jūs pasitikėsite savimi, jums nereikės nerimauti dėl kai kurių pavydą sukeliančių situacijų. Tas pats galioja ir pasitikėjimui santykiais.

4. Pokalbis apie pavydą su antrąja puse taip pat gali padėti tai įveikti. Jei paaiškinsite partneriui (-ei), dėl ko jūs jaučiatės nepatogiai, jis / ji galbūt galės tai suprasti ir padėti jums. Jei jūs imate pavydėti kai jūsų antroji pusė paprasčiausiai kalbasi su priešingos lyties žmogumi, jis/ji šiuo atveju tikriausiai negalės nieko padaryti. Tai problema, kurią turėtumėte išspręsti pats. Tačiau, pavyzdžiui, jūsų partneris (-ė) galėtų nešokti su priešingos lyties žmogumi, kai esate šalia.

Jūs neturite gyventi santykiuose, valdomuose pavydo, ir neturite dėl to kentėti. Jūs galite įveikti pavydą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Pavydo neiveiksi. Tik tada, kai tapsi abejingas
jurgai: kekses is kelio bet kuri vyra isveda ar ne? :D
Naujas komentaras