Kaip merginos paprašyti jos telefono numerio?

 
4 taisyklės.

Pirma taisyklė kaip dogma, kurios nesuvokdamas, niekada nevaidinsi svarbiausios rolės, bendraudamas su dailiosios lyties atstove ar atstovėmis – tu telefono numerio ne prašai. Esi vyras, todėl telefono numerį tiesiog užsirašai, įsidėmi, sužinai – vadink šį veiksmą kaip tik tau patogiau.

Žinai, ir niekaip šios taisyklės neišaiškinsi, nepapasakosi, kaip turėtum jaustis. Padirbk su savimi, repetuok priešais veidrodį, tada pabandyk, įsijautęs į pasitikinčio vaidmenį, „paimti“ telefono numerį iš sesers, kiemo draugės ir pan. Analizuok, kaip jautiesi, kas trikdo, kurioje vietoje prarandi kalbėjimo dovaną – tik per savianalizę augsi ir stiprinsi savo, kaip dominuojančio vyro, poziciją.

Antra taisyklė – tik jau nesugalvok teisintis, aiškinti kodėl ar atsiprašyti, jog taip greitai prašai jos telefono numerio. Kad ir kaip plačiai šypsosis mergina, patikėk, jog mintyse tavimi nusivils, jeigu iš tavųjų lūpų nuskambės kažkas panašaus į „paprastai aš neskubu prašyti merginos numerio, bet Tu...“. Sustok vien pagalvojęs apie tokį ketinimą. Paklausei telefono numerio, nes esi garantuotas tuo, ko nori.

Trečia taisyklė – būk arba tiesus ir ryžtingas arba šmaikštus ir išradingas. Tiesa, nei viena, nei kita nėra lengva. Tačiau būti išradingu – tinka tiems, kurie dar neišmėtę kompleksų.

Nesvarbu ar su mergina bendrauji kelias valandas, ar ką tik ją pamatei, bet esi įsitikinęs, jog norėsi jai paskambinti, veik taip - išsitrauk savo užrašų knygelę ir parkerį, dar geriau paprašyk merginos ir sakyk: „padiktuok savo telefono numerį“. Mergina paklaus kodėl ar bent jau nustebs dėl tokio paprasto ir tiesaus pasakymo. Stebėk jos reakciją ir nutaikęs geriausią momentą kaip savaimę suprantamą dalyką pasakyk, jog nori jai parodyti fokusą. Daugiau nė žodžio – lauk jos veiksmų. Kai mergina padiktuos – tiesiog atiduok jos daiktus, o telefono numerį (žvilgtelk būtinai į jį, tada merginai į akis), įsikišk pas save į kišenę, piniginę ir panašiai. „Štai ir visas fokusas, dabar aš turiu tavo kontaktus. Kada tau geriausia skambinti?“

Ketvirta taisyklė – suvok geriausią momentą ir jo nepraleisk. Paprastai ji būna greičiau nei tikiesi. Netemk gumos, tiesiog sakyk, jog tau reikia jos telefono numerio. Ir niekada neprašyk kelių kartų. Geriau po pirmojo paklausimo padaryk tylos pauzę ir sek ją. Jei mergina atsisako ar muistosi – keliauk tolyn, pamiršk ją, ji neverta vietos tavo vizitinių kortelių dėkle.

Suma sumarum – nesureikšmink šio tikslo. Mąstyk paprasčiau. Jeigu merginai patiksi – ji duos savo telefono numerį vos pasakius, kad jo tau reikia, o visi fokusai tik pagyvins situaciją. Jeigu mergina nieko tavyje nemato, telefono numerį vengs duoti, vėliau neatsilieps ar neateis į susitikimą. Kam tau tokios problemos?.. Atsakymai aiškūs?

 
Komentarai
Naujas komentaras