Kaip nelikti vienišiems 2019-ais metais

couple-nicknames.jpg
 
Naujieji metai visada atneša naujas patirtis ir naujus pojūčius į mūsų gyvenimus. Kai kurie pajaučia naujametinius vėjus jau pirmomis sausio dienomis, kitiems tie pokyčiai ateina vėliau, bet dėl vieno galima sutikti – keičiantis metams, gyvenimas irgi nestovi vietoje. Jeigu pabodo nelaimingi santykiai arba tiesiog norite surasti tą vienintelę būtent 2019-aisiais metais – šis straipsnis kaip tik jums, kadangi čia aptarsime kaip pasitikti ir eiti per šiuos metus, kad rastumėte puikią partnerę. Galbūt ji net taps ta vienintele, su kuria praleisite visą gyvenimą.

Eikite į daugiau pasimatymų


Yra posakis „Geriau vieną kartą pamatyti, negu daug kartų išgirsti“, šiuo posakiu turite vadovautis ir širdies reikaluose. Būkite atviresni pasiūlymams, eikite susipažinti su kuo daugiau žmonių, tada tiesiog automatiškai jūsų šansai sutikti gerą ir puikią antrąją pusę – padidės. Neturėkite per daug išankstinių nuostatų ir nesitikėkite, kad po kiekvieno pasimatymo bus karštas seksas ar rasite sielos draugą visam gyvenimui. Kai kurie pasimatymai baigsis ir eisis nejaukiai, kiti gal atrodys žadančiai, bet liksite draugai, kitur galbūt tapsite sekso partneriais bet nieko daugiau... Kaip bebūtų, tik eidami į daugiau susitikimų ir susipažindami su naujais žmonėmis galite tikėtis, kad Kupidono strėlė pataikys būtent į jus, o ne kitus.


Nebijokite atgaivinti senų santykių


Daug kas sako, kad neverta lapų versti atgal, bet kiti sako, kad sena meilė nerūdija... Tai kuriais gi tikėti?... Mes rekomenduojame neturėti per didelių lūkesčių, bet niekad nenurašyti senų santykių. Jeigu jau buvote pora, reiškia kibirkštis buvo (gal net ir neišnyko). Dažnai tik išsiskyrę žmonės pamato, kad vienas be kito nebegyvena pilnaverčio gyvenimo. Jiems vis dar trūksta to prarasto partnerio, todėl tik atsiradus progai vėl su ja arba juo sugula. Jūsų ex – „variantas“, kuris beveik visada gali būti „paleistas į trasą“. TV laidos, filmai, knygos, realus gyvenimas – daug kur pilna pavyzdžių, kur senos poros grįžta į vienas kito glėbį. Nebijokite pabandyti vėl, tebūnie jūsų moto toks, bent jau 2019-ais metais.


Praplėskite savo pomėgių ratą


Sunku rasti tinkamą porą ar įdomią antrąją pusę, jeigu turite itin siaurą pomėgių ratą. Pats laikas jį praplėsti, ką manote? Jeigu užsirašysite į sporto klubą, pradėsite lankyti kažkokius užsiėmimus, pakeisite darbovietę, pradėsite kitu maršrutu keliauti į darbą ar iš jo – šansas sutikti „ją“ – išaugs. Praplėsdami savo pomėgių ratą patobulėsite kaip žmonės bei įgausite naujų patirčių. Tai padės pralaužti ledus pokalbio metu, naujoje aplinkoje galėsite surasti naujų pažinčių, kas nebūtinai turi būti jūsų antroji pusė, bet galbūt per naujus draugus ji atsiras?... Eikite ir bandykite!


Nebijokite atstūmimo


Jeigu ieškosite antrosios pusės – labai didelė, beveik šimtaprocentinė tikimybė, kad bent kartą turėsite susidurti su atstūmimu. Vyrams, daug dažniau nei moterims tenka išgirsti „ne“ tiek lovos reikaluose, tiek santykių pasaulyje. Taip yra todėl, kad mūsų visuomenėje dominuoja tokia santvarka, kad moteriai vyrai „pasisiūlo“, o ji „atsirenka“ tinkamiausią kandidatą... Viskas, be abejo – supaprastinta, tačiau esmė išlieka tokia pati. Tad gali būti, kad ne kartą, ne du ir ne tris būsite atstumti. Svarbu nenuleisti rankų ir bandyti mokytis iš klaidų bendraujant ar vystant santykius, kad su ta vienintele tų klaidų nebūtų. Būti atstumtam yra tikrai nemalonu, tačiau, jeigu susitaikysite, kad tai natūrali gyvenimo ir santykių dalis – pergyvensite tai. Na, o po pergyvenimo vėl apsikaustysite ir pasiruošite nuotykiams, bei galbūt sutiksite tą vienintelę.


Pakeiskite savo stilių


Daug vyrų turi problemą su savo išvaizda. Jokiu būdu niekas nebando pasakyti, kad jie yra negražūs. Jie tiesiog nemoka savęs pateikti. Niekas negali paneigti, kad pasimatymų ar susitikimo metu (o gal tiesiog viešoje vietoje – klubas, baras, restoranas, miestas...) taip, kaip atrodote gali nulemti ar krisite į akį priešingos lyties atstovei. Vyras neturi būti per daug puošnus, tačiau turi matytis, kad vertinate savo išvaizdą, todėl pradėkite ja rūpintis. Jeigu to dar nedarote – reguliariai (kas mėnesį ar du) lankykitės kirpykloje, palaikykite stilingą šukuoseną – moterims tai patinka. Naudokite vyriškus kvepalus, nešiokite švarius ir gražius rūbus bei batelius. Simbolizuokite vyriškumą, stabilumą, komfortą ir jėgą. Pabrėšime, kad nebūtina tapti vien kostiumus nešiojančiu žmogumi, tačiau tvarkingi rūbai ir santūri, bet stilinga išvaizda pridės daug taškų moters akyse.


Pabandykite eiti į „medžioklę“ vieni


Frazė „Varom pasišaudyt merginų“ lydi nemažą kiekį vyriškų išvykų į barą ar klubą. Tai puiku, kadangi kai esate ne vienas – drąsiau prieisite prie grupelės panelių arba sugulsite su kito draugo kabinamos panelės drauge. Nors tai smagu ir leidžia lengviau „kabinti“ paneles, daug taip nepasieksite. Pabandykite į barą ar klubą nueiti su vienu draugu arba tiesiog vienas. Kuo tai naudinga? Per laiką išmoksite bendrauti su žmonėmis, nejausite tokių socialinių barjerų bei greičiau megsite pažintis. 


Klausykite širdies


Jeigu to nori jūsų širdis – siekite to visomis išgalėmis. Kartais meilei gali trukdyti įvairūs dalykai, atsiranda tam tikri įsivaizduojami barjerai. Neretai pamilti galite ir svetimą moterį... Čia situacija pasidaro kiek keblesnė, kadangi svetimauti – negražu. Bet  gyvenimas nenuspėjamas, o būti nelaimingiems yra tikrai mažiau verta nei pasinerti į nuodėmę su žmogumi, kurį tikrai mylite. Širdžiai neįsakysi ir tik, jeigu jos klausysite - būsite tikrai laimingi ir nevieniši 2019-ais metais.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras