Kaip nelikti vienišoms 2019m

cute-couple(1).jpg
 
Naujieji metai visada atneša naujas patirtis ir naujus pojūčius į mūsų gyvenimą. Kai kurios pajaučia naujametinius vėjus jau pirmomis sausio dienomis, kitoms gi, tie pokyčiai ateis vėliau. Visgi dėl vieno galima sutikti – keičiantis metams, gyvenimas irgi nestovi vietoje. Jeigu pabodo nelaimingi santykiai arba tiesiog norite surasti tą vienintelį jau ateinančiais metais – šis straipsnis kaip tik jums.

Nesvarbu ar norite kurti šeimą ir gyventi kartu su savo būsimu vyru ar tiesiog ieškote su kuo smagiai praleisti laiką – skaitykite ir sužinokite, kaip sumažinti tikimybę 2019-uosius praleisti visiškai vienai!


Nesėdėkite namie


Moterys, deja, dažniau nei vyrai vienatvę pasirenka „pergyventi“ namuose. Jos žiūri filmus, gurkšnoja vynelį ir tikisi, jog geras vyras pats pasibels į duris. Deja, sėdėdama namuose moteris ne tik beveik visiškai neturi šansų sulaukti svajonių jaunikio, bet ir švaisto laiką, kurį galėtų paskirti naudingai veiklai. Aišku, jaunoms merginoms į „Facebook“ gerbėjai ir seilę varvinantys vyrukai gali prisistatyti gana dažnai, tačiau nepriklausomai nuo amžiaus – ko vertas bendravimas socialiniame tinkle, palyginus su realiu gyvenimu? Turite išlysti iš „kiauto“ ir daugiau laiko leisti mieste ar renginiuose. Taip galbūt visai netyčiomis sutiksite tą, apie kurį svajojote... Taip pat jus daugiau kas pastebės, daugiau kas užkalbins ir patrauksite didesnį vyriškos lyties atstovų dėmesį.


Eikite į daugiau pasimatymų


Nesijauskite taip, jog kiekvienas pakvietęs jus į pasimatymą – laukia jūsų malonės. Nors iš dalies taip ir yra, bet dauguma nuostabių draugysčių (nebūtinai romantiškų, tiesiog draugiškų santykių) prasideda visai nekaltai. Neretai meilės istorijose vyrai iš pradžių net nežavi savo moters, atrodo atstumiantys ar erzina, bet pabendravus akis į akį viskas gali apsiversti. Galų gale, nueidama į daugiau pasimatymų neišvengiamai praplėsite akiratį, aplankysite daugiau vietų, turėsite pažinčių, kurios, jei nepravers meilės reikaluose, tai galbūt pasitarnaus darbe ar moksle... Kad ir kaip į tai pažvelgsite – pasimatymas bus naudingas laiko praleidimas. Arba norėsite susitikti dar, arba turėsite iš ko pasijuokti.


Atviriau žiūrėkite į seksą


Dažna problema ir stabdis santykiuose (bent jau iš vyrų pusės) yra konservatyvus moterų požiūris į seksą. Be jokios abejonės, užsiimti seksu vien dėl to, kad jam rūpėtumėte – blogai, tačiau žiūrėti į abipusį kūnišką malonumą iškreiptai irgi yra taip pat blogai. Vienos nakties nuotykiai, draugai su privalumais ar tiesiog neįpareigojantys susitikimai – visa tai normali XXI a. žmonių gyvenimo dalis. Išmeskite tokias taisykles, kaip:

  • Jokio sekso iki tokio ir tokio pasimatymo
  • Jokio sekso per pirmą pasimatymą
  • Jokio sekso su tais ir tais...

Jeigu to norite – nedvejokite pasinaudoti proga, kadangi vėliau ji gali ir nebepasitaikyti. 


Moksliškai įrodyta, kad ilgai nesimylėjusio suaugusio žmogaus hormonai bei kitos organizmo dalys gali išsibalansuoti ir jo nuotaikų pokyčiai bei reakcijos pajautrėja – pasidaro mažiau nuspėjamos. Kartais gali reikėti tiesiog „nuleisti garą“. Nereikėtų to gėdytis, o į tai žiūrėti, kaip į normalų reiškinį. Būna ir tokių atvejų, kad geras neįpareigojantis seksas priveda prie laimingų santykių.


Dėkite pirmą žingsnį


Turbūt stipriausias patarimas visiems 2019-iems metams – nebijokite pirma užkalbinti ar būti iniciatyvesnė bendraudama su vyrais. Yra įprasta manyti, kad vyras turi kviesti šokti, į pasimatymus, inicijuoti veiklą pačioje pradžioje ir taip toliau. Tačiau pagalvojus objektyviai: ar dažnai tai pasitaiko? Ar verta paaukoti gerą laiką su jus dominančiais žmonėmis vien dėl kažkokių kvailų principų? Būkite drąsi moteris ir dėkite pirmą žingsnį link to, ko norite. Iniciatyvi moteris ilgam vieniša tikrai neliks...


Užsiregistruokite pažinčių portaluose


Problema su pažinčių portalais yra tik tokia, kad tai – loterija. Kaip ir soc. tinkluose – tas žmogus, kuris slepiasi po gražiu aprašymu ar nuotraukomis – toli gražu ne visad bus toks, kokį jį įsivaizdavote. Vis dėlto, šiuose portaluose yra tiesiog per daug vienišų arba naujų santykių ieškančių žmonių, kad juos ignoruotumėte. Jeigu vadovausitės saugių pažinčių taisyklėmis ir nemeluosite apie save – didelė tikimybė, kad tokiame portale surasite artimų žmonių!


Užkirskite kelią nelaimingiems istorijų tęsiniams


Reikia tarti stiprų „ne“ visiems ex arba vaikinams, su kuriais santykiai galbūt ir mezgėsi, bet dėl kažko nepavyko. Aišku, kai kada širdžiai neįsakysi, bet kada kalba pasisuka apie jūsų buvusius – tai tampa labai slidžiu reikalu. Visgi pasistenkite išlikti stipri ir užtrenkite duris prieš visus tuos, kurie bando grįžti į jūsų širdį, o jūs žinote, kad nieko daugiau be skausmo jie neatneš. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras