Kaip neprarasti aistros gimus vaikui?

6370740.jpeg
 
Vaiko gimimas neabejotinai yra vienas svarbiausių įvykių poros gyvenime. Jis keičia daugybę buvusių įpročių ar net verčia atsisakyti tam tikrų pomėgių. Būtų naivu tikėtis, jog visi poros tarpusavio santykiai buvę iki tol liks tokie patys, atsiradus vaikui. Jie keičiasi, evoliucionuoja, tačiau to nereiktų išsigąsti. Dažna problema – aistros išblėsimas tarp partnerių po kūdikio gimimo. Tai ne tik neprisideda prie poros santykių puoselėjimo, bet ir gali po truputį griauti tarpusavio ryšį. Kokių priemonių imtis, jog taip neatsitiktų?

Skirkite laiko tik sau ir partneriui


Gimus vaikui, daugybė atsakomybių ir pareigų tarsi užgriūna ant naujai iškeptų tėvų pečių. Nors šie darbai reikalauja daug investicijų tiek laiko, tiek pastangų atžvilgiu, naujieji tėveliai turėtų nepamiršti savęs ir vienas kito. Judviejų sąjunga negali būti nustumta į antrą planą. Būtent todėl norint santykius išlaikyti gyvybingais, itin svarbu atrasti laiko pabūti tik dviese. Galite tam paskirti vos vieną dieną per savaitę, tačiau pamatysite, kokį teigiamą poveikį tai įneš į jūsų intymų gyvenimą ir ne tik. Nusisamdykite auklę ar palikite vaiką seneliams, o patys mėgaukitės romantiška vakariene dviese ar kita veikla, leisiančia atsipalaiduoti bei pabūti vienas su kitu.


Neslėpkite savo kūno


Šis patarimas labiau galioja moterims, kadangi po gimdymo kai kurios dailiosios lyties atstovės yra linkusios slėpti savo kūną bei šiek tiek pakitusias jo formas. Tai griežtas ne jūsų santykiams! Jūsų kūnas – grožis vyro akims. Mylintis vyras visus pakitimus po gimdymo priims kaip natūralų procesą ir mylės kiekvieną jūsų kūno linkį. Slapstymasis nuo vyro akių tarsi parodo jūsų nepasitikėjimą juo, negalėjimą jaustis laisvai. Būkite drąsi, apsinuoginkite ar pavaikščiokite nuoga prie vyro, kai esate vieni, ir patikėkite – tai sukurs visai kitokią, aistros kupiną atmosferą. O jei esate vyras ir norite paskatinti savą moterį neslėpti savo kūno, padovanokite jai seksualius apatinius, naktinukus ar tai, kas patrauks jūsų dėmesį ir ką norėtumėte matyti ant savo išrinktosios.


Reguliarus seksas


Kaip bebūtų, seksas yra labai svarbus santykių komponentas. Nors tai atrodo kaip vienas paprasčiausių būdų aistrai kurstyti, kartais poros tam tiesiog neatranda laiko. Po visų dienos darbų, rodos, tik ir norisi įkristi į lovą ir pasimėgauti saldžiu, netrukdomu miegu. Vis dėlto tai nėra receptas laimingiems santykiams. Dažnai po vaiko gimimo vyras jaučiasi tarsi užmirštas, jam atrodo, jog visas moters dėmesys nuo šiol yra skiriamas vaikui, todėl seksualinis gyvenimas tampa labai svarbus, nes tai tampa bene vieninteliu būdu sulaukti moters dėmesio. Reguliariai mylėkitės. Vaikui užmigus ar pasitaikius bet kokiai laisvesnei akimirkai pasinerkite į aistros sūkurį. Esant progai, išsikalbėkite apie slapčiausias fantazijas bei jas įgyvendinkite - visa tai garantuotai sustiprins jūsų santykius.


Dalinkitės darbais 


Jei norima neprarasti aistros bei mėgautis santykiais, yra būtina dalintis namų ruošos ar kitais atsiradusiais darbais. Vienam partneriui tai padaryti būtų be galo sunku, o galų gale tai ir labai išvargintų, tad apie likusią aistrą iš jo arba jos pusės neliktų nė kalbos. Reiktų ilgai ir įnirtingai vargti, norint ją vėl įžiebti. Kad iki tokios santykių stadijos neprieitumėte, bent kelias dienas per savaitę leiskite antrajai pusei pailsėti nuo visų namų ruošos darbų bei pasirūpinkite jais. Taip pat dažnai padeda ir susidaromas planas, kada kuris kokius darbus atliks.

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras