Kaip nustebinti vyrą metinių proga?

720250f9.jpg
 
Kartais taip sunku sugalvoti, kaip nustebinti vyrą vestuvių ar draugystės metinių proga. Atrodo, jog viskas jau buvo išbandyta, girdėta, nusibodę, o naujų idėjų visiškai nėra. Tačiau nenusiminkite, čia rasite keletą patarimų, kaip vakarą galėsite paversti nuostabiu tiek sau, tiek savo vyrui ir pradžiuginti jį ne materialiniais dalykais, o pačia savimi ir savo meile.
Viliotinis
 
Dažnai moterys gėdijasi savo šokio sugebėjimų, bijo būti nesuprastos ar išjuoktos, tačiau šį kartą visa tai reiktų pamiršti. Toks rodomas dėmesys vyrui bus ne tik tikrų tikriausios meilės įrodymas, o ir išpildytas jo slaptas noras – šalia turėti tikrų tikriausią vilioklę. Iš pradžių viliotinis gali pasirodyti per sunki užduotis, bet tai tik pirmas ir klaidingas įspūdis. Šiek tiek praktikos, kol esate viena namuose, ir netrukus jūs puikiai judėsite pagal ritmą! Pirmiausia, pasitreniruokite judinti klubus sukamaisiais judesiais, taip vadinamais aštuonetukais, vėliau lieskite savo kūną, žaiskite plaukais bei vaidinkite nepasiekiamą – toks elgesys tikrai išves jūsų vyrą iš proto!
 
Nauji apatiniai
 
Naujų apatinių komplektas yra bene greičiausias būdas, kuriuo galima sužadinti vyrišką aistrą. Užtenka parodyti ar „pamiršti“ prisidengti bent mažą plotelį naujos liemenėlės arba naujų kelnaičių, ir jo visos smalsumo kupinos mintys suksis tik apie jus. Pasinaudokite tuo ir metinių proga palepinkite tiek save, tiek savo vyrą naujų apatinių komplektu, kuris jums leis jaustis pačia geidžiamiausia moterimi, o jūsų vyrui bus itin maloni dovana, kurią vėliau galės išpakuoti savomis rankomis.
 
Veikla, kuri kelia nostalgiją
 
Prisimenate savo pirmąjį pasimatymą ar pirmą kartu matytą filmą? Atkartokite bet kokią veiklą, kuri jums abiems kels malonius prisiminimus, nostalgiją. Galbūt tai bus pasivaikščiojimas parke, kur pirmą kartą pasibučiavote, galbūt restoranas, kur šventėte savo pirmąsias metines – keliaukite per savo prisiminimus ir prisiminkite tai, kas jau seniai užėmė vietelę tiek jūsų atmintyje, tiek širdyje. Šia miela veikla parodysite, jog kiekviena akimirka su mylimu žmogumi jums yra be galo svarbi ir ją vertinate tiek pat, kiek ir jį patį. 
 
Fantazijų išpildymas
 
Jei jūsų vyras yra užsiminęs apie fantaziją, kurią norėtų su jumis išpildyti lovoje, draugystės ar santuokos metinės yra puiki diena metuose, kada galite tai padaryti. Nuo žaidimų vaidmenimis iki grupinio sekso – platus pasirinkimas veiklų, tinkančių įgyvendinti kartu su savo mylimuoju. Tiesa, jei norite išbandyti kažką labiau neįprasto jūsų porai, turite tam pasiruošti bei pakalbėti apie tai su partneriu iš anksto, kad viskas praeitų sklandžiai, be nesusipratimų.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras