Kaip pagerinti seksą?

 
Jūsų savijauta įtakoja įvykius miegamajame. Jeigu tam tikrų nuotaikų, dėl kurių būnate pasyvi ar išvis atsisakote mylėtis, šiandien nesureikšminate – rytoj dėl jų galite verkti. Kaip priversti smegenis pagerinti lytinį gyvenimą?

Vakarėja. Vyras užuominomis kalba apie lovą. Jūs taip pat jaučiatės įsiaudrinusi, tačiau, vos nusimetus paskutinius rūbelius, pradeda kamuoti mintys apie tai, kaip atrodote, kodėl kolegė pagiežinga, ar išpildėte tėvų lūkesčius ir pan. Kodėl taip vyksta? Kaip tas mintis sustabdyti?

Pagal naujausius tyrimus, daugiau nei pusė moterų nuolat santykiaudamos galvoja apie išvaizdą, dvidešimt procentų nori mylėtis pavartojusios alkoholio, nes tik tada atsikrato pašalinių minčių.

Jei lovoje jus kamuoja panašūs klausimai, emocijos įaudrinamos ne nuo minčių apie partnerį – gero sekso nesitikėkite. Laimei, yra būdų, ištreniruojančių mūsų smegenis atsikratyti globalinių minčių ir susitelkti į pojūčius.

Išeikite iš namų.

Jūs negalite išsinuomoti apartamentų kasdien ir stulbinančiose vietose, tačiau rasti paprastą viešbučio kambarėlį valandai ar kelioms, pakaks ir kelių dešimčių litų. Pakeisite įprastą vietą – sumažės rutininių minčių.

Palikite ekonomikos klausimus spręsti Vyriausybei.

Jūs nepajėgsite pakeisti dabartinės situacijos viena. Galvokite apie pinigų stygių valandą, pusę dienos ar visą parą... Leiskite sau apie ekonominės padėties gerinimą galvoti pusvalandį ir tai ne lovoje.

Derinkite poilsio laiką su partneriu.

Jeigu Jūs po 19 valandos būsite laisva, o partneris grįš 21 valandą – nieko doro gali ir neįvykti. Per tas kelias valandas, laukdama mylimojo, prisigalvosite tiek, jog sekso paprasčiausiai nebesinorės.

Palikite virtuvėje netvarką.

Nesureikšminkite tokių dalykų, kaip netvarka, neplauti indai. Jūsų gyvenimas bus turiningesnis nuo gero sekso, ne nuo tvarkingų namų.

Pavalgykite nuogi.

Sunku įsivaizduoti? Darykite įprastus dalykus kitaip, ruoškitės meilės nakčiai. Įaudrinkite vaizduotę.

Pagerinkite mintyse savo išvaizdą.

Mes esame tai, ką nupiešiame savo vaizduotėje. Nesikoncentruokite į trūkumus. Mąstykite, kokia esate patraukli, linksma, žavi savo vyrui.

Duokite sau leidimą.

Atsisakykite bet kokių tabu – jūs pati valdote savo gyvenimą, tad jokie draudimai ir visuomeniniai nusistatymai tam tikrais klausimais – ne Jūsų reikalas. Oralinis – taip, ant stogo – kodėl gi ne?..

Į lovą ir iš lovos – tik nuoga.

Jauskitės laisvai. Gulėkite šalia vienas kito nuogi – besiliečiantys kūnai jaudina, šiurpina, audrina fantaziją.

Nepaverskite to vaidinimu.

Nesistenkite elgtis kaip erotinių filmų žvaigždė. Nebandykite prisiminti, kaip jos apsisuka, ar ką veikia, nusileidusios žemyn. Kurkite savo filmą, nerašydamos scenarijų, kada įkvėpti, o kada iškvėpti.

Kai kurias temas palikite už miegamojo.

Tai šventa erdvė, todėl klausimus, susijusius su apmąstymais, sprendimais visada palikite už miegamojo durų. Miegamajame kalbėkite tik apie judviejų santykius, aistrą ir t.t.

 
Komentarai
Naujas komentaras