Kaip pamiršti vaikiną per 20 dienų

 
43 komentarai
Kaip pamiršti vaikiną per 20 dienų yra laiko išbandyti ir net ištirti patarimai. Kritikos nepriimu.

1 diena

Išmeskite viską, kas susiję su juo: nuotraukas, dovanotus daiktus (nebent jie vertingi arba jums praverčia), gėles (tas, kurias išdžiovinote atsiminimui irgi), dienoraščius apie jį (nebent žinote, kad jie gali praversti išleidžiant knygą), jo visus daiktus taip pat išmeskite. Jokiu būdu negrąžinkite jam – kuo vertingesni ir jam brangesni, tuo geriau. Tai pat, jei netyčia turite jo pinigų, išleiskite visus iki paskutinio cento. Tada būtinai ištrinkite visus jo kontaktus: kompiuteryje, telefone ir kur tik įmanoma.

Pastaba: Viską sudėkite į šiukšlių maišą (juk jis šiukšlė) ir išmeskite. Jokiu būdu nedeginkite jų. Jis nevertas nei jūsų laiko, nei dujų.

2 diena

Nusipirkite ko nors skanaus, pvz. ledų ar skanų pyragą ir nosinių. Tada bėkite pas geriausią draugę. Švęskite už naują pradžią ir laisvę. Išsiverkite, išliekite savo draugei širdį. Ji, aišku, pritars bet kuriam jūsų blogam žodžiui apie kaltininką.

Kai išsipasakosite, nebebus taip liūdna, vis labiau juoksitės ir prisiminsite savo kvailiausius nuotykius.

Atėjus laikui, išsikvieskite taksi ir važiuokite namo. Būtinai paflirtuokite su taksistu.

3 diena

Aišku, atsikelsite geriausiu atveju apie pietus su skaudančia galva ir išgersite aspirino. Skaudant galvai mažiau galvosite apie tokius niekniekius kaip jūsų buvęs.

Nueikite į toliausiai esančią parduotuvę. Tiksliau neikite, o bėkite. Pasportuokite, nes parduotuvėje nusipirksite daug skanėstų. Pirkite viską, kas skanu, kaloringa ir ko dažnai sau neleidžiate. Išsinuomokite filmą. Galite nuomotis visus, išskyrus romantinius ir erotinius. Geriausiai tinka siaubo filmai. Pažiūrėkite filmą ir pavargusi eikite miegoti. Jūs turite būti pavargusi.

4 diena

Atsikelkite, nusiprauskite, papusryčiaukite, garsiai įjunkite mėgiamą muziką (beje, dainos, primenančios jį, turi būti seniausiai dingusios): dainuokite, rėkite, šokite!

Pasidarykite veido kaukę, plaukų kaukę, nusidepiliuokite kojas, pažastis ir būtinai bikini sritį. Užsitepkite kūno losjono arba pienelio, pasidarykite manikiūrą, pedikiūrą ir visas įmanomas ir neįmanomas grožio procedūras. Jei jums priimtina, prieš tai nueikite į soliariumą (neįtikėtina, bet saulė pakelia nuotaiką), pasidažykite, gražiai apsirenkite ir važiuokite į savo mylimiausią drabužių parduotuvę. Nusipirkite seniai trokštamą drabužį (jis turi būti seksualus – be išimčių).

Grįžusi namo, pasipuoškite, suburkite geriausias drauges ir lėkite į naktinį klubą. Gerkite, šokite, o svarbiausia - plačiai šypsokitės ir flirtuokite su visais patraukliais vyrais.

Pirkdama gėrimą nusišypsokite barmenui. Atminkite, jūs esate laisva ir galite daryti ką tik norite. Linksminkitės kiek tik piniginė ir širdis leidžia. Kadangi vienos nakties nuotykiui jūs dar nepasiruošusi, važiuokite namo.

6 diena

Susiraskite kokį nors užsiėmimą. Padarykite tai, ko niekada neišdrįstumėte. Šokite su parašiutu, permiegokite su buvusiojo geriausiu draugu, pasidarykite tatuiruotę.Tik truputį fantazijos.

Apie sporto klubą turbūt net nereikia kalbėti. Būtinai įsigykite gražų maudymosi kostiumėlį ir sportinę aprangą. Kas žino, gal treneris būsimoji jūsų auka.

8 diena

Galite padaryti jam kažką blogo. Jei kerštas jums nepriimtinas, šiuo atveju padarykite išimtį. Tam irgi užtenka tik šiek tiek fantazijos ir geriausios draugės patarimų.

Jeigu esate priversta matyti jį (blogiausia kas gali būti), visų pirmą - visiškai jį ignoruokite. Antra – flirtuokite su patraukliais vyrais kai jis mato. Trečia – pasikeiskite, išgražėkite (esu įsitikinusi, jūs ir taip nuostabi, bet pasistenkite dar labiau), puoškitės, dėvėkite madingą, jums tinkantį ir vyrus iš proto vedantį sijoną ar suknelę. Dažykitės lūpas, nebijokite apsiauti aukštakulnių (apie plaukus nekalbu, nes, tikiuosi, šukuoseną esate jau pasikeitusi), būkite žavi, šypsokitės, koketuokite ir nebijokite pasitikėti savimi.

Pastaba: Visa tai darykite net jei nesate priversta matyti jo kasdien.

10 diena

Stenkitės atsikratyti blogų įpročių: rūkymo, didelio kiekio kavos, kaloringo maisto, nagų kramtymo ir t.t. Kol svarstysite, kaip gerai būtų surūkyti cigaretę ar sukramtyti šokolado plytelę, tol ne taip galvosite apie jį.

13 diena

Tikiuosi dabar savaitgalis. O jei ne, pasidarykite jį. Iš darbo ar mokslų ištrūkti per daug lengva. Juk pateisinamų priežasčių gali būti labai daug. Taigi, susiraskite ką nors į kompaniją ir keliaukite linksmintis. Esu tikra, mieste pilna vakarėlių, laukiančių jūsų.

Apsivilkite gražius apatinius. Atsiminkite, kad neaišku, kas vėliau juos numaus. Apsiaukite batus aukštesniais kulniukais ir paryškinkite makiažą. Tik atrodykite kaip seksualumu spindinti moteris, o ne cirko darbuotoja. Esu įsitikinusi, vakarėly jumis susidomėjusių vyrų bus nemažai. Išsirinkite jums patraukliausią ir imkitės darbo.

Nebijokite flirtuoti ir būti šiek tiek nekaltai patvirkusi. Koketuokite kiek galite ir jokiu būdu nepasakokite savo liūdnų istorijų ir nesiskųskite gyvenimu. Jūs šiandien deivė – atminkit. O deivės elgiasi dieviškai.

Jei klausėtės visų mano nurodymų, jums turėjo pavykti šį vyruką apsukti aplink pirštą. Jei vis dėlto nepavyko, vadinasi jis yra gėjus.

Nenusiminkite, aplink daug į jus besižvalgančių vyrų.

Pastaba: Būtinai tą naktį pasimylėkite.

15 diena

Patyrusi vienos nakties seksualinį nuotykį turėtumėte jaustis pakylėtai. Jei visgi taip nesijaučiate, vadinasi seksas buvo blogas. Jei seksas buvo blogas, vadinasi jūsų skonis prastas, jei pasirinkote tą vyrą. O kadangi jūsų skonis blogas, jūsų buvęs vaikinas, dėl kurio visą tai darote, buvo dar blogesnis.

Bet aš tikiuosi, kad seksas buvo geras.

18 diena

Dabar prisiekite, kad viską darėte pagal mano stebuklingą receptą. Dar tikiuosi, kad mano receptą papasakosite visoms draugėms, kurios nori pamiršti vyriškį. O labiausiai tikiuosi, kad jūs pamiršote ne tik jį, bet paragavote tikro gyvenimo. O kas gali būti saldžiau?

20 diena

Kuo jis ten buvo vardu?

 
Komentarai (43)
Patarimai kaip tapti kekše čia, o ne straipsnis. Kas tingi skaityt tai čia norima pasakyti, kad reikia eiti per visus
Na didesnes nesamones neskaiciau :DD vienas punktas tinka, tik tas kur daiktus vaikino ismest o daugiau nesamone. cia grynai buvo buvo parasyta moters kuri net nemylejo vaikino ir aistra anksciau baiges nei atsirado tikra meile. tokie punktai kaip kerstaut jam ar prie jo akiu kabint kita... kaip tai gali padet pamirst ji. cia labiau i kersta panasu nei i pamirsima... totali nesamone. vienas dalykas gali padet tai laikas, nei kitas vaikinas nei kerstai nei dar kazkokios debiliskos nesamones.
Dabar mano patarimai!
1. Bukit moterimis, o ne kvailelemis ir niekas jusu nepaliks ir nereiks jokiu 20 dienu! Jei jau jus paliko, tai gal tada pamastykit del ko taip atsitiko??
2. Patarimai kai kurie yra neblogi, bet truksta straipsnyje logikos. Pvz. Ketvirta diena jus dar nepasiruosusi vienos nakties nuotykiui, o jau sesta diena miegate su jo geriausiu draugu. Kad ir koks nieksas jis buvo, nepatarciau su vyru taip elgtis. Prisisauksit nelaimiu.
3. Biski paleistuvavimo jauciasi straipsnyje. As esu UZ sexa ir UZ moteris, kurios uzsiima sexu jeigu jos yra laisvos, bet tik NE KATIK ISHSISKYRUSIOS! Net jei ir tave paliko ar tu palikai savo vaikina turek pagarbos jam, manau jis irgi tau atsilygins tuo paciu. Palaukite, apsvarstykite viska ir tada gyvenkite toliau. Aplinka jus palaikys atsiprasant liaudiskai tariant Kekse, vien uz tuos jusu seliojimus ir fliurtavimus klube su vyrais. GERIAU LEISKITE VISA SAVO LAIKA SU DRAUGEMIS! Arba jei jums truksta vyru demesio, tai susiraskite bent jau viena kuris rodys ta demesi, o ne dvidesimt.
4. Jei jus tikrai mylite vaikina ir tikrai sventai tikite, kad jus turejot kartu ir numirti ir nugyventi gyvenima tai kovokite del jo!!!! Del savo MEILES reikia KOVOTI! Net jei ishsiskyrete, stenkites kaip ir kad sake sitam straipsnyje atrodyti kuo geriau, pasikeiskite, bukite nauja, sviezia, bet nereikia jokiu pavydo scenu. Tiesiog KOVOKITE DEL SAVO MEILES!
Jus cia mazvaikes kurios nepritariat, nesuprantant ka reiskia gyvenimas :))) visiskai pritariu 100% :)
kazkokios zemo intelekto kekses kliedesiai. normali motertis tkr taip nesielgtu ir kt nepatarinetu
Vaikiška, kvaila ir kvepia visiškos savigarbos neturėjimu... Kam reikalingi visi tie miegojimai su geriausiais draugais, prisilakimai iki žemės graibymo ir panašiai??? Čia tipo yra taip smagu, kad užsimiršta vaikinai??? Sorry, jeigu mergina yra normali ir draugavo ne dėl kažko kito kaip iš meilės, niekas jai taip gerai nepadės nei laikas. O ristis į lovas pas kitus bernus atrodo lyg elgesys iš nevilties, bandymas įrodyti sau (arba ne tik), kad "va, aš suviliojau, reiškias, aš esu dar visai sexy, o jisai lopas, kad mane paliko". Ir iš kur būtinai neapykanta tam ex-vaikinui? Daugybė žmonių išsiskiria ir paskui normaliai bendrauja, juk kažkada šitas žmogus tau buvo artimas, padarė laiminga, kodėl kategoriškai jisai tampa šunsnukiu??? JUOKINGA.
turbut autore gerai moka oraliny... prisiskaito mergaites tokiu straipsniu tai veleu vaikinai turi apie ka pakalbet.. apie kales:D
Visiškai pritariu Merginai :))
Visiškas kraštutinumas. Negali būti auka ir savęs gailėtis, bet šitaip irgi negalima. Nei savaitė nepraėjo o jau su kitais. Manau normaliai ir protu besinaudojančiai merginai tikrai gera mintis nueiti į klubą su draugėmis (bet dėl savęs, pašokt, užsimiršt, pabūt su draugėm, kurios ko gero buvo primirštos dėl vaikino, o ne ieškot naujo "balno"). Manau ir be miegojimų su visais galima užsimiršti, bet tikrai ne per 20dienų. Nors su mintim pakeisti išvaizdą, koketuoti, šėlti, pasidaryti grožio procedūras, leisti laiką su draugėmis ir sportuoti, susirasti naujos veiklos, dirbti sutinku. Užimtumas ir nauji pomėgiai laikinai leidžia pasimiršti. Bet tikrai mylėto žmogaus iš širdies neištrinsi, nei po 20d, nei po 20m. Visada liks švelnūs ir geri prisiminimai, tad kam juos kartinti pykčiu ir pasipiktinimu pačia savimi. Kai man buvo 17 ir mano paliko pirmasis mylimas žmogus irgi panašiai legiuosi, tenka pripažinti su laiku tai atrodo nebrandu, kvaila ir graužia sąžinė. O jeigu po to su tuo žmogumi susitaikai ir jis tau atleidžia sąžinė graužia visą gyvenimą.
Žiauriai geras straipsnis .. :))
Labai geras straipsnis :)
6 permiegok su geriausiu jo draugu, o 8 padaryk ka nors blogo :DDD jau gal blogiau ir negalima nieko padaryti ar autore turi dar geru minciu???? noriu suzinoti :))))
didele nesamone.
paliko...nesmagus faktas, o ypacv kai nezinai kodel....bet neuzsimirs visi jausmai,geri prisiminimai, per 20d. jei tau jis patiko viskuo,tai liks geri prisiminimai visam gyvenimui, o neuzsimirs kt glebyje.... nesamone....kito glebyje,jei nebus gerai,tai dar labiau apie buvusi galvosis...
o kad atsipalaiduot reikia su draugais, klubuose,tusuose,tai factas,juk gyvenimas juda i prieki, juk niekas nemire be to vienintelio....
as,pvz, isituokus nesenai,skaudzios problemos,kad negalejom kartu, bet bendraujam draugiskai ir jokie skaudus prisiminimai nekankina...
reik gera prisiminti,o blogis-lai isbles....
nauja veikla, sportas, inteletualinis tobulėjimas, linksmybės, grožio procedūros ir flirtas! va ko reik, bet jau dulkintis vis su kitu.. ar nebus kitą dieną moralinių pagirių dėl to. ir su geriausiu draugu, sorry, jau geriau išsiskyrus patapt dar gražesne, intelektą palavint, stilingesne moterim, kurią pamatęs buvęs sudvejotų ar gerai, kad viską baigė, o ne permiegot su jo draugu ir pavirst jo akyse lengvai prieinama moterimi, kuris tik dėl to dar labiau apsidžiaugtų, kad nebėra su ja. aišku, kiekvienai savo. bet vyrams nepatinka spyna, kurią gali atrakinti kiekvienas ;)
Super... perskaiciau su pasimegavimu ,tai siuolaikines laisvos moters mintys. N e vienas vyras ko gero[jei jis tave paliko], nevertas net 20 dienu prisiminimu...na o jei tu palikai, tai is viso tu 20 dienu nereikia juk palikai daugiau nei 20 dienu apgalvojus...Ovisiems tiems kuriems tai nepriimtina patarciau tapt davatkomis arba sventaisiais.Respect autorei uz siuolaikini be tabu...
jo butinai pasimylekit su kitu,nauju..gal padovanos koki siurpriziuka...
neimanoma pamirsti zmogaus taip,jei su juo buvo beprotiskai gera,ir dar jei buvo jausmai.
The girl who acts this way is a crazy bitch... Jersey shore type crazy...
užskaitau ;)))
o as sutinku su viskuo kas parasyta straipsnyje,tai tikrai padeda pamirsti,be to skauda tikrai maziau. cia juk nerasoma kad miegot kasdien su skirtingais,tai kodel sis straipsnis keksiskas?venuoles tegu eina i vienuolynus,kekses i gatve,o normalios moterys pasielgs taip kaip siame straipsnyje rasoma.juk nieko blogo tame nera.praejo tie laikai.jei galima vyrui,galima ir moteriai.lygybe.
Nu ka, - KEKSISKAS straipsnis :D
Nerealiai fainas straipsnis, ačiū autorei :) Skaičiau ir šypsojausi, nes kai kuriuose patarimuose ir pamąstymuose atpažinau save :) Geras būdas atsibusti po nevykusių santykių ir vėl pasijusti žmogum :)
Moterys issiskyrusios su savoju, Pasikaria... Kitam vyrui ant kaklo :DD na o jai rimtai tai su tais permiegojimais su kitu tai manau truputi perlenke lazda... manau po to griauztu kaltes jausmas, ar kazkas panasaus, bent jau man taip atrodo.. o su visais kitais punktais sutinku 100% :)
Akse, respect tau už tokį komentarą ;)
kekse, paleistuve... juokinga skaityti kometarus, jeigu esate laisva normali mergina ar moteris, o ne kokia davatka tai manau einate i klubus,linksminates, sokat, dalinates kontaktais(ka gali zinot, gal tai tas vienintelis) ir megaujates gyvenimu.. visos cia mat sventuoles susirinko, rimtai juokinga. O patarimai labai geri, pati kelis esu isbandziusi:) Tikrtai po tokio 20 dienu sianso be isimties mergina jauciasi grazesne, protingesne ir zinoma seksualesne.. beje jegu kam nepatinka medziaga tai tiesiog galima jos neskaityti ir negaisti laiko kvailiems komentarams, nes ir taip jusu komentarai niekam nesvarbus:) o visoms kurios nori isbandyti tai linkiu tik sekmes! keista, jeigu vyrai miega su daugybe moteru yra laikomi kazanovomis, o merginos miegancios su daugybe vyru prostitutemis? atsikvepkite, gyvenimas vienas. Zinoma neisulau miegoti su kiekvienu pasitaikiusiu, bet atminkite gyvenate sau.. kam reikia tas supras, o tos kurios turi kokiu kompleksu arba kokios kitos pakraipos, tai nieko kito nelieka kaip rasyti kvailus komentarus ir gailetis savo likimo.. na bet kokiu atveju sekmes visoms!
Baikit, čia visai neblogai :) taip ir darykit, nes ta dalis kur pasimyli su geriausiu draugu man patiko, ypač kai nežino kuris tas geriausias draugas tai net keli draugai padėkotų :D O dar tas vienos nakties nuotykis :) kuo daugiau tokių tuo geriau.
Panasu, kad dauguma cia pakomentavusiu, taip ir nesupratote, kad viskas parasyta juokais..
Ir kas tokius straipsnius raso?? siaubas
lold
nu anegdotas ir tiek :) ir kur jau patiks autorei ta kritika :)
kvailesnio nieko skaiciusi nesu, uzsimirst padeda darbas, veikla, uzimtumas, kuo daugiau ir labiau busite uzsimemusi, tuo maziau laiko liks galvoti ir pamatysit, kiek daug laiko buvo svaistoma, kiek per ta laika buvo galima padaryt, kol dusavote del jo...
Skaitydamas zvengiau... Cia patarimai kaip tapti kekshe o ne pamirsti vaikina... gal ta vaikina ir pamirsi, bet po to visi aplinkiniai snekes kaip tu daveisi klubuose ir po ju... Tikrai geri patarimai keksems ir kas jomis nori tapti :)
patarimai kaip tapti kekse :)
tragedija
iš vaikino paliktos pavirsk paleistuve... šiaip labai svarbu ne tiek užsimiršti, bet ir susitaikyti, atleisti, rasti už ko užsikabinti naujam gyvenimui pradėti. na, ir be abejo, visam tam reikia laiko...
manau, čia nuo merginos priklauso. kai kurios panašiai gyveno ir turėdamos vaikiną, tad joms šitas būdas labai priimtinas, normalus ir net neskaičiusios tokių patarimų savaime taip elgtųsi, kitos - galbūt buvo suvaržytos vaikino, bet visada svajojo bent trumpam tapt tokiom lengvabūdėm - jos irgi klausys šių patarimų, o rimtos, atsakingos ir šiaip .. na, gana standartinės subrendusios moterys taip už jokius pinigus nesielgtų. šiaip ar taip, bent 50% moterų šitie patarimai puikiai tinka. kai buvau jaunesnė, irgi taip elgdavausi ir manau, jei išsiskirčiau su vyru, kažką panašaus padaryčiau ir dabar, bet...gal ir ne.:)
Po 6 dienų jau mylėtis su kitu? WTF? Kiek autorei metų? Spėju nesubrendusi dar moteris.
nesamone kaskokia :)
netikiu, nes jei jau toks buvo žmogus tavo gyvenime, 20 dienų tikrai neužteks, tik laikas, laikas, nors nevisada...
6 diena permiegoti su jo draugu, o 8 diena padarykite jam ka nors blogo :D:D pzdc(sazines reik tutret, autore). Po to juk gresia karas... nebent issiskyret del to kad jis permiegojo su tavo drauge.
paleva wapse :DDDDD visi zino, kad geriausias waistas yra laikas. o tokias nesamones daryt tj nzn kuo turi buti... :DDDD atrodo, kad tos visos 20 dienu yra savaitgaliai vienas po kito..
absurdiski patarimai
patiko patarimai, panasiai ir darau :)
Naujas komentaras