Kaip pasakyti „ne“ draugystei ir „taip“ seksui

 
7 komentarai
Jūs viena iš tų merginų, kurių gyvenime daug gerbėjų, bet nėra nei vieno, su kuriuo santykiai rutuliotųsi vedybų link? Jūs negalite prisiminti, kada paskutinį kartą mylėjotės?

Jūs esate vien patarėja savo draugėms, kurios draugauja su vaikinais? Jei visa tai apie jus, tai be jokios abejonės pats laikas išplėšti jus iš merginų draugės statuso ir „permesti“ į vaikinų teritoriją. Jūsų dėmesiui septyni būdai, kaip išvengti taip vadinamos „draugiškos zonos“.

1. Liaukitės susitikinėti su vaikinais, neseniai nutraukusiais ilgalaikius santykius

Vaikinas, neseniai baigęs ilgalaikę draugystę su mergina, paprastai neieško naujų santykių. Jam pakanka tik trumpo romano ar intrigėlės. O žinote, kaip baigiasi trumpalaikis romanas, kai užgęsta aistra? Vaikinas pradeda pokalbį maždaug taip: „galvoju, kad mums reikėtų likti tiesiog draugais“. Todėl taupykite savo laiką, netraumuokite savęs ir neturėkite reikalų su tokiais vaikinais. Nesvarbu, kokie seksualūs jie bebūtų. 

2. Nebūkite per daug prieinamos

Vaikinai mėgsta iššūkius ir labiausiai juos intriguoja aktyviai gyvenančios moterys, tačiau neskubėkite atsakyti į pasiūlymą susitikti. Pasakykite jam, kad turite kitų planų, tačiau kalbėkite apie juos aptakiai.  Šiame etape neapsisprendimas – labai naudingas. Neapsisprendimas – tai tas, ko jis nesupranta, bet nori suprasti, todėl intriguoja.

3. Jei jis ne iš jūsų rato

Priežastis ne ta, kad jis iš tikrųjų ne iš jūsų rato, o ta, kad jums tik taip atrodo, tarsi nebūtumėte jo verta. Todėl reikia atsikratyti tos minties, norint su juo atsidurti vienoje lovoje.

4. Nepasakokite apie buvusius meilės romanus

Norite sužinoti vieną labai greitą būdą, kad vaikinas taptų draugu?  Žiūrėkite į jį tarsi į savo asmeninį psichologą, paverkite jam ant peties dėl visų savo nesėkmių su buvusiais vaikinais. Parodykite save liūdinčia auka, kad esate nieko verta. Ir tikrai jums negrės „pavojus“ intymiai suartėti su vaikinu. 

5. Neperlenkite lazdos sakydama komplimentus

Jei jo nuostabūs plaukai, gražus kūnas, seksualios lūpos, mielas akcentas ir puikus humoro jausmas - gali būti, kad tai jau jis yra girdėjęs. Žinote, kodėl? Todėl, kad  tos merginos, kurios norėtų su juo draugauti, jau pasakė jam tai mažiausiai šimtą kartų. Užtat bent kol kas pasilaikykite šiuos komplimentus sau. O kai jis beprotiškai jus įsimylės, tada turėsite puikią progą pasakyti jam, kad seksualiai jaudina jo duobutės skruostuose. 

6. Išsaugokite romantiškumą santykiuose

Filmo peržiūra namuose ar picos valgymas – tai  nekvepia romantiškumu. Juo labiau jei jūs kol kas dar nesate jo vienintelė, t.y. rizikuojate tapti tik drauge, elkitės per pasimatymus taip, kaip negalėtumėte leisti sau elgtis su...broliu. 

7. Tapkite aktyvi, bet ne agresyvi

Yra vos ne peršviečiama plona riba tarp seksualiai aktyvios ir agresyvios merginos. Pirma – tai pasitikėti savimi, būti seksuali, gundanti, intriguojanti. O antrasis variantas liudija, kad tai - vienišė, nepasitikinti savimi,  rėkianti nesavu balsu, kai negauna gėlių. O jei jūs būtumėte vaikinas, šalia kurios merginos norėtumėte atsidurti greta?

 
Komentarai (7)
Minde, nemoki skaityt, ką parašiau, tai geriau patylėtum :D
is vyriskos puses galiu jum pasakyti, daug pievu cia raso..
pvz vengimu susitikti ir neapsisprendimu mano atveju tik nusispjovimo sulauktumet.
AGNEI, nuo kada intymi draugyste buna be sekso? is kokio vienuolyno cia atsiradai?
kam durinat su tokiais durnais pavadinimais zmones? dar kokia malalietka atvirksciai supras ir sugriausit jei gyvenimo pradzia. draugystei taip o seksui ne turetu but parasyta !!! avys rase straipsni garantija !
"ne" tik draugystei, "taip" intymiai draugystei - viskas čia gerai parašyta :)
Na tikrai nesupratau sito straipsnio, arba pavadinimas neatitinka arba potemes tos kazkokios keistos :D nezinau nesusigaudau kazkaip nesamoningai parasyta viskas, tai cia rimtiem santykiam ne ar taip? :D
Nesamones.
Naujas komentaras