Kaip pasiruošti naujiems santykiams?

732960eb-2bd2-4e10-9676-a262119f1716.jpg
 
Pradėti susitikinėti su kitais žmonėmis, ypač po nutrūkusios ilgos draugystės, yra gana sudėtinga. Nos atrodo, kad praėjo pakankamai daug laiko po išsiskyrimo, kartais būna ne taip jau lengva žengti pirmą žingsnį ir pradėti bendrauti su nepažįstamaisiais.

Būtent dėl to tiek vyrai, tiek ir moterys, užsisklendžia savyje ir ignoruoja potencialias antrąsias puses. Baimė, nerimas ir įsitikinimas, kad ir vėl liksi įskaudintas, neleidžia ir vėl patikėti meile.

Taigi, kaip pasiruošti naujiems santykiams? Nuo ko pradėti?

Pirma, ankstesni santykiai negali daryti įtaką būsimiems santykiams

Žmonės yra skirtingi. Maža tikimybė, kad nauji santykiai susiklostys taip, kaip senieji. Negalvok, kad tave išduos, vėl pasinaudos ir pažemins kaip ir buvusiuose santykiuose. Tu nusipelnei tavęs verto partnerio! Ir dar - santykiuose nudegus vieną kartą, antro karto dažniausiai nė nebūna.

Be to, iš buvusių santykių mes gauname naudingų pamokų. Aišku, tenka patirti daugybę nemalonių akimirkų, tačiau tai išmoko mus ne tik atsargiau žvelgti į naujus santykius, bet ir atpažinti, kada tau meluojama. Todėl prisimink buvusią draugystę tik kaip praėjusį etapą ir optimistiškai žvelk į ateitį.

Antra, būk nepriklausomas

Tavo laimė neturi priklausyti nuo santykių statuso. Pirmiausia, turi pats suprasti, ko nori tu ir kas tau teikia džiaugsmą ir laimę. Turi būti šiek tiek savanaudis ir kažką daryti tik dėl savęs. Tačiau ne dėl to, kad labiau myli save.

Suprask, kad negali gyventi kito žmogaus gyvenimo. Antra pusė neturėtų būti visas tavo pasaulis! Kartais žmonėms reikia erdvės, todėl neturi reikalauti (ir leisti, kad iš tavęs būtų reikalaujama) visiško atsidavimo. Būk nepriklausomas, bet tuo pačiu mylėk ir gerbk savo naują antrą pusę.

Trečia, vienatvė - tai ne prakeiksmas

Tikrai neturi teisės jaustis prastesniu vien dėl to, kad esi vienišas. Kodėl turi savęs gailėtis ir pavydėti tiems, kurie turi antrąsias puses?

Jei esi vienišas net ir praėjus metams ar daugiau po išsiskyrimo, nemanyk, kad kažkas su tavimi blogai. Tu neradai sau skirtos antros pusės, todėl geriau jos laukti, nei draugauti su visiškai tau netinkamu žmogumi.

Išnaudok viengungystę. Dirbk, sportuok, keliauk ir stenkis imti iš gyvenimo paimti viską. Gyvenimas be mylimojo ar mylimosios taip pat įdomus, todėl stenkis gyventi įdomiai ir turiningai. Kai ateis laikas, pasirodys ir tavo antroji pusė.

Ketvirta, neknisk jam / jai proto dėl menkniekių

Ypač jei pradėjote neseniai draugauti. Galbūt per pirmus susitikimus nauja simpatija pasirodė beprotiškai įdomi, tačiau bėgant laikui pamatei jo / jos erzinančius įpročius. Per daug mėgsta kompiuterinius žaidimus, garsiai čepsi ar siurbia kavą… Tai gali erzinti, tačiau ar verta dėl to nervintis? Juk jis / ji nieko blogo nė nepadarė!

Kiekvienas iš mūsų turime erzinančių savybių. Juk kas iš mūsų yra tobulas? Greičiausiai nei vienas. Štai dėl to neturėtum susikoncentruoti ties mažais įpročiais, kurie nedaro jokios neigiamos įtakos būsimiems santykiams. Tai neturėtų būti rimta priežastis, kodėl jūs negalite būti drauge. Verčiau atsipalaiduok ir paklausk savęs, kokios tavo erzinančios savybės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras