Kaip pradėti ir išlaikyti platoniškus santykius

draugai-578375715f7e9(1).jpg
 
1 komentaras
Apie neįpareigojantį seksą žinome visi. Daug kas tikriausiai paslapčia visai ir pasvajoja apie tokius santykius, o pakankamai nemaža dalis žmonių į juos ir įsitraukia. Tai tokia santykių rūšis, kada be sekso, tarp partnerių daugiau beveik nieko nevyksta. „Draugai su privalumais“ (angl. Friends with benefits) yra tikrai pakankamai subtili santykių rūšis, kuri garantuoja daug malonumų ir potyrių. Visgi, jeigu norite išbandyti sukurti tokio pobūdžio ryšį su kitu žmogumi – štai, ką turėtumėte žinoti!

Inicijuokite veiksmus

Dažnai žmonės bijo inicijuoti tokius santykius, dėl visuomenėje nusistovėjusių normų ar kitų stabdžių. Tačiau, jei to norite – reikės imtis veiksmų. Sutarkite romantišką pasimatymą dviese. Venkite viešų vietų, būkite arti vienas kito ir eikite prie reikalo. Kuo greičiau pradėsite, tuo lengviau bus „įsivažiuoti“.

Pasakykite, ko norite

Jeigu pirmasis kartas gavosi kiek netikėtai, svarbu, jog antra pusė žinotų jūsų ketinimus. Perspėjimas, kad nemaža dalis žmonių gali išsigąsti tokio jūsų pasiūlymo ar prašymo, bet dėl to pergyventi nereiktų, jeigu pasėjote tam „gerą dirvą“. Tinkamai inicijuodami veiksmus ir rodydami didelį dėmesį būtent fiziniams, o ne emociniams aspektams bei garantuodami gerą seksą – tikrai nebūsite atstumti. Todėl, pasistenkite ir nesivaržykite. 

Pasiruoškite, kad galite įsimylėti

Jeigu susirašymas keliomis žinutėmis ir konkretūs susitarimai dėl susitikimo bei sekstingas vietą ima užleisti įprastam bendravimui apie kasdienius reikalus, gali būti, kad jūs jau daugiau nei draugai su privalumais.
Pirmas dalykas, kuris labai dažnai yra neatsiejamas nuo sekso – meilė. Labai dažnai nutinka, kad du dažnai besimylintys asmenys pradeda jausti vienas kitam simpatiją. Juk savaime suprantama, kad tik nuo fizinio potraukio atsiranda noras griūti į lovą, o jis žengia koja kojon su emociniu potraukiu. Jeigu norite išlaikyti tik fizinius santykius, stenkitės atsiriboti nuo jausmų. Vis dėlto,  galų gale pripažinkite sau – mylėti ir būti mylimiems yra, ko gero, pats šauniausias dalykas žemėje, todėl to bijoti nereikėtų. Jeigu tai gaunasi natūraliai, viskas yra labai šaunu. Bet, jeigu esate suinteresuoti tik kūniškais malonumais, prižiūrėkite ir rūpinkitės šiuo aspektu.

Skirkite partneriui(-ei) laiko

Būna įvairių santykių, įvairių žmonių su įvairiausiais poreikiais, bet vienas poreikis bendras visiems – laikas ir kontaktas. Neatidėliokite susitikimų. Jeigu susitarėte – taip ir padarykite, nes vien fizinis potraukis yra labai trapus. Neprižiūrimas ir nepamaitintas poreikis seksui gali labai greit išgaruoti, o juk nieko blogo ir nedarėte.
Sutarkite, kurią dieną ar vakarą susitiksite ir atsiduosite malonumams. Dar geriau, jeigu viskas gimsta spontaniškai, tokiu atveju santykiai tikrai veikia, bet pradžioje galite ir paplanuoti. Taip pat laiką skirkite ir lovos reikalams bei seksualinio alkio tenkinimui. Tokiuose santykiuose varikliukas yra jūsų seksualinė energija ir libido, todėl parodykite savo geriausią pusę šiais aspektais. 

Per daug nesiviešinkite

„Draugai su privalumais“ turėtų išlikti jūsų mažutė paslaptis. Nors vyrai mėgsta girtis savo „užkariavimais“, o moteriai taip norėtųsi papasakot kaip „faina“ su tuo vaikinu savo draugei, geriausia – laikyti liežuvį už dantų. Tokiu būdu santykiai įgauna tik dar daugiau pikantiškų prieskonių ir tampa dar karštesni. Be to, konfidencialių santykių dėka išlaikysite privatumą ir nesugadinsite sau galimybių kituose frontuose bei to nedarysite antrai pusei.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
ačiū, ne :)
Naujas komentaras