Kaip pradėti naujus santykius po skyrybų

pora-64665269.jpg
 
Skyrybos beveik visada būna labai skausmingos. Paprastai du žmonės pykčių metu palūžta arba susierzina ir iškart praranda savitvardą, ko rezultate supyksta ir visiškai nurašo žmogų, su kuriuo praleido labai daug laiko. Kartais tam būna labai svari priežastis, kartais ne. Šįkart ne apie priežastis, o apie veiksmų planą po skyrybų. Kaip gi pradėti naujus, sėkmingesnius santykius?

Išbandykite pažinčių programėles ir portalus


Ką tai duos? Naujų pažinčių ir didesnę galimybę surasti tą vienintelį(-ę). Deja, nedėkite per daug vilčių į šiuos įrankius kaip į tikrą gelbėtoją. Jie leis sugrįžti į normalią rutiną, susipažinti ir pamatyti naujų žmonių, bet nebūtinai pritrauks tuos vienintelius į jūsų gyvenimą. Į pasimatymus žiūrėkite gana lengvabūdiškai. Žmonės, su kuriais susitiksite tenori gerai praleisti laiką, o jums bus galima pasikrauti gera energija bei pasijuokti ar susirasti draugų ar net tą vienintelį(-e)...


Prisiminkite praėjusių santykių klaidas


Nors tai neturi jūsų slėgti kiekvieną akimirką, prisiminkite dėl ko praėjusiuose santykiuose iškilo sunkumai, galbūt kažkokį savo trūkumą sužinojote tik santykių eigoje. Svarbu, kad šie faktai nemažintų jūsų savivertės bei pasitikėjimo savimi. Naudinga tik juos žinoti bei būti atidiems ties tuo, kas liečia ateitį ir jūsų asmeninę laimę. Tik turėdami informaciją apie savo praeitį bei mokėdami ją interpretuoti galite ateityje būti laimingi.


Neskubėkite nerti į viską stačia galva


Geriau būkite šiek tiek lėtesni, bet maksimaliai viskuo užtikrinti. Leiskite kitai pusei imtis iniciatyvos. Jūs turite tokią teisę, kadangi praėję jūsų santykiai jus „nudegino“. Tiesa, ir kita pusė gali būti ką tik tai po tokių santykių, todėl neiškelkite savęs virš jų. Daugiau kalbėkite, nepriimkite neapgalvotų sprendimų, viską devynis kart matuokite, tik tada kirpkite. Nors ir dažnai gali labai norėtis skubėti bei pasitikėti iš naujo – tai būtų neapdairu. Stebėkite save. 


Nebijokite vienos nakties nuotykių


Juk išsiskyrimas reiškia, kad galite veltis į naujų pažinčių sūkurį. Pasinaudokite tuo kiek įmanoma daugiau, kadangi kai vėl įsitrauksite į naujus monogamiškus santykius, tikrai nežinia, kada vėl galėsite šitaip nerūpestingai leisti savo laiką. Nebūtina siekti kuo daugiau partnerių, bet pažinti savo seksualumą bei erogenines zonas tai tikrai padės. Toks požiūris duos naudos ateityje, o galbūt net padės atrasti naują save, kadangi žmonės, kurie įsitraukia į santykius ankstyvame amžiuje turi tik labai ribotos seksualinės patirties. Nors daug kas vertina vos vieno partnerio turėjimą kaip gerą dalyką, tokiems santykiams sugriuvus tai nebus labai geras ženklas. Išnaudokite privalumus, kurie atsiranda tada, kai liekate vieniši, nes jų tikrai yra.


Skirkite daugiau laiko sau


Buvimas vienišais tikrai neturėtų būti tas laikas, kada ignoruojate savo poreikius. Meskite visas tuščias viltis vėl būti kartu šalin ir išvykite į kelionę, užsirašykite į masažų procedūrų ciklą arba sporto klubą. Bet kokiu atveju pradėkite daugiau rūpintis savimi ir savo kūnu. Vyrams ir moterims būdai, kuriais galima pasilepinti – skirtingi, tačiau tikslas yra toks pat – skirti laiko sau. Tai privers jus labiau pasitikėti savimi, vertinti ir branginti laiką bei savo pastangas. Žvelgiant tiek iš trumpalaikės, tiek iš ilgalaikės perspektyvos – investicija į save yra pati naudingiausia investicija.


Atsiribokite nuo praeitų santykių šešėlių


Pradėkite užblokuodami savo ex visuose socialiniuose tinkluose. Jums nereikia tų dalykų, kadangi vis tiek nejučiomis patys atsidursite jų profiliuose, kaip ir jie. Geriau, kad tokių blaškymų ir nukrypimų nebūtų. Stenkitės vengti bendrų susidūrimų. Tai bus nejauku ir gali sujaukti visus jūsų planus judėti tolyn. 


Atgaivinkite ryšį su senais draugais


Prie šio punkto galima pridėti ir tai, jog turėtumėte sustiprinti savo draugystes su kitais žmonėmis. Dažniausiai santykiai, ypač barnių ir kivirčų metu bei per išsiskyrimo periodą, atima laiką iš draugų, šeimos ar darbo. Po išsiskyrimo kurį laiką nesinori nieko matyti, bet šioje vietoje turėsite save truputėlį paspausti, kadangi prasiblaškymas ir pabuvimas su žmonėmis jums yra reikalingas kaip oras. Su draugais išeikite pasižmonėti arba susitikite ramiam vakarui namuose. Tai padės atsipalaiduoti bei pamiršti praeities bėdas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras