Kaip pričiupti neištikimą partnerį?

5511913.jpeg
 
Neištikimybė - tai priežastis, dėl kurios išsiskiria dažna pora. Tiek vyrai, tiek ir moteris susižavi uždraustu vaisiumi ir pasiryžta nusukti į kairę. Vieniems tai pavyksta ilgai nuslėpti, o kiti gana greitai įkliūva ir tik po to pradeda suprasti, kokią padarė didžiulę klaidą.

Manai, kad tavo antroji pusė tau nėra ištikima, bet neturi įrodymų? Siūlome pažvelgti atidžiau į savo antrąją pusę ir pagal mūsų nurodytus požymius apačioje įvertinti, ar tavo partneris yra ištikimas.

Jis / ji pradėjo labiau rūpintis savimi

Tiek vyrai, tiek ir moterys mėgsta sakyti, kad jų pasikeitimo priežastis yra jie patys. Esą, jis nori būti sportiškesnis, o ji jau nebetelpa į mėgstamą suknelę, todėl lankosi sporto klube. Galbūt jis kiekvieną dieną pradėjo skustis, o ji prieš darbą vonioje užtrunka daug ilgiau.

Galbūt tavo partneris nori geriau atrodyti, todėl ir pasiryžo pokyčiams. Tačiau 8 iš 10 atvejų rodo, kad šių pasikeitimų priežastis - neištikimybė. 

Ilgiau užtrunka darbe

Jis ilgiau užtrunka darbe, nes nori paaukštinimo. Ji dirba papildomai, nes susirgo kolegė ir tik ji gali ją pavaduoti. Jūs taupote atostogoms šiltuose kraštuose, tačiau net ir sutaupius reikiamą sumą, jis / ji vis dar užtrunka darbe…

Ką daryti? Kaip išsiaiškinti, ką partneris veikia darbe? Galite tai labai lengvai išsiaiškinti. Vos tik antra pusė praneša, kad ilgiau užtruks darbe, nustebinkite jį / ją vakariene. Užsakykite (arba pagaminkite) šilto maisto ir nuvežkite į jo / jos darbovietę. Juk tu supranti, kaip sunkiai dirba mylimasis / mylimoji, todėl tau rūpi, kad jis / ji būtų sotus. 

Galimos kelios plano atomazgos. Pirma, jis / ji apsidžiaugs, kad atvežei maisto. Antra, apsidžiaugs, tačiau šiek tiek susierzins, kad jį / ją trukdai. Trečia, tu jį / ją pričiupsi nusikaltimo vietoje. Arba visai nerasi darbo vietoje, nes apsauga pasakys, kad visi darbuotojai jau prieš dvi valandas paliko pastatą.

Praleiskite daugiau laiko kartu

Abu dirbat, todėl tik vakarais ir savaitgaliais būnate namuose. Tačiau net ir savaitgaliais retai matotės, nes jis / ji važiuoja į komandiruotes ir lieki vienas. Ką tokiu atveju daryti? Kaip išsiaiškinti, ką jis / ji veikia?

Stenkitės daugiau laiko praleisti drauge. Siūlyk kartu nueiti į kiną. Savaitgaliui išvažiuokite į SPA. Pagamink vakarienę ar pasikalbėkite prie vyno taurės. Nieko neveikite ir visą dieną (ar visą savaitgalį) mylėkitės. 

Parodyk jam / jai, kaip judu galite smagiai leisti laisvą laiką drauge. Pamilkite vienas kitą iš naujo. Duokite daugiau dėmesio vienas kitam.jeigu jis / ji tai priims ir mėgausis laiku tik dviese, vadinasi, viskas gerai. Jeigu ne, teliks vienintelis būdas.

Paklausk, ar jis / ji turi kitą

Pasidalink su juo / ja savo abejonėmis. Pasakyk, kad pastebėjai tam tikrus ženklus, todėl įtari neištikimybę. Kalbėk ramiu tonu ir nepradėk jo / jos kaltinti. Išklausyk ir kitą pusę. Parodyk, kad nori pasikalbėti ir viską išsiaiškinti, nes tau nusibodo gyventi įtarinėjant antrąją pusę.

Suprantame, kad pradėti pokalbį tokia tema gali būti labai sunku, tačiau turi tai padaryti. Jeigu tave kankina abejonės, pasidalink jomis su antra puse ir abu spręskite savo problemas. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras