Kaip romantiškai praleisti vakarą, vėstant orams?

shutterstock_nuotrauka_11_0.jpg
 
Artėjant šaltajam metų laikui, žmogiškas artumas tampa bene vienu iš pagrindinių akcentų žmogui, sukuriančių taip reikalingą šilumą bei jaukumą. Kaip bebūtų, dažnai įsivyravus rutinai santykiuose poros pamiršta apie romantiškus vakarus dviese, kurie ne tik sukurtų tokią atmosferą, bet ir garantuotai sustiprintų judviejų ryšį, į santykius įnešdami papildomos aistros bei artumo.

Tad, kad neužmirštumėte vienas kito ir tinkamai išnaudotumėte rudens teikiamus malonumus, čia pateiksime kelias idėjas, padėsiančias romantiškai praleisti vakarą dviese:


Filmų maratonas


Jei jūsų pora dievina filmus, tai tikrai gali tapti kuo geriausia išeitimi praleisti vakarą, kai lauke spaudžia šaltukas. Juk taip romantiška kartu susirangyti ant sofos, apsikabinti ir prisiglaudus vienas prie kito žiūrėti jus dominantį filmą ar serialą. Savaitėje galite paskirti vieną dieną per savaitę, kurią dedikuosite būtent filmams, o svarbiausia - pasibuvimui dviese. Filmą ar serialą rinkitės atsižvelgdami į vienas kito norus, kad nė vienas neliktų nuskriaustas. Beje, pasirinkę siaubo filmų kategoriją, užsitikrinsite maksimalų artumą iš savo antrosios pusės, kadangi baugūs filmai neretai skatina glaustis vis arčiau ir arčiau, taip tarsi ieškant saugaus bei jaukaus kampelio. 


Žvaigždžių stebėjimas


Vasaros pabaiga ar ankstyvas ruduo yra idealus laikas, kada galite stebėti žvaigždes! Šiuo laikotarpiu dangaus kūnai būna ryškiausi bei galima pamatyti net meteoritų lietų, kas neabejotinai džiugins kiekvieno romantiko akį bei tam tikrais momentais privers net aiktelėti. Nors orai šiuo laikotarpiu ir nebedžiugina, visgi jei šia veikla nuspręsite užsiimti su savo partneriu ar partnere, pasirūpinkite šiltais pledais ir apranga, kuri apsaugos nuo atšalusio oro. Stebėjimo vietą galite pasirinkti prie ežero, kur lengvai būtų galima privažiuoti automobiliu ir kur atsiveria nuostabus vaizdas, o tuo tarpu įsitaisyti galėsite tiesiai ant mašinos kapoto ar bagažinės. Net jei patogumu visa tai ir neprilygs sofai, patikėkite, regimas vaizdas bei sukurta romantiška akimirka atpirks viską! O seksas po žvaigždėtu dangumi bus tai, kas jums abiem sustiprins emocijas. 


Gaminimas


Turbūt ne vienam maisto gaminimas asocijuoja su nuoboduliu ar bent rutina, tačiau iš tiesų tai gali būti labai smagus laiko praleidimo būdas. Ir net romantiškas! Pora gamindama kartu labai suartėja bei sustiprina tarpusavio santykius. Padėdami atlikti tam tikrą gaminimo žingsnį vienas kitam, mylimieji gali švelniai liesti vienas kito rankas, pajausti meilę bei rūpestį, sklindantį tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. Tiesa, tokiu momentu svarbu pamiršti visas taisykles ir virtuvės įpročius, būkite atsipalaidavę ir nebijokite net truputį pakvailioti, pavyzdžiui, ištepdami vienas kito nosį skysta tešla. Po viso šio proceso surenkite vakarienę žvakių šviesoje ir... degustuokite! Skaniausia – desertas, o desertu būkite vienas kitam.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras