Kaip suartėti po sekso?

 
3 komentarai
Skirkite minutėlę pagalvoti, ką jūs ir vaikinas dažniausiai darote po sekso. Miegate? Jis eina pavalgyti, o gal įsijungia televizorių?

Ne ypač romantiška, juk kelios  valandos po sekso – tinkamiausias laikas suartėti. „Kai jaučiate orgazmą, išsiskiria hormonai, priverčiantys jus pasijusti labiau susijusius, artimesnius“,- pasakoja seksologas.

Pasinaudokite tuo ir pratęskite šį artumo jausmą. Tai nereiškia, jog turite be perstojo kalbėtis ar žiūrėti vienas kitam į akis. Keli tinkami gestai gali atnešti didelės naudos.

Taigi, 8 būdai suartėti po sekso:

1. Jeigu jaučiatės alkani, vietoj picos ar sumuštinių atsikimškite butelį raudono vyno ir pasimėgaukite gurmaniškais užkandžiais. Tai pratęs jaudinančią atmosferą, o vyne esantys antioksidantai pagerins kraujotaką – tai privers jus atsipalaiduoti.

2. Patobulinkite prausimąsi duše padarydami vienas kitam kaklo ar galvos masažą. Hormonai, kuriuos kūnas išskiria jaučiant orgazmą, taip pat pasiekiami malonaus masažo metu – tai padės jums dar kartą suartėti.

3. Anksčiau, nei tapsite užsiėmę, išjunkite mobiliuosius telefonus, kompiuterius ir televizorių. Vienintelis dalykas, kuris jums turi būti svarbus po sekso – tai partneris, o ne Facebook naujienos ar TV laida.

4. Užuot nusisukus ant kito šono, apgaubkite mylimąjį viena koją ir padėkite rankas ant jo krūtinės. Tai išlaikys jūsų artumą ir nesimylint.

5. Vienas žodis: žvakės. Uždekite keletą žvakių po sekso (geriau nei prieš) ir tai vėl sukurs romantišką atmosferą.

6. Atidėkite visus planus. Keletą valandų po suartėjimo privalote skirti vienas kitam. Būtinybė išvykti, pasitikti draugą ir pan. – gali iš tiesų sugadinti nuotaiką. Persiplanuokite laiką ir keletą valandų tiesiog džiaukitės tinginiavimu lovoje drauge.

7. Pasirūpinkite romantiška muzika savo grotuve. Pasirinkite dainas, primenančias jums laiką kartu (pavyzdžiui, koncertą kuriame buvote drauge). Tiesiog klausymas privers jus pasijusti artimesniais net be žodžių.

8. Atvirkščias striptizas. Lėtai vienas kitą aprenkite, neskubėdama užsekite partneriui marškinių sagutes ir leiskite jam daryti tą patį. Įsitikinsite, tai gali jaudinti ne mažiau nei nurenginėjimas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Kaip dziaugiuosi,kad pagaliau tai turiu -glamones ir demesi po sexo :)
is tiesu geri patarimai, kartais juk norisi pabuti tokia svarbia, ne tik sekso metu, bet ir po jo ...nori, kad vaikinas skirtu visa demesi tik tau vienai.. pasikalbeti pasiglostyti ar tiesiog paguleti meiliai ziuredami vienas i kita, be jokiu kompu, teliku ar uzpakalio atukimu..
(:
Naujas komentaras