Kaip susirasti antrą pusę

pasimatymas-75886793.jpg
 
Dabartiniais laikais daug pažinčių užsimezga virtualioje, interneto erdvėje. Tinklo platybėse tūno šimtai ar net tūkstančiai vienišų (arba ne visai vienišų) vyrų ir moterų, kurie nori su jumis pabendrauti ir užmegzti šiltus draugiškus arba romantiškus santykius. Visgi tokios draugystės ir tokie santykiai neretai būna menkaverčiai, į tokį žmogų požiūris išlieka kitoks, mažiau reikšmingas nei į tą, su kuriuo susipažinote realybėje, bare, kavinėje, klube.

Realios pažintys kol kas yra nenukarūnuota santykių užmezgimo lyderė ir ten išliks, ko gero iki žmonijos gyvavimo pabaigos. Kad jums nereikėtų kęsti vienatvės, štai keletas patarimų, kaip pradėti naujus santykius realybėje, o ne per virtualią erdvę.


Draugų pagalba


Galbūt pagalba nėra pats tinkamiausias žodis, bet naudodamiesi draugų ir draugių ryšiais galite tikėtis užmegzti ryšį su naujais žmonėmis. Bendri vakarėliai, pasibuvimai, netikėtos pažintys ir kiti dalykai tampa daug labiau tikėtini, jeigu atrandate naują žmonių ratą. Per tarpusavio ryšius užmegsite naujas draugystes ir, galbūt visai netyčia surasite antrąją pusę.


Savanorystė


Savanorystė veikia į abi puses. Jūs naudojate savo laiką geram tikslui ir gaunate ne tik taip vadinamų „karmos taškų“, tačiau ir teigiamą atsaką iš aplinkinių. Kas svarbu, kad savanorystės aplinkoje jūs susipažinsite su tokiais žmonėmis, kurie turi panašias vertybes, prioritetus. Draugystėje ir santykiuose tai yra labai svarbu, o pažintį ir ledų pralaužimą palengvins tai, kad esate viename būrelyje ar komandoje. Tiesa, vien dėl meilės ir šiltų jausmų savanoriauti neverta, tačiau, jei galite tai suderinti – nedvejokite.


Netinginiaukite namuose


Apskritai reikėtų kuo mažiau laiko praleisti namuose. Jeigu norite susipažinti su savo būsima širdies drauge arba būsimu širdies draugu, didelė tikimybė, kad tai bus visiškai naujas žmogus. Jei gavote kvietimą eiti į kiną, barą, klubą ar vakarėlį su draugais, bet norite ir patinginiauti namuose – nesirinkite tinginystės. Jau minėjome tai, kiek naudingi yra jūsų draugų ryšiai, todėl ignoruoti juos, ir galimybę pabūti naujoje aplinkoje bei taip susipažinti su įdomiomis asmenybėmis, yra tiesiog kvaila. Nepamirškite ir to, kad visad galite būti pristatyti arba supažindinti su kitais svečiais, jeigu jausitės nedrąsiai.


Sportas


Nors daug kam į galvą iškart šauna vien sporto klubas, bet į sportą žiūrėkite kiek plačiau. Galite susipažinti su panašiais ir įdomiais žmonėmis bendruosiuose miesto organizuojamuose sporto renginiuose, varžybose ir taip toliau. Na ir tame pačiame sporto klube sutiksite moterį arba vyrą, kuriems rūpi jų pačių išvaizda bei sveikata ir galėsite užmegzti naują pažintį.


Socialinė medija


Pačioje pradžioje minėjome, kad daug pažinčių užsimezga būtent interneto arba socialinėje erdvėje. Ignoruoti tokią svarbią ir galingą pažinčių „mašiną“ būtų pernelyg neatsakinga. Jeigu jūsų tai nedomina arba pažindintis „per feisbukus“ nepatinka, pasidomėkite kitomis, specialiai naujų pažinčių užmezgimui sukurtomis platformomis. Čia nereikės galvoti pretekstų, kodėl nsuprendėte parašyti, juk ten visi ir susirinkę tam, kad bendrautų. Be to, socialinė medija ir profilis daug ką pasako apie patį žmogų (TAČIAU NE VISKĄ), todėl svarbu tinkamai interpretuoti informaciją. Jeigu matote, kad jūsų skirtingi muzikos ar filmų skoniai – neatmeskite jų, kaip malonių ir smagių pašnekovų. Į visus žiūrėkite vienodai pozityviai ir savo antrąsias puses tikrai rasite.


Taigi, manome, jog jau žinote pagrindinius būdus, kaip susirasti širdies draugų. Linkime sėkmės paieškose ir daug daug meilės ateityje!

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras