Kaip suvilioti vyrą nenusimaunant kelnaičių?

pora-78094549.jpg
 
Kaip suvilioti vyrą? Tokį klausimą sau užduoda dažna moteris. Juk kartais taip norisi, kad simpatija atkreiptų į tave dėmesį ir pamatytų, kokia tu esi žavi ir šauni.

Kai kurios merginos mano, kad tiesiausias kelias į vyro širdį veda per lovą, todėl nė nesidrovėdamos pasiūlo savo kūną. Žinoma, atsiras vyrų, kurie sutiks su tokiu pasiūlymu, bet tikrai nevertėtų galvoti, kad tai yra vienintelis būdas, kaip suvilioti vyrą.

Žemiau pateikėme kelis paprastus, bet kažkodėl pamirštus triukus, kurių dėka moterys gali greitai sugundyti ir suvilioti vyrą nė nenusimovus kelnaičių!

Intelektualus pokalbis

Merginos, kurios yra gražios ir be proto seksualios, yra kaip vienkartinės nosinaitės, kurią panaudojus tenka išmesti į šiukšliadėžę. Dažnai mergina, su kuria taip pasielgiama, nė nesupranta, kodėl taip yra, nors atsakymas gana paprastas. Tu tiesiog neįdomi.

Vyrai nori lygiavertės partnerės, su kuria malonumas būtų patiriamas ne tik lovoje, bet ir už jos ribų. Merginos, su kuriomis nėra apie ką kalbėtis, yra nykios ir nuobodžios, todėl kai kurie vyrai dažnai keičia moteris ieškodami Tos, su kuria jie galėtų užmegzti įdomius santykius ne tik lovoje. 

Jeigu nori jį iš tiesų sužavėti, verčiau pradėk domėtis pasaulio naujienomis, turėk savo tvirtą nuomonę ir kalbėkis su juo apie viską. Kas žino, galbūt pokalbio metu suprasi, kad jis nėra tas, apie kurį svajojai?

Žinok, ko nori

Vyrams patinka moterys, kurios yra užsispyrusios ir žinančios, ko nori iš gyvenimo. Vyrus vilioja savimi pasitikinčios ir nebijančios būti savimi moterys, todėl jiems nereikia baikščios ir nekaltos mergaitės.

Turėk savo vertybes ir jų laikykis. Išlik autentiška – kuomet gatvėje vaikšto šimtai panašiu stiliumi apsirengusių merginų ir moterų, yra ypač drąsu ir erotiška būti individualia asmenybe. Vadinasi, nei aukštakulniai bateliai ar begėdiškai trumpa suknelė nepadės pagauti jo žvilgsnio, ypač matant, jog pati nesijauti saugiai taip apsirengusi.

Taigi, žinok, ko tu nori ir jis greitai supras, kad jam reikia tik tavęs.

Turėk savo ribas

Kalbant apie santykius, dažnai vyrai išbando moterį tikrinami, kokios yra jos ribos. Stipri moteris visada pasakys „Ne“ tam, kas jai nepatinka ir išdrįs pasipriešinti jam, gindama savo vertybes.

Vyrai nori stiprių moterų. Žinoma, tau nereikia kiekviename žingsnyje demonstruoti savo stiprybės, bet vertėtų atsiminti, kad jo pagarbą ir meilę užsitarnausi tada, kai jam parodysi, kad žinai, kas tau patinka. Santykiai – tai dviejų žmonių sunkaus darbo rezultatas, todėl žinok savo vertę ir dėl bendros gerovės abu ieškokite kompromisų ir darykite tai, kas jums abiems patinka. Neleisk jam tavęs žeminti ir niekada nieko nedaryk prieš savo valią.

Būk moteris

Nors dabar tapo madinga lygybė, nepamiršk išlaisvinti savo moteriškosios pusės. Parodyk jam, kad esi graži moteris – nešiok sukneles, pasiryškink raudonai lūpas ir išlaisvink savo moteriškumą. Kai kurios moterys mano, kad šie dalykai yra skirti tik vyrams vilioti, bet atsimink, kad moteriškumo puoselėjimas yra tavo esybės dalis, kuri gali tave sustiprinti ir padėti pražysti. 

Nebijok būti moterimi ir pirmiausia tai daryk dėl savęs. Tai suteiks tau drąsos ir pasitikėjimo savo jėgomis, kurių kartais pritrūksta kiekvienam žmogui. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras