Kaip tapti geresniu meilužiu?

darbe.jpg
 
Visi suaugę žmonės mylisi ir gyvena aktyvų lytinį gyvenimą, tačiau kartais lovos žaidimai pabosta, aistra išblėsta ir seksas tampa nebe toks įdomus, koks buvo seniau. Ką daryti? Jog intymumas netaptų tiesiog “reikalu” ir siekiate, kad santykiai klestėtų, svarbu neprarasti gero meilužio savybių.

Šie patarimai bus naudingi ir tiems, kurie neturi nuolatinių santykių, tačiau norėtų, jog vos užsimezgusi draugystė su moterimi peraugtų į šį tą rimtesnio, bet ne mažiau audringo. 


Taupykite laiką

Intymūs santykiai visada turėtų būti prioritetas, o ilgos sekso pertraukos yra vienas pavojingiausių dalykų, žudančių potenciją bei libido. Sekso „badas“ dažnai atsiranda ne dėl kokių nors didelių problemų santykiuose, bet dėl paprasčiausios laiko stokos, todėl nenuskriauskite savęs ir išmokite naudingai išnaudoti laiko resursus. Jei turite mažų vaikų, pratinkite juos ankščiau atsikelti ir anksti eiti miegoti. 
 


Taip pat venkite, kad jūsų intymūs pasimatymai taptų  išimtimi, pavyzdžiui, tik per atostogas ar esant tam tikroms progoms. Tai kenkia santykiams. 


Užtikrinkite ją, kad jums buvo gera kartu

Įsitikinkite, kad judviejų susitikimas jums abiems buvo malonus. Nesvarbu, net jei jau ilgą laiką esate kartu, tiek vyrui, tiek moteriai svarbu žinoti, kad kelionė, išvyka ar kartu praleistas laikas buvo malonus abiems. Nebijokite papasakoti savo partnerei, kad jums buvo gera, ir kad tokių akimirkų norėtumėte su ja patirti dažniau. Jei po pasimatymo išsiskirstėte į namus, būtinai parašykite jai žinutę. To tikrai nebus per daug. Tačiau jei to nepadarysite, malonaus pasimatymo gali daugiau ir nebūti!


Sumažinkite lūkesčius

Nesitikėkite, kad jūsų draugė nusivilkusi drabužius atrodys kaip porno žvaigždė ar foto modelis. Per dideli lūkesčiai privers tiek ją, tiek jus jaustis nepatogiai. Net jei ir susilaikysite nuo galimų netyčiomis pasakytų komentarų apie jos figūrą, nuostabos intuicija tiesiog tvyros ore ir to nejausti bus tiesiog neįmanoma. Tad nesugadinkite visko tik dėl to, jog ji neatitiko jūsų fantazijose susikurto idealo. 
 Būkite mokslininkas

Atlikite mokslinius tyrimus ir sužinokite kas patinka jūsų partnerei. Nebijokite garsiai paskaityti patarimų sekso ir santykių tema internete  ar  radę vieną, kitą idėją -  ją panaudokite.  Klausykitės jos komentarų ir stebėkite savo moters elgesį. Jei tai patiko ar ne?Lieskite ją

Pasidomėkite moters pagrindinėmis erogeninėmis zonomis ir jų nepamirškite. Ištyrinėkite savo damą lūpomis ir glamonėmis nuo galvos iki kojų bei atkreipkite dėmesį, kokių kūno zonų lytėjimas jai sukelia didžiausią jaudulį. Visos moterys dievina kai vyras liečia jos kelius, krūtis, bučiuoja kaklą ir laižo ausis, tačiau nepamirškite, kad  kiekvienai moteriai patinka skirtingi dalykai.
Nenaudokite tų pačių triukų

Ne tik lovoje svarbi įvairovė. Naujų pozų paieška ar dar neišbandytų žaisliukų praktika - svarbu. Tačiau skirkite dėmesio ir naujiems preliudijos žaidimams. Būkite spontaniški, skirtingi ir parodykite, kad mokate sukurti įvairią nuotaiką. Pavyzdžiui, neužstrikite vien glamonių lovoje džiaugsmuose, bet parodykite ir savo grubiąją pusę. Užklupus aistrai, pamylėkite ją virtuvėje , gamtoje ar automobilyje, o jei tuo mėgaujatės dažnai, vertėtų  pamąstyti ir apie jaukią romantiką, erotinį masažą ir atpalaiduojančią aplinką.
 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras