Kaip tapti sėkminga pora?

pora-70919028.jpg
 
Jeigu ruošiatės įsisukti į naujų santykių sūkurį, esate nepatenkinti dabartine situacija ar tiesiog galvojate kaip tapti sėkminga pora su nauju žmogumi ateityje – šis straipsnis kaip tik jums! Deja, iš karto jus nuvilsime, kad būti sėkminga pora – sunkus ir daug pastangų reikalaujantis darbas. Tam reikės būti dėmesingiems bei skirti daug laiko.

Tačiau, jeigu savo antrąją pusę mylite – tai tikrai menka problema. Taigi, kaip tapti sėkminga pora?


Kalbėkitės, kalbėkitės ir dar kartą kalbėkitės


Kalbėjimasis visada leis užglaistyti problemas daug greičiau. Kalbėdamiesi ir geriau pažinsite vienas kitą, ir įprasite neslėpti dalykų nuo savo antrųjų pusių. Tai naudinga abiem pusėms, kadangi kalbėjimasis sustiprins santykių pamatą bei leis laisviau jaustis, kadangi žinosite, kad su kiekvienu sunkumu ar klausimu mylimieji kreipsis būtent į jus. Patikėkite, kalbėjimasis duos labai daug pastebimos naudos, pastebimos ir ne. Sėkmingos poros kalbasi. Daug.


Jokių pertraukų!


Deja, bet šioje vietoje negali būti išimčių. Sėkmingos poros nuolat būna kartu, nesvarbu ar santykiuose sunkus periodas, ar aukso amžius ir viskas vyksta tiesiog kaip kine. Negalite daryti pertraukų, nes atitolsite vienas nuo kito. Atitolimas didina neištikimybės riziką. Padarę pertrauką taip pat galite įprasti būti vienas be kito, o tai naudos tikrai neduos. Pratinkitės būti ir gyventi kartu, nes tik taip galėsite ilgai ir laimingai leisti laiką kartu.


Laikas kartu


Na ir štai laikas kartu būtų bene pats svarbiausias ingredientas sėkmingos poros gyvenime. Kuo daugiau būsite kartu ir pratinsitės tą daryti, tuo didesni šansai jums pasiekti tarpusavio santarvę ir laimę santykiuose. Tiek įprastas dienas, tiek progas, ypač porų šventes (jūsų gimtadieniai, Valentino diena, kovo 8 t.t.) reikėtų stengtis švęsti kartu. Tai yra patys stipriausi klijai, kurie sujungia du žmones ir jų sąjungą paverčia ypatinga. Tik leisdami daug laiko kartu, kalbėdamiesi tarpusavyje ir sukąsdami dantis sunkiu metu būsite tikrai sėkminga pora!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras