Kaip tinkamai parodyti susižavėjimą?

download(7).jpg
 
2 komentarai
Jūsų socialiniame rate yra kažkas, kas jus labai žavi... Galbūt turite jos numerį ar net buvote kokiame pasimatyme. Abiem atvejais tikėtina, kad norite santykius pakreipti seksualumo tema... tačiau nežinote, kaip tai padaryti.

Nenorite, kad toks bendravimas užsitęstų per ilgai ir mergina pradėtų žvelgti į jus kaip į draugą ar, dar blogiau – kaip į aprūpintoją, o ne mylimąjį. Nenorite išgąsdinti netikėtu bučiniu ar prisilietimais... Santykių perėjimas turi būti sklandus. Štai keletas patarimų:

1. Nekalbėkite tarsi ji būtų gera jūsų draugė

Bendraudami kasdieniškai, pasakodami savo problemas ir rūpesčius tikrai nesukursite jokios seksualinės įtampos. Norint tai padaryti, pokalbis turėtų būti: merginai tarsi iššūkis, arba šiek tiek erzinantis ją (gerąja prasme), sukeliantis daugybę emocijų. Mesdamas jai iššūkį priversite manyti, kad ji privalo jus aplenkti. Švelnus erzinimas – puikiausias būdas seksualinei įtampai padidinti, leiskite jai juoktis, žaismingai atsikirsti... Pasistenkite sukelti kuo daugiau emocijų – kalbėkite apie pomėgius, aistras, troškimus, poreikius meilėje... Apie draugystę, tai, ko ji ieško. Ne tik priversite ilgiau jus prisiminti, bet ir pačiam viskas taps bent šiek tiek aiškiau.

2. Tinkamai ją lieskite

Negalite fiziškai elgtis tiesiog draugiškai ir tikėtis, kad priversite ją degti noru būti su jumis. Draugas paliestų merginos ranką ar pabučiuotų skruostą susitikus; jūs turite ją liesti žaismingai arba seksualiai. Žaismingi prisilietimai – pakankamai saugūs, tai kutenimas, muštynių ar kovos imitavimas, bakstelėjimas alkūne... Galbūt atrodo nekalta, tačiau tokie prisilietimai iš tiesų gali lemti seksualinius troškimas. Štai seksualūs prisilietimai šiuo atveju – tai kai apglėbiate ją ranka, apsivejate apie juosmenį, liečiate jos plaukus, glostote rankas (dėl paskutiniųjų: galite apsimesti, kad norite tiesiog apžiūrėti jos apyrankę ar kaklo papuošalą).

Yra dalykai, kuriuos daro tik mylimieji, o yra tie – kuriuos ir draugai. Turėtumėte juos atskirti, aiškiai parodyti – taip išeisite iš zonos „tik draugai“.

3. Būkite gundantis

Taigi, dabar galite tinkamai su ja kalbėtis, liesti merginą, bet kas tada? Turite išmokti ją gundyti. Jeigu elgsitės kaip draugas, dailiosios lyties atstovės galvoje nebus jokių seksualių minčių... Štai keletas svarbiausių faktorių gundant moterį:

Išlaikykite stiprų, aistringą akių kontaktą;
Kartkartėmis sulėtinkite tempą kalbėdamas, pažemindamas balsą;
Žiūrėkite į merginą jos trokštančiu žvilgsniu;
Kartkartėmis įdėmiai žvelkite į jos lūpas; susitikus žvilgsniams keletui sekundžių nutilkite.
Jeigu šiose situacijose moteris nesijaučia „nepatogiai‘, jei atsako tuo pačiu – jūs iš tiesų ją sugundėte.

Šie patarimai padės jums parodyti merginai dėmesį, savo simpatiją, suprasti jos požiūrį. Svarbiausia – nereikės bijoti patekti į „draugų“ kategoriją.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Čia visi tokie
silpnas straipsniukas...
Naujas komentaras