Kaip veikia meilė?

per-stipri-meile(1).jpg
 
14 komentarai
Ar atsimeni atvejus, kai pagelbėjai ar pasitarnavai žmogui, bet tai nė kiek neįtakojo jo pagarbos tau? Ar pastebėjai, kaip kai kuriose šeimose vienas šeimos narys vardan santykių daro viską, bet kitam šios pastangos ir įnašai nė motais? Kodėl vieni žmonės dažniau yra mylimi, o kiti užima mylinčiojo poziciją? Ir kodėl “blogos mergaitės” ir “blogi vyrukai” yra patrauklūs? Į šiuos klausimus galima atsakyti pasitelkus vadinamąjį meilės tėkmės dėsnį, kuris deja dažniausiai veikia priešingai nei galvojame.

Meilė teka pastangų davimo link. Taip taip… Tie kas įneša į žmonių santykius ką nors šaunaus – tie myli ir tiems rūpi. O kitai pusei davimas praktiškai neturi įtakos.

Jei poros meilėje ar draugystėje kažkas “stringa”, tai dažniausiai vyksta dėl pažeisto tarpusavio meilės tėkmės balanso. Problemos dažniausiai būna dvi: žmonės nustoja daryti įnašus į santykius, dalintis meile t.y. nustoja duoti, arba kita problema - nebeleidžia dalintis, kitaip tariant - nebeima. Pavyzdžiui, poroje vyras pradeda nebesistengti vardan santykių ir šio vyro meilė moteriai ima blėsti. O kai meilė blėsta, vyrui stengtis ir įnešti kažką gražaus juo labiau nebesinori. Kitas pavyzdys yra apie vyrą, kuris tik pradėjo draugauti su moterimi. Jis suorganizavo iškylą į gamtą (padarė įnašą) ir moteris pasisiūlė paimti pledą, pagaminti sumuštinius ir paruošti termosą puikios arbatos (taip pat norėjo įnešti kažką į santykius). Bet vyras pasakė: “ne, nesivargink, aš pats viskuo pasirūpinsiu”. Kas atsitiko? Vyras elementariai atsisakė būti mylimas!

Tad jei jums ką nors siūlo, jokiu būdu neatsisakykite ir skatinkite kitus jums duoti. Jei jums siūlo atsigerti nemėgstamo limonado – gerkit, jei pasisiūlė pagelbėti susitvarkyti namuose, kur pagalbos nereikia – priimkit pagalbos pasiūlymą. Jei taip elgsitės ir leisite žmonėms realizuoti jų norą duoti – norą mylėti, jus mėgs ir vertins. Dėl šios priežasties “blogos mergaitės” ir “blogi vyrukai” yra tokie patrauklūs – jie moka priimti paslaugas, patarnavimus, komplimentus.

Lygiai taip pat šis dėsnis galioja ir blogam elgesiui. Jei žmogus blogai ar nepagarbiai pasielgia su jumis ir jūs tai toleruojat, šis žmogus jūsų nemėgs vis stipriau. Nemeilė ateina paskui blogą elgesį. Tad jei rinksitės poziciją, jog tokio elgesio ateityje netoleruosit, arba kitu atveju nurysit kartėlį ir tikėsitės, kad nepagarba iš žmogaus nepasikartos – tai turės sekančias pasekmes: pirmu atveju - žmogaus pagarbą, antru – vis didėjančią nepagarbą ir net pasidygėjimą jumis.

Jei norite harmoningų santykių, visa širdimi duokite ir visa širdimi priimkite. Tik tada meilė ir pagarba tekės didžiausia srove.

Gero meilės tėkmės dėsnio naudojimo jums.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (14)
Ydomu, bet ar tai veike ? Vargu ...
idomus straipsnis bet as moku padaryti kad mane moteris ir po issiskyrimo prisimintu ir kazkiek myletu
Pritarsiu moterims, tikrai senai reikėjo trumpo, konkretaus, pamokančio straipsnio
Pasirodo reikia imti, ne tik pastoviai duoti... pabandysiu.
Reikia rasti su kuom pritaikyti praktiškai
pirma kart idomus straipsnis, ne tuscias
neblogas straipsnis :)
Nėra tos meilės yra tik 3 -4metų sexualinė trauka, paskui iki arba ate arba pavaidinam dar 20m kad aš arba tu mane myli :D
Niekada nesuprasi tų moterų:)
matomai nesuprato ne vieno zodzio :D
labai geras ,pamokantis straipsnis...
Labai patiko straipsnis,labai aiskiai viskas paaiskinta ir net suzinojau kodel nustojau myleti :)
tikrai labai idomus straipsnis, idomus poziuris, teisingas
labai įdomus straipsnis
Naujas komentaras