Kaip vėl sušildyti meilę? (III)

 
1 komentaras
Tęsiame seriją patarimų tiems, kurie nori poroje santykius išlaikyti aistringus, romantiškus... o galbūt tuos jausmus susigrąžinti. Taigi:

21. Saugokitės nesusipratimų dėl apatinių!

Bene kiekviena apatinio trikotažo pardavėja patvirtins: prieš šventes ypač išauga raudonų ir juodų, mažai ką tedengiančių apatinių pardavimai – vyrai juos perka savo mylimosioms. Jie svajoja, fantazuoja apie partnerę su tokiais seksualiais apatinukais, nėriniais, keliaraiščiais ir t.t. Tuo tarpu po švenčių moterys dažniausiai ieško patogių medvilninių ar lengvų šilkinių apatinių. Žinoma, kai kurių dailiosios lyties atstovių nevaržo ir ypač aptempti ar peršviečiami apatiniai, tačiau jeigu nuolat juntate vyro spaudimą dėvėti seksualesnius nėrinukus (o šie jus verčia jaustis nepatogiai) – paklauskite jo, kaip jis jaustųsi su nėriniuotais ir labai aptemptais apatiniais?

Žinoma, nederėtų ir apsileisti, tačiau tikrai galite rasti kompromisą tarp aptemptų nėriniukų ir „močiutiškų“ apatinių.

22. Kiekvieną dieną pradėkite bučiniu.

23. Sugrąžinkite mintis apie seksą

Būdami jauni žmonės nemažai laiko praleidžia diskutuodami apie meilę, santykius ir pan. Taip šios temos iškeliamos į viršų ir tarsi tampa svarbesnės. Laikui bėgant, kai atsiranda vaikai, namas, darbas, automobilis... minėtos temos tampa beveik pamirštos.

Žinoma, nesakome priversti draugus nuolat kalbėtis apie seksą, tačiau tikrai galite nueiti į knygyną, nusipirkti knygą apie santykius, seksualumą... Daugybei vyrų karštas mintis kelia ir žurnalai bei erotiniai filmai. Galbūt jie jaudina ir partnerę? Nepabandę nesužinosite.

24. Valdykite geismą.

Dažniausiai moterims ilgainiui atsirandanti problema – seksualinio geismo praradimas, mylėtis norisi vis mažiau ar rečiau. Problema tai ne dėl orgazmo trūkumo, tiesiog toks elgesys lemia nuoskaudas – vyrui, kuris jaučiasi apgaunamas ir moteriai, kuri patiria nesėkmes, blogų emocijų slopinimą... Žodžiu, kartais tokia „smulkmena“ lemia ir skyrybas.

Nejauskite gailesčio, savigraužos – tai ne tik moters,o apskritai santykių problema. Ją išspręsti galima tik tuomet, jei to trokšta abu sutuoktiniai. Kaip? Galite rasti daugybę patarimų, stenkitės atgaivinti stiprų ryšį, dažniau būkite kartu, apsikabinkite ir t.t.

25. Stenkitės nebūti priekabūs

Vakarykštis lengvas ir kiek kvailokas priekabiavimas jus suerzino, tačiau nutylėjote – juk neverta pyktis dėl ne ypač reikšmingų dalykų. Dažniau pasikartojantys panašūs atveja „priverčia“ jus skubėti užmigti, lovoje atsukti nugarą, numoti ranka į apsikabinimą...

Jei suprantate, kad slepiate susierzinimą, nepasitenkinimą – verčiau pasikalbėkite. Tai pirmas teisingas žingsnis, siekiant panaikinti tvyrančią įtampą, susigrąžinti šilumą.

Beje, dauguma žmonių daro didelę klaidą: išgirdę, kad kažkas ne taip, puola kaltinti partnerį, jog nerimauja dėl smulkmenų. Nepamirškite, ir smulkmenos sukelia emocijas, o slopinamas pyktis kaupiasi ir labai kenkia santykiams. Beje,  bandantysis išsipasakoti taip pat neturėtų kaltinti kito – užteks pasakyti kaip jaučiatės, kodėl... nereikia sakyti pamokslo!

26. Eksperimentuokite

Gali iš tiesų šokiruoti, jei viduryje meilės akto pasiūlysite išbandyti kažką nauja, tad tam turėtumėte pasiruošti iš anksto. Kiekvienas užrašykite tris ar keturis dalykus, kuriuos norėtumėte išbandyti – nauja technika, poza, neįprasta apranga... padiskutuokite apie abiejų troškimus. Ko gero, atrasite kažką bendra ir ne tik įgyvendinsite tai, ko troškote, bet ir pagerinsite tarpusavio santykius!

27. Dalinkitės fantazijomis

Dauguma žmonių kartas nuo karto mąsto apie seksą, įsivaizduoja tam tikrus veiksmus, nuotykius... Galbūt įsivaizduojate, jog su partneriu atsidūrėte negyvenamoje saloje, kur galite nevaržomai mėgautis vienas kitu... Pasidalinkite fantazijomis!

Tai ne tik sukurs gilesnį intymų ryšį, tačiau taip pat sujaudins. Net jei neturėsite galimybės įgyvendinti fantazijų – jas įsivaizduodami kartu atrasite naujus malonumus!

28. Ar kažkas stebi jus?

Jei daugelis pasiūlymų jums atrodo per drąsūs, manote, jog negalite taip pasielgti – paklauskite savęs, kodėl. Dažnai žmonės jaučiasi taip, tarsi kažkas pasąmonėje juos stebėtų, vertintų kiekvieną poelgį, patirtą malonumą, pašieptų dėl per didelio jautrumo ir pan. Kartais tam didelę įtaką padaro griežtas auklėjimas, buvusi nuolatinė kontrolė,kad vaikas „nenueitų per toli“, „nepakliūtų į bėdą“.  Priminkite sau, jog esate suaugęs žmogus, esate laisvi,šalia jūsų – mylimas žmogus, ir galite drąsiai mėgautis vienas kitu. Nieko neprarasite!Nebent, savo drovumą ir susivaržymą.

29. Kas žengia pirmąjį žingsnį?

Ar užstrigote rutinoje ir seksą inicijuoja visada tas pats žmogus (vienas partnerių)?

Jeigu dėl to nesijaučiate nejaukiai ir esate tikri, kad partnerio tai netrikdo – viskas gerai.

Tačiau jei viskas yra kiek kitaip, ypač – jei seksą visuomet inicijuoja vyras, pasistenkite, kad jis nesijaustų grėsmingai, nejaukiai. Stipriosios lyties atstovai dažniausiai nerimauja, jei partnerė nerodo geismo, mano,jog nėra pakankamai seksualūs. Pasitikėkite savimi, drąsiai imkitės meilės žaidimų!

30. Priimkite faktą, jog kiekvienuose santykiuose būna ir pakilimų, ir nuosmukių

Ko gero, nėra tokios laimingos poros, kuri sugebėtų visą gyvenimą pragyventi ekstazėje, džiaugdamiesi santykių tvirtumu. Negalėtumėte įvertinti laimingo laiko, jei kartkartėmis nepasitaikytų blogesnių gyvenimo etapų.

Būkite realistiški, priimkite viską taip, kaip yra ir visada stenkitės neprarasti ryšio, mylėti ir suprasti vienas kitą.

Suaugusiems.lt

1 dalis: Kaip vėl sušildyti meilę? (I)

2 dalis: Kaip vėl sušildyti meilę? (II)

 
Komentarai (1)
kiekvienos dienos pradėjimas man padeda nesušaldyt meilės :)
Naujas komentaras