Kaip žinoti, ar su jumis flirtuoja, ar tik gražiai elgiasi?

Come-Decodificare-il-Linguaggio-del-Corpo-Femminile-nella-Seduzione.jpg
 
Draugiškumą ir flirtą supainioti tikrai lengva, ypač, jei žmogus jus traukia. Galite netyčia supainioti žmogaus draugiškumą su flirtu, o tai būtų tikra gėda... Pasak ekspertų, sunku suprasti, ar kažkas su jumis flirtuoja, ar tiesiog elgiasi draugiškai. Tačiau yra kelios užuominos, kurios galėtų padėti.

Flirtą nuo draugiškumo sunku atskirti dėl flirto subtilumo ir laipsniškumo, o flirtas yra būdas žmonėms suprasi ar juos traukiate kaip potencialus partneris. Flirtuodami praktiškai „pasimatuojate“ žmogų ir vertindami jo atsakymą galite suvokti, ar jis būtų tinkamas partneris. O dėl flirto subtilumo, jį lengvai galima sumaišyti su kažkuo kitu. 

Tiesa ta, kad kai kurie žmonės yra natūraliai draugiški, todėl jie sveikinasi ar nusišypso visada, kai susitinka jus. Tačiau, gali būti, kad tie žmonės galvoje neturi nieko daugiau nei tik draugiškumą, nes jie tiesiog iš prigimties tokie. Sunku suprasti tokio žmogaus tikrus ketinimus, nebent mokate skaityti mintis. Gera naujiena yra ta, kad yra skirtumai tarp flirto ir draugiškumo, kuriuos pastebėti yra gana paprasta.

1. Žmogus leidžia suprasti, jog yra vienišas

Vienas būdas, leisiantis suprasti, jog tai flirtas, o ne draugiškumas – atkreipkite dėmesį į tai, kaip dažnai žmogus pasisako apie savo santykių statusą šalia jūsų. Vieni žmonės gali būti subtilūs ir taktiški, o kiti – garsiai skelbia apie savo asmeninį gyvenimą. Pabandykite pastebėti, kaip dažnai žmogus lyg netyčia pamini faktą, jog yra vienišas, nes tokiu būdų jis gali siųsti jums žinutę. Be to, jei žmogus taip pat mėgina suprasti jūsų padėtį, tai gali reikšti, jog yra jumis susidomėjęs.

2. Žmogus ėmė klausinėti labiau apgalvotų klausimų

Kai kažkas elgiasi tik drugiškai, greičiausiai, kalbėsitės apie įprastus dalykus. Tačiau, jei kažkas ima su jumis flirtuoti, jis stengsis sužinoti apie jus daugiau. Greičiausiai, tai nebus akivaizdu, tačiau žmogus „vairuoja“ pokalbį, kad sužinotų viską apie jus.

3. Žmogaus elgesys pastebimai keičiasi, kai esate netoliese

Jei manote, kad su jumis flirtuoja, bet nesate tuo tikras, stebėkite kaip žmogus elgiasi su kitais. Pavyzdžiui, elgiasi su jumis ypatingai? Ar tas žmogus ima daugiau juoktis ir šypsotis jums būnant šalia? Ar gaunate iš jo komplimentų? Jei pastebėjote kažką panašaus, greičiausiai, su jumis flirtuoja.

Visi flirtuoja skirtingai, be to, yra tam tikras „mandagiųjų“ flirtas, kuris pasižymi dar didesniu subtilumu ir erdvės suteikimu. Taigi, jei žmogus taip elgiasi šalia jūsų, greičiausiai, su jumis flirtuoja.

4. Žmogus būna labai dėmesingas pokalbio metu

Žmogus, parodantis daug dėmesio jums pokalbio metu, tikrai flirtuoja. Flirtuojantis žmogus klaus daugybės patvirtinančių klausimų, kurie leis pokalbiui vystytis.

5. Žmogus prašo daug pagalbos iš jūsų

Kai ima patikti žmogus, dažnai bandome ieškoti būdų, kurie leistų partneriui pasijausti reikalingu. Taigi, jei kažkas nuolat kreipiasi į jus patarimo dėl menkiausios priežasties, gali būti, jog su jumis tokiu būdu flirtuoja. Atkreipkite dėmesį į tai, ką žmogus sako gavęs, ko atėjo. Jei žmogus pakviečia nueiti į barą, kurį jam rekomendavote, gali būti, kad jus kviečia į pasimatymą.

6. Išduos kūno kalba

Galite perskaityti flirtą kūno kalboje. Pavyzdžiui, kai kažkas susidomi jumis, kalbėdamas su jumis jis šiek tiek pasilenks į priekį, taip pat gali būti, jog žmogus ims kartoti jūsų judesius ir veiksmus, o tai rodo, jog norima atrasti ryšį. Tačiau, jei norite įsitikinti, kad su jumis flirtuoja, atkreipkite dėmesį į kojas. Jei žmogaus kūnas ir kojos nukreiptos į jus, žmogus tikrai rodo susidomėjimą jumis. Kūnas išduoda viską.

Ne visada žmones perskaityti būna lengva, o jų ketinimus suprasti gali būti dar sunkiau. Tačiau, jei atkreipsite dėmesį į šias užuominas, jos gali padėti suprasti, ar kažkas tikrai su jumis flirtuoja. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras