Kaip žinoti, kad partneris jus myli labiau, nei savo buvusią?

meile.jpg
 
Jei kada svarstėte, ar jūsų partneris mylėjo savo eks labiau nei jus, jūs nesate viena. Visos esame apie tai pagalvojusios dėl partnerio praeities, su kuo jis susitikinėjo ir tai, kokie tie santykiai buvo rimti. Tai ne tik paprastas smalsumas, bet tai gali virsti nepasitikėjimu savimi.

Nieko blogo, jei klausiate partnerio apie jo praeitį ir tai, kokie buvo jo ankstesni santykiai. Tačiau, jei imate lyginti save su jo eks ar nerimaujate, tada turėtumėte pagalvoti kodėl tai darote. Greičiausiai, vyksta kažkas, kas verčia jus jausti, kad santykiai nėra stabilūs. Žmonės žiūri į praeitį ir lygina ją su dabartimi, tačiau tai nėra gerai. 

Jei pasijusite geriau, imkite ir paklauskite partnerio kaip baigėsi jo paskutiniai santykiai ir ką jis dabar jaučia savo eks. Tačiau nepradėkite klausinėti kuri geresnė. Jei imate lyginti, turite išsiaiškinti, kodėl tai jums kelia nerimą. Ir gal būt neblogai būtų apie tai pasikalbėti su terapeutu tam, kad išsiaiškintumėte problemos šaknis.

Jis supažindino jus su savo šeima

Geriausia, ką galite padaryti, kai ieškote ženklų, ar jūsų santykiai sveiki, pažvelgti ar jūsų partneris įtraukia jus į savo gyvenimą. Ir vienas būdas tai padaryti, tai susipažinti su jo šeima. Jei jūsų partneris supažindina jus su svarbiais jam žmonėmis, jis, greičiausiai, jus myli labiau nei eks. Arba tai ženklas, jog jis mato ateitį su jumis. 

Jis atsipalaidavęs, kai pasirodo jo buvusioji

Sakykime, einate gatve ir prasilenkiate su partnerio buvusia mylimaja. Ar jūsų partneris ima elgtis taip lyg jūsų nepažinotų? O gal jis jus supažindina? Tai, kaip jis reaguoja pasako labai daug apie jūsų santykius ir tai ar jis vis dar galvoja apie buvusiąją. Jei judu susitinkate partnerio eks ir susitikimas praeina normaliai, greičiausiai, jis apie ją nebegalvoja. Jei jūsų antroji pusė pristato jus kaip savo partnerę be abejonių ir palaiko su jumis fizinį kontaktą, neturite dėl ko sukti galvos.

Jis nelygina jūsų su savo eks

Jei partneris galvoja apie eks, arba mėgina apsispręsti tarp jūsų ir jos, tai gali pasireikšti komentarais ir palyginimais. Iš kitos pusės, jei partneris patenkintas santykiais, jis ras būdų tą jums parodyti. Partneris, kuris jus myli susitelks į jus kaip į unikalų individą ir nemėgins lyginti jūsų su kažkuo iš savo praeities. Jis mylės jūsų ydas ir visą tai, ką įnešate santykiams, be išlygų. Tačiau, jei jis ima lyginti, tai nėra sveika santykiams. Po pokalbio apie tai, jei tai nesikeičia, turėtumėte judėti į priekį ir rasti santykius, vertus savęs.

Jūs niekada nepagaunate jo galvojant apie eks

Jei partneris yra laimingas ir myli jus, jis negalvos apie eks arba tai, kaip galėjo būti arba tai, kas buvo kai jie susitikinėjo. Jūs nerasite jo benaršančio savo eks profily vidury nakties arba rašančio jai žinutę kitame kambaryje. Vietoje to jis bus susitelkęs į jus ir tai, ką jis myli jūsų santykiuose. Jei taip yra, manykite, kad jis tikrai jus myli. Tačiau, viskas gerai, jei partneris palaiko platoniškus santykius su buvusia, todėl svarbu nedaryti išvadų, jei jie kartais susirašo. Tai ne tas pats, kas galvojimas apie kitą žmogų ir tol, kol jų santykiai draugiški, neturite nerimauti. Tačiau, jei tai jus neramina, galite apie tai pasikalbėti. 

Jo planuose esate ir jūs

Sveikuose ir laiminguose santykiuose viskas sukasi apie dabartį, su viltimi į ateitį. Taigi, kai partneris patenkintas ir planuoja ateitį su jumis, galite žinoti, kad esate jam svarbesnė, nei kita. Žmonės, jaučiantys jausmus buvusiems mylimiesiems, žvalgosi atgal į senas geras dienas. Iš kitos pusės, partneris, kuris yra visiškai susitelkęs į gyvenimą su jumis vertins dabartį ir ateitį kartu. 

Jis aiškiai gerai jaučiasi, kai kalba apie praeitį

Nors ne visi privalo dalintis tuo, kas įvyko praeityje tam, kad dabartiniai santykiai pavyktų, geras ženklas, jei partneris atvirai kalba apie praeitį ir atsako į visus klausimus, kurie jums kyla apie jo buvusias meiles. Jei jaučiatės gerai ir pasitikinčiai, kai kalbatės su eks apie bet kokias praeities problemas, tada viskas gerai. Tai rodo, kad partneris neturi ko slėpti ir nori, kad santykiai būtų sveiki. Taigi, jei partneris sunkiai kalba apie praeitį, nėra prasmės panikuoti, nes gali būti skaudu kalbėtis apie skaudžius praeities ryšius, todėl gerbkite tai.

Jaučiatės saugi ir užtikrinta

Jei pastebite, kad santykiuose jaučiate saugumą ir užtikrintumą, tai yra ženklas, kad viskas tikrai yra puiku. Ir tas pats galioja, jei pastebite, kad partneriui esate prioritetas. Jei jums kažko reikia, jis visada padės. Jei pasidalinate geromis naujienomis, jis nori apie tai išgirsti. Nors, žinoma, viskas gerai, jei partneris kartais turi skirti dėmesio kitiems reikalams, tačiau buvimas prioritetu rodo, kad jis jus myli.

Jam nereikia kalbėtis su savo eks

Kaip jau minėjome, viskas gerai, jei partneris liko draugais su savo eks. Tačiau yra didelis skirtumas  tarp platoniškų santykių ir tokių, kuriuose yra flirto. Jei jūsų partneris nuolat kontaktuoja su eks, aišku, kad verta apie tai pasikalbėti. Jei tai kelia grėsmę santykiams, turite viską ramiai išsiaiškinti. Jei paaiškės, kad partneris vis dar myli buvusiąją, tada jums laikas būtų judėti į priekį.

Jis sakė, kad jus myli

Skirtingiems žmonėms žodis „myliu“ reiškia skirtingus dalykus. Ir kai kuriems tai ištarti reikia daugiau laiko, nei kitiems. Tačiau iš esmės, jei abu ištarėte tai vienas kitam, tada santykiai turi būti puikūs. Nepamirškite, kad negalite per daug svorio perkelti šiam žodžiui, ypač, kai kalbame apie laiką. Jei žinote, kad buvusiuose santykiuose partneris sakė, kad myli praėjus tam tikram laiko tarpui nuo santykių pradžios, tačiau jums to nepasako, tai nebūtinai reiškia, kad jis jūsų nemyli, nes nežinote, dėl ko jis taip sakė anksčiau. Galbūt jis norėjo įsitikinti, kad taip jaučiasi prieš santykiams pereinant į rimtesnį lygį, arba gal jis suvokė, jog taip nėra, kai pasakė tai savo eks.

Jūsų santykiai perėjo į rimtesnį lygį

Turbūt manote, kad sužadėtuvės privers jus jaustis taip, lyg nebeturėtumėte rūpintis apie partnerio buvusias. Tačiau tai ne visada yra tiesa. Daugelis nenustoja lyginti savęs su partnerio eks ar nerimauti, kad eks grįš į partnerio gyvenimą, net po oficialių sužadėtuvių. Tačiau sužadėtuvės turėtų būti aiškus požymis, kad partneris jus myli, o ne kažką iš praeities ir turite tuo pasitikėti. Jūs galite susitikinėti su bet kuo, tačiau daugelis žmonių nesiperša kasdien, todėl turėtumėte interpretuoti tai kaip rimtą ženklą. Tačiau, kad ir kaip būtų, pasitikėkite savo nuojauta. Jei jaučiate, kad kažkas ne taip, net po rimto žingsnio, pasakykite tai partneriui. 

Jūs paklausėte

Jei kažkas iš partnerio praeities priverčia jus nerimauti, labai svarbu apie tai pasikalbėti ir būti atvirai, ypač, jei planuojate likti kartu ilgai. Vienintelis patikimas būdas patikrinti ar partneris jus myli labiau nei ką kitą, yra pokalbis apie tai. Jei jūsų santykiai sveiki, jis mielai atsakys į visus jums kylančius klausimus ir išsklaidys jūsų abejones. 

Visada galite ieškoti meilės ir įsipareigojimo ženklų. Tačiau nepamirškite, kad tai taip pat priklauso nuo jūsų pojūčio būnant santykiuose. Gyvendami dabartyje ir vertindami ką turite, galėsite džiaugtis sveikais santykiais.

Suagusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras