Karjeristės "užmuša“ moterišką seksualumą

 
Аmerikiečių specialistai priėjo prie išvados, kad dailiosios lyties atstovės ne blogiau nei vyrai sugeba įgyti gerą išsilavinimą ir pasiekti aukštų rezultatų profesinėje veikloje.

Tačiau, mokslininkų manymu, už tai tenka „sumokėti“ savo sumažėjusiu patrauklumu ir seksualumu.

Teksaso universiteto (JAV) mokslininkai, atlikę 18- 23 metų vyrų ir moterų apklausą, taip pat išsiaiškino, kad vyrai vengia karjerisčių, rašoma „News of The World“.

Kovoti dėl savęs verto partnerio tenka moterims

Pasak mokslininkų, viena pagrindinių priežasčių, vyraujančių šiuolaikinėje visuomenėje yra ta, kad vietoj tradicinės konkurencijos tarp patino ir patelės, kovoti dėl verto partnerio tenka moterims. Specialistų duomenimis, kai reikia pasirinkti partnerį arba oficialiai įteisinti santykius,  merginos teikia pirmenybę tokiems pat išsilavinusiems ir finansiškai tvirtai stovintiems ant kojų vyrams.  Tik tokius vyrus moterys, pasiekusios karjeros aukštumų, laiko sau tinkama pora.

Daugiau išsilavinusių moterų nei vyrų 

Išsilavinusių vyrų nėra daug. Todėl vieno tyrimo autoriaus tvirtinimu, vidutiniškai atitikimas tarp skirtingų lyčių, besimokančių Amerikos aukštosiose mokyklose, sudaro 53 proc. ir 47 proc. moterų naudai. Tuo tarpu prieš 30-40 metų situacija buvo priešinga. Be to, mokslininkai pabrėžė, kad apklausos rezultatai dar nėra įrodymas, jog karjeros moterys rečiau ar vėliau sukuria šeimą nei kitos moterys. Tiesiog tarp jų didesnė konkurencija dėl priešingos lyties atstovų.

 
Komentarai
Naujas komentaras