Kas gali nutikti, jei būsite su netinkamu partneriu?

pora-meile-67002314.jpg
 
Santykiams reikia daug sunkaus darbo. Tačiau kai kuriais atvejais, tas darbas neatsiperka. Pasak ekspertų, kai kuriems santykiams tiesiog nelemta tęstis.

Jei esate su netinkamu žmogumi, nesvarbu kiek stengsitės, santykiai tiesiog nesiklostys. Pavyzdžiui, chemija labai svarbi santykiams. Negalite suvaidinti ar priversti ją atsirasti. Kai esate su netinkamu žmogumi, chemija, greičiausiai, neatsiras. Gal žmogus jums patinka, tačiau niekada jo iš tikrųjų nepamilsite ir nebus tos chemijos, kurios ieškote. Be to, imsite jausti, kad kažko trūksta, o tai vers ieškoti trūkstamos dalies kitur.

Nėra nieko blogo, jei stengiatės dėl santykių. Tačiau jei norite ilgalaikių, sveikų santykių, svarbu atpažinti kai esate su žmogumi, kuris nėra jums tinkamas. Štai keli patarimai:

1. Jaučiatės blogai dėl dalykų, kurie jūsų neliečia

Kai mylite, lengva suprasti ką patiria mylimasis. Tinkamas žmogus atvirai priims empatiją ir palaikymą. Tačiau netinkamas žmogus gali viską taip apsukti, kad imsite jaustis kaltas dėl to, kas su jumis nėra susiję. Toks žmogus ras būdą, kad pasijustumėte neteisus.

2. Su partneriu nesimėgaujate jaukia tyla

Nuolatinės kalbos nėra sveikų santykių požymis. Žinoma, tai nekenkia, bet ir nėra būtina. Kai esate su tinkamu žmogumi, tyla gali būti jauki, saugi ir kurianti ryšį. Kai esate su netinkamu partneriu, tyla jauki nebūna ir kelia įtampą.

3. Nesijaučiate partnerio dalimi

Galite kiek norite stengtis priversti partnerį matyti dalykus savo akimis, tačiau, jei nesate su tinkamu žmogumi, pastangos nueis veltui. Netinkamas partneris bus egoistiškas, toks žmogus nesupras, jog reikalingas komandinis darbas. 

4. Turite spėlioti, ką iš tikro galvoja partneris

Puiki komunikacija yra svarbi, jei norite, kad santykiai pakylėtų. Su tinkamu žmogumi galėsite dalintis jausmais ir mintimis net tada, kai nebus jauku. Neprivalote skaityti minčių, nes partneris viską pasako. Tačiau netinkamas žmogus nesirūpins pasidalinti savo gyvenimo įvykiais ir nesidalins su jumis savo jausmais. Kai kuriems žmonės atvirumui prireikia laiko, tačiau atkreipkite dėmesį, jei partneris niekada neatrodo atviras.

5. Partneris mano, kad pažįsta jus, nors iš tikrųjų nepažįsta

Gera būti su žmogumi, kuris pažįsta jus kaip nuluptą. Tačiau žmonės nuolat keičiasi. Kai esate su netinkamu žmogumi, jis nustos stengtis jus pažinti. Toks žmogus manys, kad pažįsta jus ir žino ko norite tiek miegamajame, tiek už jo ribų ir nebesistengs pasitikslinti jam žinomos informacijos.

6. Neturėjote progos mėgautis santykiais

Jei esate su netinkamu žmogumi, greičiausiai, negalite mėgautis santykiais, nes negalite atsipalaiduoti. Nesvarbu kaip stipriai stengiatės, jei esate su netinkamu partneriu, niekada nesijausite saugiai. Visada būsite nervingas, nerimastingas ir lauksite kažko blogo. Žinoma, jei nesijaučiate saugus fiziškai ir emociškai, gali būti, jog laikas kreiptis pagalbos.

7. Abejojate savo verte

Galite būti tobuliausias žmogus pasaulyje. Tačiau kai esate su netinkamu žmogumi, visada jausitės blogai ir abejosite savo verte. Būdami tinkamuose santykiuose pastebėsite savo gabumus ir stipriąsias puses, o ne silpnąsias. Tinkami santykiai suteikia laisvę būti savimi.

Galite labai stengtis dėl santykių, netgi galite tikėtis, jog kas nors tiesiog ims ir pasikeis. Tačiau kai kuriems dalykams nelemta išsipildyti. Jei tai vyksta jūsų santykiuose, nesijaučiate saugiai, laimingas ar nejaučiate rūpesčio, gali būti, jog partneris jums netinka.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras