Kas padės puoselėti gerus tarpusavio santykius?

800.jpg
 
2 komentarai
Neretai išgirstame žmones sakančius, kad jų bendravimas tobulas, dar dažniau susiduriame su žmonėmis dejuojančiais, kad dvidešimt pirmame amžiuje beveik neįmanoma užmegzti šiltų, tarpusavio pasitikėjimu grįstų santykių. Visi norime būti tobuli draugai, dar tobulesni mylimieji, tačiau ar žinome kokias būdais šį troškimą įgyvendinti? Gražiai kalbėti ir žarstyti komplimentus tikrai ne gana, žinoma, jie taip pat reikalingi, tačiau yra kaip lašelis jūroje. Tačiau yra keletas taisyklių, senų kaip mūsų pasaulis, kurių laikytis būtų neprošal.

1. Pirmojo pasimatymo metu už vakarienę privalo sumokėti vaikinas. Mielosios, jei vaikinas nepasisiūlo to padaryti, bėkite nuo jo kuo toliau. Džentelmeniškumas gyvuoja nuo seniausių laikų, todėl jokiu būdu neturėtų išnykti ir šiomis dienomis. Tiesa, nesitikėkite ir nelaukite, kad mylimasis sumokėtų už kiekvieną jūsų įsigytą daiktą. Laikai keičiasi ir moteris privalo pati save išlaikyti, tačiau kartais sulaukti finansinės paramos ar skanios vakarienės vaikino sąskaita tikrai nieko blogo.

2. Jokio sekso pirmojo pasimatymo metu. Svarbu iš pradžių vaikiną pažinti kaip draugą, o vėliau bus galima mėgautis ir meilės žaidimais. Vyrai yra užkariautojai, todėl nori užsitarnauti merginos dėmesį, jausti pagarbą jai, o ne lengvai viską gauti tik pamojus ranka.

3. Vyras privalo atidaryti duris savo moteriai. Geros manieros - viena svarbiausių vertybių, kurias turėtų puoselėti tiek vyrai, tiek moterys. Ši tradicija gyvuoja per amžius, todėl nesvarbu ar jūs susitikote pirmą kartą, ar esate vedę jau keletą metų, vyras privalo moteriai atverti duris. Taip išreiškiamas mandagumas ir pagarba.

Tačiau taip pat egzistuoja keletas bendravimo poroje taisyklių, su kuriomis galima be širdies skausmo atsisveikinti.

1. Pokalbiai akis į akį. Galimybė pokalbio metu matyti pašnekovo akis, be jokios abejonės neprilygs ilgiems pokalbiams telefonu, tačiau tai nėra prastesnis bendravimo būdas. Kartais ir sms žinutės yra puiki bendravimo forma, leidžianti palaikyti santykius, kai mylimojo nėra šalia.

2. Pasimatymai tik su žmogumi, išpažįstančiu tą pačią religiją. Tai seniausios praeities taisyklė, apie kurią šiomis dienomis girdėjo tik nedaugelis. Galbūt musulmoniškuose kraštuose ši tradicija dar gyvuoja, tačiau mūsų kraštuose to nėra.

3. Moteris - namų šeimininkė. Tikriausiai nieko nebestebina, kai moteris susilaikusi vaikų neužsidaro namuose, o nusprendžia tęsti karjerą. Visuomeniniai vaidmenys keičiasi, šiomis dienomis tiek vyras, tiek moteris išlaiko šeimą ir stengiasi jai suteikti visokeriopą gerovę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Tai tu maladėc Jurgis iš kaimo tada
jeigu kuri bjaurybe pasakytu man, kad butu malonu, kad as apmokeciau saskaita, as pasididziuodamas pareiskiu, kad skelciau tokiai bjaurybei antausi taip kad kraujai is nosies pasipiltu.
Naujas komentaras