Kas yra blogiau už neištikimybę?

Stress-and-negative-relationships-impact-sleep-quality-later-in-life-730x410.jpg
 
2 komentarai
Neištikimybė - ypač nemaloni tema kiekvienam. Vieniems ištikimybė yra vienas iš svarbiausių tvirtų santykių pagrindų, o kitiems tai - tik antraeilis dalykas, kurio jie nesureikšmina.


Nejau iš tiesų neištikimas partneris yra blogiausia, kas gali nutikti santykiuose? Vieni atsakytų, kad taip, o kiti surastų didesnių blogybių nei neištikimybė.

Melas

Melo kojos trumpos, sako lietuvių liaudies išmintis. Galbūt meluoji, nes nori išsaugoti santykius, tačiau turi atsiminti, kad kažkada tavo meilas išaiškės. Tiesa ne visada yra maloni; dažnai ji skaudina, tačiau tavo antra pusė jausis labiau pažeminta, jei supras, kad jūsų santykiai yra pagrįsti melu.

Nebeslėpk nieko nuo mylimojo. Stiprių santykių paslaptis - tai pasitikėjimas vienas kitu, o tai galite pasiekti tik būdami atviri vienas su kitu.

Tyla

Tave erzina kai kurios tavo antrosios pusės savybės, tačiau tu jas nutyli. Nekalbi ir apie užgriuvusias bėdas darbe, nes manai, kad su viskuo gali susitvarkyti vienas.

Tyla gali pražudyti net ir pačius stipriausius santykius. Tavo antroji pusė jausis nesaugiai, nes manys, kad kažką nuo jo / jos slepi. Apie problemas, mažus laimėjimus ar dienos pralaimėjimus kalbėti būtina, net jei tau atrodo, kad tai nereikšminga. Nesvarbu, jei tu nesi pats kalbiausias asmuo - turi užtikrinti, kad tau šie santykiai rūpi, o kartais tyli ne dėl to, jog kažką slepi.

Apsimetinėjimas

Šiais laikais visi nori būti sėkmingi, todėl socialinėje erdvėje dažnai dalinasi tik gražiomis nuotraukomis iš kasdienybės. Tai galima pateisinti - juk internetinė erdvė neparodo tikrosios realybės. Tačiau turi prisiminti, kad niekam nepatinka apsimetinėjantys ir netikri asmenys realybėje.

Nebandyk jos sužavėti išnuomuotu automobiliu ir prabangiais savaitgaliais dviem SPA centre. Nesakyk jam, kad šiuo metu neieškai rimtų santykių, nors apie tai jau seniai svajoji. Būk sąžiningas nuo pat pradžių, kad vėliau netektų skaudžiai nusivilti.
Bandai save įtikinti, kad tau to reikia

Geriausias draugas jau vedė ir laukia gimstančio pirmagimio. Antros eilės pusseserė neseniai susižadėjo, o vaikystės draugai jau sumainė aukso žiedus ir kopinėja medų Maldyvuose. 

O ką šiuo metu veiki tu? Džiaugiesi kitų laime ir mąstai, kad reikia žengti altoriaus link. Bet ne dėl to, kad pats to norėtum. Tavo antroji pusė ilgesingai žvelgia nuotakų suknelių salono link. Tėvai klausia apie vestuves, o visi draugai (kaip tyčia!) įsipareigojo antrosioms pusėms ir jau planuoja vestuves.

O apie ką svajoji tu? Jei galvoji apie vedybas vien dėl to, kad kiti tau siūlo susituokti, vadinasi, tau to nereikia. Vesdamas ar tekėdama vien dėl to, kad to nori (ar tai siūlo) kiti, laimingesniu netapsi. Netgi priešingai - pasijusi blogai. Verčiau daryk tai, ką tu iš tiesų nori.


Pasirodo, kad melas, tyla, apsimetinėjimas ir bandymas gyventi taip, kaip nori kiti, yra blogiau nei neištikimybė. Žinoma, neištikimybė gali sugriauti net ir pačius tvirčiausius santykius, tačiau meluojantis ar visiškai nežinantis ko nori partneris taip pat gali tapti rimta skyrybų priežastimi.

Ką tokiu atveju reikėtų daryti? Pirmiausia, nuoširdžiai pasikalbėti ir išdrįsti gyventi taip, kaip nori tavo širdis. Tik atvirumas sau ir antrajai pusei leis išgelbėti santykius ir suprasti, kas tau iš tiesų yra svarbu.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
"...tegu kartais ir nuklystančiu sutuoktiniu..." manote, kad tas kuris Jūsų išsireiškimu "kartais nuklysta", jis neišduoda? Tikrai taip nėra..., nė viena nesileis išnaudojama, jeigu jai tiesiai šviesiai bus pasakyta: aš tik savo poreikius atliksiu ir daugiau nieko tau nepasakosiu, nebučiuosiu, neglamonėsiu ir švelnių žodelių nekalbėsiu...ir apskritai nežinau kas tu čia per viena... Taip nebūna. Norint prieiti prie sekso reikia dar nemažai pasakyti, paliesti ir įtikinti, o tai jau yra ne tik neištikimybė, bet ir išdavystė, paliekanti didžiulį randą partnerių gyvenime...
Kur kas geriau šeimoje gyventi sutariant, matant supratimą, palaikymą, bendrus tikslus, mylinčiu, su panašiais seksualiniais poreikiais, tegu kartais ir nuklystančiu sutuoktiniu, negu su neabejotinai ištikimu, su kuriuo šeimoje vien pykčiai ir nemieli namai tampa, net ir sekso nėra arba nesinori. Čia kalbu apie abi puses.
Naujas komentaras