Keičiasi pirmojo pasimatymo taisyklės

 
3 komentarai
Viena žinomiausių pirmojo pasimatymo taisyklių sako: „Pirmojo pasimatymo metu neturi būti nieko intymesnio kaip paprastas bučinys“ ir pataria „palaukti intymaus suartėjimo bent iki trečiojo pasimatymo“.

Melas! Naujas tyrimas atskleidė, kad daugybė tokių pirmojo pasimatymo ir romantikos vadovų gali būti metami lauk. Išvadose tvirtinama, jog atsitiktinis seksas pirmojo pasimatymo ar pažinties metu gali vesti ir į reikšmingus santykius.

Ajovos universitete atlikto tyrimo rezultatuose taip patvirtinama, jog gyventi kartu prieš susituokiant – nėra blogas sumanymas.

„Taisyklės“ (ang. „The Rules“), Ellenos Flein ir Sherrės Schneider 1996 metais sudarytas pasimatymų vadovas, tapo daugybės moterų sėkmingos pažinties gidu, tačiau kuo toliau, tuo labiau šios taisyklės atitolsta nuo šiuolaikinių žmonių gyvenimo ritmo. Dabar pažintys dažniausiai būna spontaniškos, viskas vyksta kelis kartus greičiau, net ir žmogaus instinktai yra pasiruošę kur kas greičiau apsispręsti, ko norima iš naujos pažinties ir kiek ji gali būti rimta.

Dr. Brethanė Marshall, „Pažadų laužytojai: Kada dėl santykių stengtis, o kada juos nutraukti“ (ang. „Deal Breakers: When to Work On A Relationship and When to Walk Away“) autorė sakė, kad tie žmonės, kurie laikosi daugybės griežtų taisyklių, gali netinkamai jas suprasti. „Elgesys pagal tam tikras taisykles gali nuslopinti dėmesį savo paties vidiniam balsui ir patirčiai“, - teigė dr. B. Marshall.

Anthonis Paikas, sociologijos doktorantas, taip pat prideda: „Dabar žmonės į atsitiktinius santykius žiūri kaip į iš anksto numatomą, normalų įvykį gyvenime, tai neteršia ir negadina santykių pradžios“.

Tyrimo metu buvo pastebėta, kad „didelė dalis dabartinių santykių prasidėjo nuo atsitiktinio sekso“.

Dar viena pagrindinių taisyklių sako: „Negyvenk su vyru (arba nepalik savo daiktų jo bute)“.

Tačiau Nacionalinio sveikatos centro statistika rodo, kad gyvenimas kartu nesusituokus nedaro įtakos sėkmingai ir laimingai sąjungai.

Suaugusiems.lt

Ar jums priimtinas seksas pirmojo pasimatymo metu?
 
Komentarai (3)
teisingai ir raso, laikas keist tuos senus kvailus niekam nebereikalingus stereotipus... norisi abiem, tai koks skirtumas pirmas ar antras pasimatymas... jei atsiras kazkas daugiau bendro, tai bus ir desimtas ir dar n-kelintas.. P.S. su vyru viskas taip ir prasidejo, kol kas skirtis nesiruosiam - kartu 5 metai.
dauguma atvieju pacios moteris kaltos reikia galvot su galva o ne apatine dalimi

raso,kad visi vyrai vienodi???bet jei turi minty,kad nueina i sona,tai su kuo,gi jei ne su moterim?
Naujas komentaras