Keturi būdai kaip nustebinti mylimą vyrą

moteris-iteikia-vyrui-dovana-54ddc2090ad7d.jpg
 
Šiais laikais, tiek vyras, tiek ir moteris, turėtų rūpintis vienas kitu bei rodyti savo simpatiją bei meilę vienas kitam! Bet nepamirškite, kad kartais geriausia dovana yra ne materiali dovana. Todėl šį kartą siūlome keturis labai paprastus būdus kaip nustebinti mylimą vyrą.

Pirma. Suplanuok jūsų vakarą pati

Mums, moterims, patinka, kai vyras rodo iniciatyvą ir pats pasiūlo nuvažiuoti į SPA, pavalgyti gerame restorane ar nueiti į kiną. Tačiau ir moteris turėtų imtis iniciatyvos ir pati pakviesti vyrą į… pasimatymą. 

Surask viešbutį ir pakviesk jį praleisti ten romantišką naktį. Išrink restoraną (aišku, rink tokį maistą, kuris jam patiktų) ir susitikite drauge pavakarieniauti. Arba pasakyk, kad savaitgaliui turi kuponą į vandens pramogų parką ir išvažiuokite pramogauti drauge. Jam tikrai patiks, kad tu imiesi iniciatyvos ir galvoji apie alternatyvius laisvalaikio praleidimo būdus.

Antra. Išleisk jį susitikti su draugais

Taip, siūlome ir tokį būdą. Kodėl neturėtum jo išleisti penktadienio vakarą su draugais į barą? Tiek tu, tiek ir jis turi teisę į susitikimus su draugais, todėl neturėtum jo kas vakarą laikyti apsikabinus ir prašyti, kad jis niekur neišeitų. 

Sveiki santykiai yra pagrįsti pasitikėjimu vienas kitu, todėl pasitikėk juo ir leisk jam susitikti su draugais. Tai bus jam puiki proga susitikti su seniai matytais draugais, o tau ką nors nuveikti smagaus vienai. Pagulėk šiltoje vonioje, išgerk vyno arba išsiruošk į miestą ir tu, ir susitikt su seniai matytomis draugėmis.

Trečia. Pagirk jo išvaizdą

Vyrai, kaip ir moterys, mėgsta komplimentus. Todėl nepamiršk kartais pasakyti jam, kad jis gerai atrodo ar skaniai kvepia. 

Komplimentus sakyk ir lovoje. Tačiau nesakyk jų per daug, kitaip jis nepatikės ir manys, kad tau kažkas nepatinka. Idealiausia, jeigu jam pasakytum, kad su juo tau gera mylėtis ir jis žino, kaip tave įkaitinti.

Ketvirta. Eik ten, kur nori jis

Tempiesi jį į prekybos centrą, nors žinai, kad tai jam nepatinka. Kartu einate į tau patinkančios muzikos koncertus, kurios jis nelabai mėgsta. Bet ar kada ėjai su juo kartu ten, kur norėjo jis?

Pasiūlyk jam nueiti ten, kur nori jis. Tegul kino teatre filmą renka jis. Nueikite į jam patinkančios grupės koncertą ar papietaukite tame restorane, kuriame jis seniai norėjo apsilankyti. Leisdama jam rinktis, tu parodysi, kad tau rūpi jo nuomonė. Juk nėra nieko blogiau, kai moteris visiškai nesidomi vyro pomėgiais, jį varžo ir galiausiai skundžiasi, kad jis visiškai nereaguoja į tai, ką ji siūlo nuveikti drauge. 

Jūs abu esate atsakingi už gerą laiko praleidimą drauge. Tiek tu, tiek ir jis turėtų domėtis vienas kito pomėgiais ir išbandyti skirtingus dalykus drauge. Juk tik tokiu būdu geriau pažinsi savo mylimąjį, tiesa?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras