Kiek iš tiesų laiko prireikia atsitiesti po skyrybų

psixologicheskaya-podderzhka11.jpg
 
Štai tikra tiesa apie skyrybas: kiekvienos skyrybos išvargina. Net jei partneris nebuvo jums labai geras, net jei išsiskyrėte draugiškai, net jei tai buvo tokie santykiai, kurie privalėjo baigtis, skyrybos kartais priverčia pasijusti pasimetusiu. Žinoma, gedulas po skyrybų yra daugiau nei priimtinas, juk niekas iš jūsų nesitiki, jog iš karto atsigausite. Tai koks gi tas laiko tarpas, kurio reikia visiškai atsitiesti po skyrybų? Na, priklauso nuo to, ko paklausite.

1. Nekreipkite dėmesio į laiką

Nėra jokių taisyklių nesvarbu, ar esate pamestas, ar metėte pats. Kitaip sakant, nėra jokios laiko ribos, per kurią privalote atsigauti. Ribos nustatymas gali pakenkti ir sulėtinti gijimo procesą. Geriausia, ką galite padaryti – tai jausti ir atsiduoti jausmui, kad ir koks jis būtų. 

2. Pajauskite savo tempą

Laikui bėgant pamiršite netektį ir galėsite nuostabiai laiką leisti su savimi, ar būsite pasiruošęs susitikinėjimui su naujais žmonėmis. Tiesą pasakius, kada taip nutiks atsakyti negalime, viskas priklauso tik nuo jūsų. Tačiau, jei potencialius partnerius lyginate su buvusia meile, jums dar tikrai reikia skirti laiko žaizdoms užgyti. Kad pajudėjote į priekį suprasite tada, kai nustosite lyginti ir priimsite žmones tokius, kokie jie iš tiesų yra.

3. Susitikinėkite dėl meilės, ne iš baimės

Mąstote, ar jau galite pradėti vaikščioti į pasimatymus? Paklauskite savęs, ar darysite tai ieškodami meilės, ar iš baimės likti vienišam? Jei susitikinėjate dėl to, jog bijote likti vienas, iš beviltiško noro, kad nebeskaudėtų, ar todėl, jog niekam daugiau nebe patiksite – tai baimės. Jei susitikinėjate ieškodami meilės, reiškia, žinote, kiek daug galite pasiūlyti kitam, o naujos draugystės galimybė jus maloniai jaudina.

4. Pasimokykite iš santykių

Meilės istorijos (ir skyrybos) yra toli gražu ne paprastos – juk buvo ir gerų laikų, ir blogų, buvo dalykų, dėl kurių santykiai jums patiko, taip pat buvo bėdų, kurias, galbūt, buvo per sunku išspręsti. Prieš pradėdami naują gyvenimą, pagalvokite apie buvusius santykius ir pabandykite suprasti, kokie jie buvo ir kaip jie atrodo didesniame gyvenimo paveiksle. Kiekvieni santykiai kažko pamoko, taigi nuspręskite, kokių klaidų norėtumėte nebekartoti ateityje. Parašykite sau laišką apie tai, kaip viskas baigėsi. Šis laiškas labai padės kai pradėsite naujus santykius.

5. Patirkite vienos nakties nuotykį, jei tikrai to norite

Tą darykite tik tuo atveju, jei esate įsitikinę, jog po sekso nepajusite emocinių “pagirių”. Supraskite, vienos nakties nuotykis, greičiausiai, nenuves iki rimtų santykių, tačiau, jei esate emociškai tam pasiruošęs – pirmyn. Meilė – labai skanus hormonų kokteilis, o po skyrybų patiriate ne ką kitą, o tikras pagirias.” Jei tik suvokiate, jog vienos nakties nuotykis yra tarsi pakaitalas meilės narkotikui, neteiskite savęs už tai, jog “per greitai” judate į priekį. 

6. Leiskite sau pailsėti

Visi esame darę ką nors panašaus: sekę savo eks Instagram ar kitus socialinius tinklus po taurės vyno ar dviejų, tačiau toks elgesys tik įžiebia senus jausmus ir nuoskaudas. Praradote dalelę savęs ir jūsų smegenims reikia atsigauti tam, kad galėtumėte judėti į priekį. Taigi, užblokuokite buvusios meilės socialinius tinklus, ištrinkite jų telefono numerį ir susiraskite naują mėgiamą kavinę. Tinkamas atsiskyrimas reiškia tinkamų ribų nustatymą sau tam, kad visiškai atsiribotumėte nuo eks  - tiek virtualiai, tiek realybėje. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo greičiau atsigausite.

7. Svarbiausia pasirūpinti savimi

Tuo metu, kai patiriate jausmų šuolius, pasirūpinkite savimi ir apsupkite save gerais žmonėmis, kurie jus myli tokius, kokie esate, kurie gali priminti, koks mylimas esate. Taigi, suplanuokite vėlyvus pusryčius su seserimi ar broliu, pasilinksminkite su geriausiais draugais mieste, ar praleiskite daugiau laiko su augintiniu. Vietoje to, kad nuolatos gedėtumėte, pabandykite į tai pažvelgti kaip į progą atgaivinti savo aistras. 

Ir nepamirškite rūpintis savo kūnu: valgykite, gerai išsimiegokite, lankykitės sporto klube, apsilankykite masažo kabinete.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras