Kito pasimatymo nebus! Dažniausios vyrų klaidos

pasimatymas-54e5ad6fe5e8d.jpg
 
Deividas DeAngelo, knygos „Double your dating“ (liet. „Padvigubink pasimatymų skaičių“) autorius, teigia, kad vyri dažnai daro tokias klaidas, dėl kurių antro (ar tiesiog kito) pasimatymo nebebūna. Knygos autorius įvardija dažniausias vaikinų klaidas pasimatymų metu, dėl kurių vėliau tenka gailėtis.

"Ar galiu tave pabučiuoti?"

Didžiausia klaida, kokią vyras gali padaryti pasimatymo metu – paklausti moters, ar galima ją pabučiuoti.  Jei moteris kukli, ji tiesiog iš mandagumo gali pasakyti „taip“.

"Gal kada susitinkam"?

Ką tik susipažinus nederėtų klausti, ar būtų galima kada nors pakviesti į pasimatymą. Moteris gali pasakyti, kad „taip, žinoma“, tačiau taip niekada ir nesusitikti. Reikėtų paprasčiausiai pasakyti, kad „reikėtų ką nors kartu nuveikti“ ir paprašyti jos telefono numerio.

"Mano automobilis..."

Girtis apie savo automobilį ar namą – ne tik nemandagu, bet ir atstumia. Kokia moteris norėtų bendrauti su pagyrūnu? Moterims padarys didesnį įspūdį, kaip pamatys pačios, ir nebus apie tai nieko girdėjusios.

"Ką norėtum nuveikti?"

Moterims nepatinka, kai jų klausiama, ką norėtų nuveikti vakare. Joms patinka, kai vyras turi vakaro „planą“. Jį, žinoma, visada galima paredaguoti kartu.

"Ar aš tau patinku?"

Niekada neklauskite, ar Jūs moteriai patinkate: bandykite apie tai spręsti iš jos siunčiamų ženklų, bet ne žodžių. Toks klausimas iš tiesų glumina. Jei ji sutiko eiti į pasimatymą, galbūt nebereiktų prašyti patvirtinimo, ar jai patinkate?

"Susitinkam kitą šeštadienį?"

Neplanuokite į ateitį pasimatymų, jei ką tik susipažinote. Planuokite tik dieną ar dvi į priekį, bet ne daugiau.

Šios klaidos atrodo visai smulkmeniškos, tačiau dauguma vyrų, dariusių šias klaidas, kito pasimatymo taip ir nesulaukė. Taigi, kam daryti tai, ko galima išvengti?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras