Klausimai ir atsakymai apie seksą: klausti drovu, bet žinoti verta

seksas-54d0922095abb.jpg
 
Pateikiame 10 klausimų ir atsakymų apie seksą. Sužinok tai, ko galbūt drovėjaisi klausti, tačiau žinoti taip norisi.

1. Aš laukiuosi, ir mano vyras nenori turėti lytinių santykių. Ar man nederėtų tikėtis sekso?

Jei gydytojas nėra nurodęs kitaip, nėštumo metu Jūs galite turėti lytinų santykių, ir tai yra visiškai saugu. Vis dėlto, kai kurie vyrai baiminasi, kad jie gali pakenkti kūdikiui. Pasikalbėkite su juo, nuraminkite, kad nieko blogo tikrai nenutiks.

2. Aš blogai jaučiuosi, darydama vyrui oralinį, atrodo, tarsi nemokėčiau to daryti. Ką galėtumėte man patarti?

Galėčiau Jus nuraminti, kad Jūs tikriausiai nedarote to blogai, tiesiog reikėtų dažniau praktikuotis. Gali būti, kad baiminatės, kad Jums reikės nuryti vyro spermą, bet to daryti visiškai nebūtina. Nepamirškite, kad tikrai gausite malonumo mainais – atsipalaiduokite ir mėgaukitės.

3. Mes susituokę jau beveik dešimt metų. Pastebėjau, kad mano vyras mieliau masturbuojasi nei mylisi su manimi. Ar taip ir bus visada?

Kai kurie vyrai masturbuojasi, nes mano, kad tai geriausiai pašalina įtampą. Jums derėtų išsiaiškinti priežastis, kodėl jis mieliau renkasi masturbaciją. Bandykite sužinoti, ką Jūs galite padaryti, kad jis pajaustų kuo didesnį malonumą. Nesitikėkite, kad jis tuoj pat Jums atsivers, atsipalaiduoti išmokstama taip pat negreitai. Jei ilgą laiką niekas negelbės, siūlau lankyti porų konsultacijas, didžiajai daliai porų tai padeda.

4. Ar kontracepcija turi įtakos lytiniam potraukiui? Kai geriu kontraceptines tabletes, aš visiškai nebenoriu mylėtis, bet kai darau savaitės pertrauką, viskas vėl būna gerai.

Kai kurios moterys, vartojančios kontraceptines tabletes, nejaučia šalutinio poveikio, o kai kurioms lytinis potraukis sumažėja. Kadangi kontraceptinės tabletės parenkamos individualiai, paprašykite gydytojo, kad Jums išrašytų kitas tabletes, ir tikrai rasite sau tinkamas.

5. Ar tiesa, kad vyro varpos dydis turi įtakos malonumui, kurį patiriu mylėdamasi?

Kai kurioms moterims iš tiesų labiausiai patinka didelės varpos, bet iš tiesų daugumai dydis neturi tam įtakos. Svarbiausia yra „technika“ – tai, kaip vyras Jums stengiasi suteikti malonumą, varpos dydis tikrai nėra esminis dalykas.

6. Iki vestuvių mes su vyru mylėdavomės kasdien, kartais ir po kelis kartus, tačiau po vestuvių viskas pasikeitė: džiaugiuosi, jei pasimylim kelis kartus per mėnesį.  Ar tai normalu?

Deja, taip nutinka apie 99 procentams visų porų. Kai žmonės tik pradeda susitikinėti, jie tiesiog spinduliuoja seksualine energija, tačiau su laiku tai išblėsta. Nors kai kurie sutinka, kad mylisi per mažai, tačiau seksas jiems yra tapęs rutina, todėl derėtų imtis naujovių miegamajame. Nebijokite eksperimentuoti.

7. Esu laimingai ištekėjusi, tačiau kartais fantazuoju apie seksualų vaikiną iš studijų laikų. Ar aš bloga žmona?

Žinoma, kad ne. Fantazuoti yra visiškai normalu, kol nepradedate galvoti apie tų fantazijų įgyvendinimą. Pagyvinkite seksualinį gyvenimą su vyru, galbūt dabar tik to Jums ir trūksta.

8. Dažnai patiriu stresą, net ir sekso metu negaliu atsipalaiduoti. Ką turėčiau daryti?

Pabandykite susidaryti „streso kalendorių“. Kasdien žymėkitės, kada patiriate didžiausią stresą, pabandykite nustatyti, kas kelia daugiausiai nerimo. Kai žinosite, kas yra streso šaltinis, bus lengviau jį pašalinti. Kai nustatysite tendencijas, kada patiriate daugiau streso, ir kada mažiau, galėsite pasirinkti laiką, kada mylėtis.

9. Po gimdymo praradau lytinį potraukį. Ką daryti?

Jei esate „naujai iškepti“ tėveliai, rūpinimasis vaiku – nauja patirtis, tad tikriausiai visą dėmesį skiriate rūpinimuisi vaiku. Tačiau nepamirškite priminti partneriui, kaip stipriai jį mylite. Galbūt seksualinis potraukis negrįš taip greitai, tačiau galite „ruoštis“ tam po truputį. Leiskite sau fantazuoti, ir, tikėtina, labai greitai vėl norėsite mylėtis.

10. Mano vyras sekso metu ne visuomet patiria orgazmą. Ar turėčiau dėl to nerimauti?

Taip gali atsitikti dėl to, kad jis vartojo alkoholį arba narkotikus. Tačiau taip nutinka daugumai vyrų – jie ne visuomet patiria orgazmą. Leiskite jam žinoti, kad Jūs esate pasirengusi jam padėti, klauskite jo, kas jį labiausiai jaudina. Dauguma vyrų gėdijasi, jei nepavyksta pasiekti orgazmo, ir mano, kad tai jų problema, todėl svarbu, kad jis žinotų, kad norite jam padėti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras