Klausimai, kurių negalima jam užduoti

pora-72660082(1).jpg
 
5 komentarai
Gulite jūs sau lovoje, ir viskas ką tik įvyko. Jums gera, šilta, ir netgi karšta. Iš esmės, gyvenimas – puikus! Ir iki pilnos laimės trūksta tik žmogiškojo bendravimo, todėl pasivertus ant šono norisi paklausti: „Apie ką tu dabar galvoji?“ Stop! Iš pradžių išsiaiškinkite, kokių klausimų vyrai mirtinai bijo. Teisingų atsakymų jie vis tiek nežino, o jei pasakys tiesą – tai gali rimtai jus nuliūdinti.

Ar tau patinka kitos merginos?

Vyras, kuris nekreipia į nieką dėmesio, arba yra per senas, arba per daug pavargęs, arba meluoja akis išpūtęs. Arba viskas vienu metu. Nieko nėra nenormalaus, kad jis žiūri į kitas moteris ir kad jos jam patinka. Žinoma, iki tol, kol tai yra abstraktu ir kol nepradeda vaidinti „playbojaus“.

Tai, kad jūsų vyras ar draugas žiūri į kitas, tai dar nereiškia, kad jūs jam nesate miela ar kad akimis matuoja bei lygina jūsų taliją su kitos. Taip jau yra, kad stipriosios lyties atstovai savo fantazijose yra linkę lyginti merginas ir taip pamaitinti savo erotinius poreikius. Ir jei jūs pradėsite graužtis, ką jis mato toje kreivų kojų savininkėje, arba „statinaitėje“, konfliktai neišvengiami. Jis visuomet jaus jūsų akis sau ant pakaušio, o juk anksčiau paprasčiausiai be jokių minčių žiūrėdavo tik į merginas! Ir nieko iš jų nenorėdavo.

Ką tu galvoji apie mūsų santykius?

Vyrai nežino teisingo atsakymo, tačiau tikrai galvoje prasisuks viena mintis: „Mane spaudžia!“ O mes, merginos, žinom tik vieną teisingą atsakymą: žiedas, nuometas ir meilė iki grabo lentos. Ir jei vaikinas neatspės bent iš trijų kartų, jį norėsis užsmaugti.

Jau geriau pakalbėkite apie kažką malonaus: „Tu toks jausmingas – mane tai labai jaudina“ arba „Man labai patinka, kai tu vaikštai nuogas po namus“. Taip! Būtent tai jis ir galvoja apie jūsų santykius.

Apie ką tu galvoji?

Kai kurioms merginoms reikia pastoviai patvirtinti, kad vyras galvoja tik apie jas ir daugiau apie nieką. Tačiau tai neįmanoma. Vaikinas gali jus dievinti, tačiau aistringų glamonių sūkuryje jis vis tiek gali įsivaizduoti Pamela Anderson arba savo mokyklos kūno kultūros mokytoją. Tačiau tai dar nereiškia, kad jūsų meilužis – ištvirkėlis.

Dėl savo ramybės ir gero sekso, nekamantinėkite, kas vyksta jūsų mylimojo galvoje – nes tai jums gali ir visai nepatikti, ir netgi erzinti: karštos blondinės, o galbūt ir jo draugas šalia jūsų abiejų... Ar tikrai viską norite žinoti?

Kas atsitiko tarp tavęs ir buvusios draugės?

Kai kurioms merginoms patinka kamantinėti apie praeitį. Jos nori žinoti viską. Ir visas smulkmenas. Negi neįdomu sužinoti, ar jis buvo toks pats laimingas su savo buvusiąja kaip ir su tavimi? O ar tikrai šitie santykiai nutrūko ir daugiau nebeatsigamins?

Tačiau į tai gilintis nereikėtų. Manote, kad reikia įsigilinti į padarytas klaidas santykiuose? To visai nereikia: ko gero, jis jau pasimokė, ir tų pačių klaidų nebedarys. Be to, du skirtingi žmonės sukuria visiškai kitokius nepakartojamus santykius, kuriuose gali išlįsti dar kitos klaidos.

Beje, o gal norite papasakoti jam apie tai, kaip jus metė Tomas, o jūs jam pusę metų skambinote, verkėte naktimis, laukdavote jo prie laiptinės ir tikėdavotės, kad jis jus paims čia ir dabar. Ko paraudote? Taigi tai jūsų praeitis! Gal geriau kai kurių faktų nežinoti... Leiskite jam būti tokiu, koks jis yra, pajusti laimę su jumis – tokia gražia ir išmintinga. Praeitis tegul lieka praeityje.

Tau su draugais linksmiau, nei su manimi?

Dauguma merginų sau ramiai gyvena ilgą laiką, kol šalia neatsirado jis. Ir tuomet merginos eina iš proto: jos nori, kad JIS visada būtų šalia, skambintų keliasdešimt kartų per dieną ir būtinai pristatytų jus savo bendradarbiams. Viską darytų tik su jumis. Tačiau! Jis nedega noru dalintis viskuo su jumis!

Deja, kai kurie vaikinai pasiduoda spaudimui ir stengiasi suderinti malonumą su nauda, ir suveda savo merginą su draugais. Tarkim, jūs žiūrite futbolo rungtynes, visi kartu prirūkytame kambaryje, jie geria alų ir rėkauja. O jūsų vis paprašo, ką nors atnešti iį virtuvės. Ar tikrai tai gerai praleistas laikas? Gal vis dėl to mieliau pasirinktumėte mergaitišką vakarėlį?

Leiskite jam kvėpuoti, tuomet būdamas su jumis, vaikinas atiduos visą save. Juk kiekvienas žmogus turi savo gyvenime draugus, darbą, pažįstamus, tad koks tikslas jiems pavydėti? Kuo daugiau supratingumo iš jūsų pusės, tuo daugiau palankumo sulauksite jūs. Kuo mažiau kontrolės, tuo geriau. Ir į klausimą „kaip pasėdėjote?“ tikrai nesulauksite teisingo atsakymo. Kad ir kaip norėtumėte jį išgirsti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Apie ką galvoji? :)))) ar tikrai yra, kas taip klausinėja? :))
Dalis tiesos yra, bet tik dalis
Realiai tiesos tikrai daug.
man galima uzduoti visus siuos klausimus! tiesa, tai nereiskia jog jums patiks mano atsakimai! ;)
Na kai kurie is esmes teisingi pasisakymai yra. Nes tiesiog po visko apskritai nera didelio noro pletoti kazko tokio pokalbio.
Naujas komentaras