Ko moteris neturi daryti dėl vyro?

8b5d5389-b576-4b50-b8fd-fb830640495e.jpg
 
Meilė - stipri gyvenimo varomoji jėga, kuri leidžia įveikti bet kokius sunkumus. Atrodo, kad suradus Tą Vienintelį, gyvenimas pasikeičia ir tampa dar geresnis ir tobulesnis.

Tačiau ne viskas yra taip, taip gali pasirodyti. Dažnai moteris taip įklimsta į naujus santykius, kad ima ir visiškai pamiršta save. Žinoma, meilė yra pats gražiausias jausmas gyvenime, tačiau save ir antrąją pusę gerbianti moteris turėtų prisiminti, kad kai kurių dalykų, esant santykiuose, nereikėtų atsisakyti dėl vyro.

Asmeninis gyvenimas

Koks dar gali būti asmeninis gyvenimas, jei šalia mylintis žmogus? Atsakymas labai paprastas - asmeninis gyvenimas sau yra privalomas, kad moteris neprarastų savęs. Galbūt pirmuosius santykių mėnesius meilė visiškai apsuka galvą ir daugiau nieko neprireikia, tačiau neverta išsižadėti to, ką moteris darė anksčiau. Mylimas darbas, mokslai, susitikimai su draugais, kelionės - visa tai turi nenutrūkti ir esant antrai pusei.

Visą laiką skirti vien tik santykiams tikrai nereikia. Ne vien dėl to, kad reikia pinigų pragyvenimui, bet dėl asmeninio tobulėjimo. Meilė išmoko mus gerbti ir mylėti kitą, tačiau neprimena, kad reikėtų nepamiršti draugų ir senų veiklų.

Patarimas moterims: neinvestuok viso savo laiko santykiams. Tavo laimė priklauso ne tik nuo jo. Tai, ką tu darei prieš susitinkant su juo, yra vertinga ir naudinga tau. Negalvok, kad tai egoizmas - tai tik tavo gyvenimas, o santykiai pridėjo daugiau spalvų.

Abejoti savimi

Pavydas žudo. Ypač tada, kai pastebi, jog jis nužiūrinėja kitas moteris. O visos, kaip tyčia, stilingai apsirengusios ir beprotiškai seksualios. Atrodo, kad to neturėtų būti, nes šalia esi tu, tačiau kaip daugiau nepavydėti? Ir ką daryti, kad pati taip gerai atrodytum? 

Patarimas moterims: nekelk skandalo, kad jis gašliai nužiūrinėjo per perėją ėjusią merginą. Pykdama ant jo parodai, kad pati abejoji savimi, nes kiekvienoje moteryje įžvelgi grėsmę. Visos aplink atrodo gražesnės, geresnės ir daug vertesnės būti su juo.

Visada atsiras merginų, kurios patrauks akį. Žinoma, kad visada bus merginų, daug gražesnių už tave. Tačiau savimi pasitikinti moteris, nekelianti pavydo scenų dėl to, kad jis nužvelgė kitos merginos užpakalį, bus daug gražesnė, sumanesnė ir seksualesnė. Niekada neabejok, kad nesi pakankamai jam graži ir seksuali. 

Laikyti jį šalia savęs

Visi žmonės yra laisvi. Tik nuo jų pasirinkimo priklausys, kaip jie pasinaudos jiems suteikta laisve.

Labai dažnai moterys laisvės sąvoka suvokia kiek kitaip. Jos mano, kad ant vyro piršto atsiradęs žiedas pavers jį paklusniu ir patikimu partneriu, kuris jokiu būdu niekur nepabėgs. O netyčia atsiradęs kūdikis pririš vyrą visam gyvenimui…

Patarimas moterims: nelaikyk jo. Leisk jam suprasti, kad kai kuriais jo veiksmais nesižavi, todėl jis gali sulaukti atitinkamų pasekmių. Tai tikrai nėra grasinimas ar gąsdinimas. Jis turi suprasti, kad tu nesi ta, kuri lauks, kai jis nuklys į kairę.

Kaip tai įgyvendinti? Ramiu balsu pasakyk jam, kad jo elgesys yra nepakenčiamas ir tu tikrai nelauksi, kada jis pasikeis. Vyras tavęs niekada nežemins. Jis žinos, kad tau nepatinka toks jo elgesys. Jis pasikeis, nes supras, kad nenori prarasti tavęs.

O kas nutiks, jei jis nepasikeis? Jūs išsiskirsite, nes suprasite, kad jūsų pora neturi ateities.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras