Ko moterys nori iš sekso?

6503504.jpeg
 
Šiandien moterys iš sekso tikisi daugiau nei bet kada anksčiau. Dar neseniai vyravo požiūris, jog seksas tėra būdas pamaloninti vyrą, išauklėtųjų tarpe seksas buvo vadinamas „vyro poreikių patenkinimas“. Nebuvo nei menkiausios užuominos apie moters seksualinių poreikių egzistavimą.

Daugeliui mūsų tėvų amžiaus moterų seksas reiškė tai, kas daroma dėl vyrų – savo pačios poreikiai būdavo užmiršti. Tačiau vyraujantis geidulingo vyro ir nuolankios moters supratimas ėmė po truputį kisti ir šiai pažangai, kartais vadinamai „seksualine revoliucija“,   vystytis prireikė ne vieno šimtmečio.

Vienas svarbiausių tai lėmusių pokyčių buvo kontraceptinių tablečių atsiradimas – galimybė saugiai, paprastai ir patikimai kontroliuoti nėštumą.  Tuo pat metu Vakaruose pradėjo ryškėti supratimas apie moters seksualumą, seksualinius poreikius bei troškimus.

Taip pat buvo svarbus moters vaidmens pasikeitimas visuomenėje. Po to, kai moterys pradėjo dirbti, save išlaikyti -  jų finansinė padėtis tapo neprastesnė nei vyrų. Klausimą „Ar jis sugebės aprūpinti šeimą?“ pakeitė klausimai „Ar jis romantiškas?“, „Ar jis rūpestingas, dėmesingas meilužis?“

Šiuolaikinė moteris, didžiąją dienos dalį praleidžianti darbe, vis dar nori būti „žmona“ – mylima, laukiama ir gerbiama namuose. Daugeliui moterų didėjantis potraukis seksui  kyla iš poreikio atrasti harmoniją su savimi, siejamą su moteriškumu. Tai nedaug kuo skiriasi nuo po darbo grįžusio, išsekusio vyro noro pabūti su savimi.

Šiandieninė moteris nori mėgautis sekso teikiamu atsipalaidavimu. Ji taip bando susidoroti su stresu, kurį kasdien patiria darbe. Dabar ne tik vyrui reikia moters paramos, ji taip pat tikisi vyro palaikymo. Dabartinis poros gyvenimas, gerokai besiskiriantis nuo praėjusių kartų , ne tik formuoja naujus gyvenimo įpročius, bet taip pat skatina mokytis naujų poros bendravimo įgūdžių, vertybių.

Nuostabus seksas tarsi suminkština moters širdį, skatina darkart pajusti meilę, atsidavimą, taip pat, primena vyro jausmus.  Švelnus ir meistriškas partnerio prisilietimas nepalieka jokių abejonių, kad moteris išties jam svarbi. Jos sieloje tvyrantis  meilės troškimas yra patenkinamas partnerio aistra, dėmesio į ją sutelkimu, rūpesčiu. Betkokiu atveju santykiai išlaisvinami nuo įtampos vos tik moteris atsiduoda giliausiems savo troškimams.  Jos aistra mylėti ir būti mylima tampa ne tik jaučiama, bet ir patenkinama.

Romantiškas intymumas  - tai tarsi dovana, kurią turim saugoti bei ja mėgautis. Tai būdas atitrūkti nuo visada daug laiko bei dėmesio reikalaujančio pasaulio ir pasinerti į gilios ir tvirtos meilės teikiamus malonumus, kuriais pasidalinti gali tik išties atsidavę partneriai.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras