Ko negalima sakyti moteriai, kai jai virš 30

7103690.jpeg
 
4 komentarai
Vienas didžiausių iššūkių moterims, perkopusioms 30-metį, yra jausmas, jog nors šiek tiek jau nuveikta, pasiekta, tačiau to dar neužtenka. Kalbame ne konkrečiai apie pinigus, karjerą, batų kolekcijas ar vaikus, tai – šis tas daugiau.

Sulaukusios 30-ies moterys dažniausiai regi du kelius: tai karjera ir šeima. Kam derėtų skirti daugiau dėmesio? Ar dar galiu pasiekti karjeros aukštumų? Ar esu gera mama, žmona? Ar pakankamai dirbau, stengiausi, pasiekiau? Tokie ir panašūs klausimai kankina daugybę dailiosios lyties atstovių.

Taigi, suprantate, jog daugumai moterų įžengimas į ketvirtą dešimtį – kiek skausmingas. Pateikiame TOP5 dalykų, kurių nederėtų sakyti, nenorint įskaudinti ar nuliūdinti.

Nr. 5 „Ak, tai didysis 30-metis!“

30-asis gimtadienis moterims dažniausiai kelia mažai gerų emocijų. Tai tarsi mokesčių diena – laikas, kai tenka pažvelgti į viską, ką turi, pagalvoti apie tai, ką padarei, kas esi, kas norėtum būti. Tai – rimti apmąstymai ir, tiesą sakant, šiek tiek erzinantys.

Nr. 4 „Moterys – kaip geras vynas...“

Bet kokie kvaili juokeliai ar palyginimai su geru vynu (kuo senesnis – tuo geresnis) yra iš tiesų netinkama. Tai – nebe 21-as gimtadienis, ir jautiesi visai kitaip. Tiesą sakant, bet kokie palyginimai , net su garsenybėmis kaip Angelina Jolie (kuri irgi perkopė 30-metį, tačiau yra vis dar labai karšta) – tikrai nepadės.  Tai gali priversti moterį jaustis dar prastesne.

Nr. 3 „Na, ar tai tavo biologinis laikrodis tiksi?“

Tiesiog padarykite sau paslaugą ir neminėkite biologinio laikrodžio. Nors dauguma moterų tikina apie tai negalvojančios, tai – melas. Vienos stengiasi ignoruoti tokias savo mintis, kitos – puola tikrintis pas gydytojus, trečios atranda viduriuką...  Beje, jokiu būdu neklauskite neištekėjusių ar apskritai vienišų merginų, apie tai, kada planuoja tai padaryti, turėti vaikų ir pan. Ko gero, visos to trokšta, tik ne visada viskas klostosi taip greit, kaip norėtume!

Nr. 2 „Tau derėtų iš tiesų pradėti rūpintis savimi.“

Nepasakykite dailiosios lyties atstovei, jog sulaukus 30-ies ji turėtų labiau rūpintis savimi. Tarsi iki 29-erių moterys galėjo maitintis kaip nori, o štai nuo 30-ies jų medžiagų apykaita stojo ir reikia staiga kažką keisti. Moterys iš tiesų moka rūpintis savimi – jei tai darė iki 30-ies, kas pasikeis po to?

Nr. 1  „Ar tu tam ne per sena?“

Reiktų labai gerai pagalvoti, kad rasti dalykų, kuriuos moterys gali daryti būdamos 29-erių, o štai 30-ies jos  tam per senos. Na, galbūt nebederėtų dėl blogų sprendimų su vyrais, darbe ar kalbant apie madą kaltinti savo naivumo, kaip tai darė 20-ies. O šiaip viskas – individualus pasirinkimas. Kai kurios moterys sulaukę 30-ies atsisako trumpų šortų ar sijonų, ryškesnės šukuosenos ar pan. Tačiau tai daryti ar ne kiekviena turi nuspręsti pati!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Kai esi mokinukas, 30-mečius vadini seniais. Sulaukus 50-ies į 30-mečius žiūri kaip į jaunuolius su nostalgija savo jaunystei. Gyvenimas taip greitai prabėga, todėl kiekvienus metus, kiekvieną dieną reikia branginti, kad nebūtų gaila tuščiai praleisto laiko arba netinkamai nugyvento gyvenimo. Tuomet kokio amžiaus bebūtum, jausi, jog praeitis buvo žavi, dabartis graži, o ateitis bus gera.
30 - 50m. nuostabiausias moteru amzius. Tuo metu jos pacios gabiausios! :)
manau galima sakyti ka tik nori, tik efekto taip pat reikia laukti atitinkamo :DDDD
kazkaip perdaug akcentuoja ta 30 metu riba... pieviska..
Naujas komentaras