Ko nori vyrai (I)

 
11 komentarai
Moterys yra sudėtingos būtybės. Jums daug ko reikia. Ir jūs tikitės, kad vyrai jums duos tai, ko jums reikia, nors tie dalykai kartais keičiasi kas penkias minutes.

Tuo tarpu vyrai yra daug paprastesni. Jei tik galėtų, jie sakytų viską aiškiai, tiesiai ir konkrečiai, visiems jiems reikia tų pačių dalykų (be išimčių), tačiau šiame straipsnyje dar kartą aptarsime tris svarbiausius dalykus kiekvienam vyrui.

Ko nori moterys

Bet pirmiau, apie jus, mielosios. Kaip jau sakėme, esate keistos ir nepastovios būtybės. Juokaujant galime teigti, kad jums reikia ne vieno, o net keturių vyrų, kad būtumėte pilnumoj patenkintos: seno, šlykštaus, macho ir gėjaus. Aptarkime kiekvieną išsamiau.

Senis moterims reikalingas tam, kad visuomet sėdėtų namie su moterimi, leistų su ja laiką, atiduotų savo pensiją, apkabintų tave, duotų tau komfortą ir nesitikėtų sekso. Jis garantuoja finansinį saugumą.

Šlykštus vyras padarys daug buitinių dalykų, kad kompensuotų savo šlykštumą: parveš vaikus iš mokyklos, nuvažiuos nupirkti maisto į parduotuvę, nuplaus mašiną savaitgaliais - viską, ko tau reikia. Jis tau sutaupo laiko.

Po to eina macho. Puikiai žinai, ką jis tau suteikia. Jis aukštas, stambus, seksualus. Nors nėra toks protingas, nemoka palaikyti dialogo, bet turi gerus raumenis ir dar kai ką. Tai viskas, ko tau reikia iš jo. Macho suteikia tau gerą seksą.

Gėjus yra tas žmogus, su kuriuo gali nueiti apsipirkti, kuris iš tavęs nenori nieko daugiau kaip gandų ir pašnekesių apie tai, ką tau padovanojo vyras. Gėjus suteikia tau bendravimo džiaugsmą, su juo gali šnekėti apie bet ką: kosmetiką, madas, drabužius.

Kalbant apie vyrus, mes daug paprastesni. Mums nereikia daug, kad taptumėme laimingi. Tiesą pasakius, yra trys dalykai, kurių reikia vyrams: paramos, lojalumo ir putytės. Tai viskas, ko vyras nori iš jūsų. Pakalbėkime apie tai išsamiau.

Tavo parama

Turite suprasti, kad kai mes išeiname iš namų, visas pasaulis yra pasirengęs mus nugalabyti.

Jūsų vyras galbūt turi darbą, iš kurio gali būti bet kada atleistas, neįtikęs vienam žmogui, esančiam aukščiau už jį patį. Jūsų vyras gali važiuoti automobiliu mieste savais reikalais ir, staiga, jį apiplešia ir atima viską, ką jis turi.

Kitais žodžiais tariant, vyras nuolatos dairosi, žvalgosi, nužiūrinėja kitą vyrą, yra pasiruošęs apginti save ir visus savo apdovanojimus (tame tarpe ir tave). Taigi, kai grįžtame namo, norime ramybės ir paramos. Viskas ką norime, yra išgirsti nuoširdų klausimą: “Labas brangusis, kaip praėjo diena?”

Mes turime jaustis tarsi karaliai, nors kartais ir nesielgiame karališkai. Patikėk manimi, kuo daugiau jūs verčiate mus jaustis ypatingai, tuo daugiau mes jums duosime atgal. Mes imsime stengtis dar labiau.

Paprasti žodžiai “vertinu tave už viską ką darai dėl manęs ir mūsų vaikų” duoda mums stiprybės ir verčia elgtis teisingai visose situacijose: pradedant atkakliu darbu ofise, baigiant ypatingu pikniku sekmadienio vakarą. Jūsų padėka mums yra apdovanojimas.

Mums padėka yra nepaprastai svarbi. Tas nedidelis padrąsinimas verčia mus padaryti dar daugiau. Jums atrodo, kad mes pakankamai stiprūs, jog nereikėtų dar padrąsinimo, tačiau klystate. Mums jo reikia. Mums reikia jūsų paramos.

Kitoje straipsnio dalyje aptarsime dar du dalykus, kurių reikia kiekvienam vyrui bei pateiksime šio straipsnio išvadas.

Šis tekstas yra paremtas nuostabia Styvo Harvėjaus parašyta knyga “Ko nori vyrai", kurią išleido “Alma Littera” leidykla. Joje rasite ir daugiau patarimų tarpusavio santykio klausimais.

Žilvinas Jogėla

 
Komentarai (11)
Tiesa :) nu jo, ne gi ateisi ir: - brangioji, pasakyk, kad as saunulis :))
Jo admitus,teisingai pasakei,visi mes laikom ta viduj,tik ne visi isdrista tai pasakyt... cia jau moterys turit suprast ko reikia tikram vyrui....:)
paramos, lojalumo ir putytės... ne kiekvienas veidas turi tiek vidinių raukšlių, kad tai suvirškint... mes ne gėlės ir ne porcelianas, netrupam. paramą reikia suprasti teisingai. mums reikia erdvės kurioje nereikia nieko nuo nieko ginti, o tiesiog galima atsipalaiduot. mums reikia jūsų dėkingumo už tai ką darome dėl jūsų, tai mus skatina dar labiau rūpintis jumis mielosios. "Tai tau ne kliūtis", "Tu gali" Jap, tiesa, mes galime bet kad jūs žinotumėte kaip daug mums reiškia girdėti tai iš jūsų...

regis faktai seni kaip žemė, bet straipsnis tikrai įdomus laukiu tolesnio temos gvildenimo :)

re: Nusivylusi2010.10.22. 15:20
kai "Š" duodi "Š" gauni ir lieki nusivylusi. arba susiprask ne tam davei.
Straipsnis patiko =) Bet vyrai man cia pasirode jau tokie nuskriausti, trapus, kiekvienas tik ir kesinasi jiems kazka padaryti...
na apie vyrus,cia gryna teisybe,o apie moteris kas cia zino,juk jos tokios nenuspejamos...:) lauksim tesinio :)
labai patiko straipsnis, taip ir yra istikruju, moterys nezino ko nori :)
p vyras jei protingas tai jam tikrai uztenka tu treju dalyku, bet kadangi tokiu labai mazai tai...
visai teisingai parasyta :) lauksiu pratesimo ;]
Tai gal išvis nerašom tokių straipsnių, nes rašoma ne apie tave o apie visumą? Taigi visi skirtingi, tačiau dėl daugumos - teisybė. Turi prisitaikyti prie daugumos. Taigi aš manau jog su kaikuriais dalykais nesutinku, tačiau visumoje rašoma tiesa. Manau tai aktualu ir reikalinga. Šiokia tokia pastabėlė, manau čia rašoma apie Subrendusius gyvenimui vyrus :)
Linute, nereikia norėti, kad čia visiems tiktų, čia daugumos tendencijas bandoma išvesti, o ne kiekvieną atvejį aprašyti. Man irgi netinka, ne išvaizdoje ir raumenų kiekyje esmė, svarbiausia trauka būtų ir kad žmoniškas būtų, prie viso kito prisitaikyčiau :)
vejai, mano atveju nlbj atitinka visi sie apibudinimai...as asmeniskai raumeningu vyru net nemegstu...fe...
remk juos, minėk geru žodžiu, bla bla. o kas iš jų? tik kritika...
Naujas komentaras