Ko nori vyrai (II)

 
8 komentarai
Praeitoje dalyje aprašėme jūsų, moterų pagrindinius poreikius bei aptarėme pirmąjį iš trijų tikrųjų vyrų poreikių - jūsų teikiamą paramą. Šioje dalyje aptarsime kitus du mums svarbius dalykus.

Remiamės nuostabia Styvo Harvėjaus parašyta knyga “Ko nori vyrai”, kurią neseniai išleido “Alma Littera” leidykla.

Tavo lojalumas

Prašau, supraskite, kad mūsų, vyrų meilė yra visiškai skirtinga nuo jūsų. Moterų meilė yra emocionali, skatinamoji, širdinga - miela ir nuoširdi. Ir tikroje meilėje, ji visuomet bus ištikima tau. Ji negali įsivaizduoti savęs su kuo nors kitu. Tokia moteriška meilė.

Bet vyrui meilė yra ištikimybė arba, kitais žodžiais tariant, lojalumas. Mes norime, kad savo meilę parodytumėte būdamos mums lojalios. Tai reiškia, kad bet kokioje situacijoje, nors ir pačioje skaudžiausioje, jūs visuomet būsite šalia mūsų.

Mes norime būti užtikrinti, kad jūs būsite su mumis, net jei šį mėnesį į namus ir neparnešime algalapio. Tu apsupta savo draugių ir tu su dideliu entuziazmu pareiški: “Štai mano vaikinas. Aš jam lojali.”

Lojalumas mums yra įrodymas, kad mus mylite. Tada mes suprantame, kad mus mylite. Jūs reikalaujate gražios meilės, bet mūsų meilė visiškai skirtinga. Ji kitokia, bet tai vis tiek meilė.

Vyro meilė yra labai galinga jėga. Neįtikėtina meilė. Jeigu jūsų lojalumas yra tikras ir nepalaužiamas, tai vyras dėl jūsų gali net nužudyti. Tai irgi meilė. Tik kitokia.

Tavo putytė

Be kalbų: mums reikia sekso. Mes tai mėgstame. Ir niekas kitas šioje planetoje taip neužveda mūsų kaip seksas. Be jo mes negalime gyventi.

Pasiimkit mūsų namus, mūsų darbus, paskutinę batų porą, bet prašau - plyz - neatimkite iš mūsų sekso. Mums daugiau niekas nerūpi. Mums reikia jūsų putyčių. Mums reikia fiziškai susijungti su moterimi, kurią mylime, kuri mums ištikima ir kuri mus remia.

Visi emociniai dalykai - kalbėjimas, glamonės, rankų laikymas - mums nėra taip svarbu. Užsiimame tuo, nes žinome, kad tai svarbu jums. Bet supraskite: vyrai atsinaujina tik sekso dėka. Taškas. Taip mes pasikrauname energija.

Nepažįstu nei vieno vaikino, kuriam seksas nebūtų svarbus santykiuose. Paklauskite bet kurio vaikino ar jam tai svarbu ir jeigu jis sako “ne”, tai jis meluoja. Kol kas nesutikau tokio vaikino, kuriam nerūpėtų seksas. Mums reikia sekso kaip oro.

Išvados

Apibendrinant mes turime tris svarbiausius dalykus - paramą, lojalumą, seksą - kurių trokšta kiekvienas vyras.

Jūs galite apsipirkti už mus, daryti vakarienę kiekvienąkart, paruošti mūsų mėgstamiausią riešutinį sviestą, taip parodydama mums dėmesį. Bet ko mums iš tiesų reikia, tai aprašytieji trys dalykai.

Tu duodi man tai, kai grįžtu namo, kitą dieną dėl tavęs einu iš namų į karą. Jei moteris neduoda šių trijų dalykų vyrui, patikėkite manimi, jis susiras kitą. Mes negalime išgyventi be šių trijų dalykų.

Jei netikite, pasiklauskite bet kurio vyro ar mums reikia šių trijų dalykų. Tas vyras jums atsakys paprastai, kaip ir dera vyrui: reikia.

Šis tekstas yra paremtas nuostabia Styvo Harvėjaus parašyta knyga “Ko nori vyrai", kurią išleido “Alma Littera” leidykla. Joje rasite ir daugiau patarimų tarpusavio santykio klausimais.

Žilvinas Jogėla

 
Komentarai (8)
mums galvose ne tik seksas panele Lina :) tik kaip bebūtų gaila, didelė dalis jūsų, išskyrus tai, nieko daugiau vyrui negalite duoti :) o dabar skaitom straipsnį.
straipsnio rasymo stilius manau panasus kaip ir knyga, tad nereikia pulti zmogaus...
Straipsnio mintis aiski, tik rasymo stilius tai tragiskas - vos ne atmetimo reakcija sukelia.
Puikus straipsnis ;)dabar bus daug lengviau suprasti vyrus ;) Man patiko ;)
kaip vyrams reikia sekso, taip ir moterims... kaip vyrui reikia tu triju dalyku, taip ir man asmeniskai reikia tu dalyku: ir sekso, ir paramos, ir lojalumo... ir man jie visi labai svarbus...
Tai tau turbut 18 metu :)
Lina, tikėk, bet čia labai teisingas straipsnis (jei teko skaityti ir 1 dalį). Konkrečiai, aiškiai ir 98 proc. tiksliai ;)
aš vis dar noriu tikėti, kad vyrams ne tik seksas galvoj :)
Naujas komentaras